Ulubione
Logitech

Logitech Zestaw słuchawkowy G533 Wireless Gaming Headset 981-000634

Numer katalogowy Nr kat UHLOGRMB0000001,

Kod producenta Kod 981-000634

Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Przeznaczenie Gaming
Złącza 1 x USB
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

ZAAWANSOWANY DŹWIĘK BEZPRZEWODOWY
G533 to profesjonalny zestaw słuchawkowy do gier doskonale wyposażony w technologię DTS Headphone:X zapewniającą dźwięk przestrzenny 7.1, membrany Pro-G gwarantujące świetny dźwięk bez zniekształceń i akumulator pozwalający na stabilne połączenie przez 15 godzin.

DTS HEADPHONE:X
Zestaw G533 dokładnie oddaje środowisko gry w formie wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1. Możesz usłyszeć i wykryć przeciwników, zbliżające się zagrożenia i łupy znajdujące się wokoło. Użyj oprogramowania Logitech G HUB, aby dostosować poziomy głośności wszystkich siedmiu kanałów audio. Można na przykład wzmocnić dźwięki z gry odtwarzane przez tylne kanały i usłyszeć, co znajduje się za graczem.

MEMBRANY AUDIO PRO-G
Usłysz wyraźnie i głośno dźwięk z gier z realizmem i precyzją zgodnie z zamierzeniami twórców. Dzięki hybrydowej siateczce, która znacząco redukuje zniekształcenia, membrany Pro-G zapewniają potężne basy i czyste wysokie tony.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA BEZPRZEWODOWA
Zestaw słuchawkowy G533 cechuje się zaawansowaną bezstratną transmisją dźwięku cyfrowego o częstotliwości 2,4 GHz, co umożliwia wygodne korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych i uzyskanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości na odległość do 15 metrów. Zestaw słuchawkowy G533 dokładnie testowano i opracowano pod kątem uzyskania niezawodnego połączenia nawet w miejscach o wysokim poziomie zakłóceń elektromagnetycznych, gdzie występuje wiele sygnałów z kilku urządzeń bezprzewodowych.

STWORZONY, ABY ZAPEWNIAĆ WYSOKĄ WYDAJNOŚĆ PODCZAS GRANIA
Dzięki najnowszym materiałom i technologiom produkcji zestaw słuchawkowych G533 jest trwały, ale lekki i można go nosić przez wiele godzin. G533 ma lekką konstrukcję nauszną, która zapewnia komfort podczas długich sesji grania. Nakładki słuchawek ze sportowych materiałów siateczkowych przepuszczają powietrze i można je zdjąć w celu wyczyszczenia.

15-GODZINNA ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORA
Wymienny akumulator zasila zestaw słuchawkowy do gier G533 podczas długich maratonów grania, działając bez przerw nawet 15 godzin po pełnym naładowaniu. Poziom naładowania można śledzić w oprogramowaniu Logitech G HUB dzięki czemu nie zabraknie Ci energii w środku gry.Liczba cykli ładowania akumulatora jest ograniczona. Akumulator ma ograniczony okres eksploatacji.

MIKROFON NIWELUJĄCY SZUMY
Zestaw słuchawkowy G533 jest wyposażony w mikrofon z funkcją niwelacji szumów umieszczony na składanym i wysuwanym pałąku, zapewniając krystalicznie czysty czat głosowy i komunikację. W celu zwiększenia wygody mikrofon wycisza się automatycznie, gdy ustawiasz go w pozycji pionowej. Zestaw słuchawkowy umożliwia także ustawienie tonu bocznego, które pozwala zmienić poziom głośności własnego głosu w zestawie słuchawkowym. Już nigdy nie będziesz nieświadomie krzyczeć do mikrofonu.

REGULATORY DOSTRAJANIA
Łatwo dostępna rolka sterowania głośnością i przycisk wyciszania mikrofonu na lewym nauszniku pozwalają błyskawicznie dostosować ustawienia dźwięku. Dzięki oprogramowaniu Logitech G HUB możesz precyzyjnie wybrać ustawienia korektora, dźwięku przestrzennego, poziom tonu bocznego i mikrofonu dla poszczególnych gier. Można nawet przeprogramować przycisk wyciszenia i używać jako klawisza G pełniącego wiele funkcji, takich jak odtwórz/wstrzymaj w celu rozpoczęcia/zatrzymania odtwarzania multimediów lub dowolnych złożonych makr.

USŁYSZ TO PIERWSZY. USŁYSZ TO WSZYSTKO.
Wykorzystaj moc Sztucznej Inteligencji, aby dostarczać prawdziwie immersyjne doświadczenia dźwięku stworzone wyłącznie dla twoich uszu. Dzięki Immerse słyszysz dokładną lokalizację kroków przeciwnika i dźwięki przeładowania; posiadasz przewagę słysząc przeciwnika nim on usłyszy ciebie. Funkcja walki w zwarciu przenosi cię w same centrum akcji, gdy wyczuwasz przelatujące pociski. Przenieś moc Immerse na swój zestaw słuchawkowy Logitech G i zamień swoje uszy w śmiercionośną broń.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Impedancja 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz
Czułość 107 dB
Akcesoria w zestawie
  • Zestaw słuchawkowy do gier G533
  • Adapter bezprzewodowy USB
  • Kabel USB do ładowania
  • Dokumentacja
Pozostałe parametry Wymiary: 197 x 189 x 85 mm
Waga 350 g
Technologie Redukcja szumów
Przeznaczenie Gaming
Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Złącza 1 x USB
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Mikrofon Na pałąku
Zasięg 15 m

Fizyczne

Kolor Czarny
Długość przewodu 2 m

Pozostałe

abid 625234

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

netto 313 , 35 netto
385 , 42
netto 128 , 80 netto
158 , 42
netto 353 , 95 netto
435 , 36
netto 623 , 74 netto
767 , 20
netto 393 , 28 netto
483 , 73
netto 586 , 10 netto
720 , 90
netto 586 , 10 netto
720 , 90

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech Zestaw...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Zestaw słuchawkowy G533 Wireless Gaming Headset 981-000634