Ulubione
Logitech

Logitech Wireless Zestaw słuchawkowy Mono H820e

Numer katalogowy Nr kat UHLOGONB0000000,

Kod producenta Kod 981-000512

Konstrukcja Nauszne
Przeznaczenie Call center
Złącza 1 x USB 2.0
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do komunikacji biznesowej

- Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort

KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, bardzo ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, aby zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu lub wyprostować się i przeciągnąć. Zestaw słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek oraz oferuje technologię niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA WIĘKSZEJ SWOBODY

Zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i zapewnia czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie powoduje zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.

WYGODA PRZEZ CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i nowoczesnej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać wiele godzin wygody i wysoką trwałość.

IDEALNY DLA AKTYWNYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w aktywnym miejscu pracy może być skomplikowane. Zestaw słuchawkowy H820e Headset został zaprojektowany do takich sytuacji. Zestaw słuchawkowy automatycznie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to idealne rozwiązanie, jeśli często zmieniasz biurka. Dioda LED informuje innych o trwającym połączeniu, podczas gdy wskaźnik wizualny informuje o nadchodzącej rozmowie.

ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
Zestaw słuchawkowy H820e Headset ma certyfikaty popularnego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Zestaw słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz zestaw głośnomówiący H820e Mono lub H820e Dual z jednym lub dwoma głośnikami.

TAK, TERAZ ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika informuje wizualnie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co zapobiega przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.1

USUWANIE SZUMU I ECHA

Zestaw słuchawkowy H820e jest wyposażony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki czemu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się doskonale nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

AUTOMATYCZNE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się automatycznie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co ułatwia ich użycie z dowolną stacją roboczą w przypadku dużego wdrożenia lub częstej zmiany biurek.

ŁATWE W OBSŁUDZE ELEMENTY STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1 oraz zwiększania/zmniejszania głośności. Konstrukcja z uniesionym przyciskiem zapewnia punkt odniesienia dla palców, dzięki czemu możesz wyczuć przyciski podczas naciskania. Dotykowy przycisk na regulowanym wysięgniku umożliwia wyciszanie i anulowanie wyciszenia.

BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, aby zapewnić doskonały komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.

ŚWIETNIE DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zapewnia doskonały zasięg bezprzewodowy i nie powoduje zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Dostępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma umożliwia podniesienie wydajności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy.

1. W przypadku wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz odpowiedni produkt i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Pasmo przenoszenia (min.) 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 7 kHz
Czułość 103 dB
Akcesoria w zestawie

- Zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset
 - Podstawka do ładowania
- Zasilacz
- Kabel USB
- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Pozostałe parametry

Wymagania systemowe:
- Windows Vista lub nowszy
- macOS 10.7 lub nowszy
- Linux
- Jeden port USB 2.0

Waga 88 kg
Prezentacja 3D
Technologie Redukcja szumów , Tłumienie dźwięków z otoczenia
Przeznaczenie Call center
Konstrukcja Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa DECT
Złącza 1 x USB 2.0
Dźwięk Mono
Kontrola dźwięku Regulacja głośności , Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon Tak
Unboxing

Fizyczne

Kolor Czarny

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech Wirele...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Wireless Zestaw słuchawkowy Mono H820e