Ulubione
Logitech

Logitech G933 Artemis Spectrum Wirless 981-000599

Numer katalogowy Nr kat UHLOGRNB0000003,

Kod producenta Kod 981-000599

Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Przeznaczenie Telefonia internetowa, Gaming
Złącza 1 x USB 2.0, 3,5 mm minijack
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

G933 Artemis Spectrum Wirless 981-000599

Membrany audio Pro-G™ zapewniające doskonałą wydajność dźwięku

Niezrównana jakość dźwięku. Zgłoszone do opatentowania, zaawansowane membrany audio Pro-G™ zostały wykonane z hybrydowych materiałów siateczkowych, które zapewniają audiofilską jakość dla wymagających miłośników gier. Od ulubionej muzyki po rozbudowane ścieżki dźwiękowe w grach, membrany Pro-G odtwarzają czyste i precyzyjne wysokie tony oraz głębokie basy, których można oczekiwać od słuchawek wysokiej klasy. Doświadcz niesamowitego dźwięku przestrzennego 7.1 z technologią Dolby® Surround Sound*, która zapewnia rzeczywiste efekty w grach, dzięki czemu możesz wyraźnie usłyszeć skradających się wrogów lub podpowiedzi specjalnych możliwości.
* Dźwięk przestrzenny 7.1 wymaga oprogramowania Logitech Gaming Software.

Zgodność z wieloma platformami
Jeden zestaw słuchawkowy dla wszystkich platform do grania. Zestaw słuchawkowy G933 Artemis Spectrum działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi, urządzeniami kina domowego i konsolami do gier, w tym z konsolami PS4™ i Xbox One™. Jeden zestaw słuchawkowy dla wszystkich urządzeń oznacza, że możesz przełączać zestaw G933 Artemis Spectrum między sprzętem do grania a konsolą do gier i urządzeniami mobilnymi. Możesz nawet podłączyć kino domowe do zasilanego przez USB bezprzewodowego adaptera do miksowania, aby bezprzewodowo słuchać programów telewizyjnych, muzyki lub filmów bez przeszkadzania innym domownikom.

Regulowane podświetlenie RGB i etykiety
Dopasuj swój wygląd. Zestaw słuchawkowy G933 Artemis Spectrum ma dwie strefy podświetlenia z możliwością dostosowania: pasek świetlny i logo. Każdą strefę można zaprogramować przy użyciu różnych kolorów lub efektów albo zsynchronizować je. Regulowane podświetlenie RGB umożliwia wybór z palety 16,8 milionów kolorów. Użyj oprogramowania Logitech Gaming Software, aby ustawić wzór podświetlenia lub kolor w zależności od swojego otoczenia. Dodaj niestandardowe, podświetlone etykiety, aby jeszcze bardziej poprawić swój wygląd.

Łączność bezprzewodowa w paśmie 2,4 GHz
Granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Zestaw słuchawkowy G933 Artemis Spectrum Wireless Gaming Headset zapewnia najlepsze cechy obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Możesz użyć bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, aby grać bez opóźnień przez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia lub przez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.* Analogowe wejście 3,5 mm na zestawie słuchawkowym zapewnia możliwość grania przewodowego bez użycia akumulatora.
* Liczba cykli ładowania akumulatora jest ograniczona. Żywotność akumulatora została zmierzona przy poziomie głośności 50%.

Programowalne przyciski G
Nawigacja i sterowanie palcem. Przypisz za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software niestandardowe polecenia do trzech przycisków G, aby uzyskać większą płynność podczas rozgrywki i korzystania z multimediów. Ustaw niestandardowe elementy sterujące do obsługi profili dźwięku, przechodzenia do następnego utworu, aktywacji komunikacji typu „naciśnij, aby rozmawiać”, natychmiastowego wywoływania kombinacji poleceń w grze i nie tylko.

Niestandardowe profile dźwięku

Spersonalizowane dla Ciebie. Za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software można zaprogramować korektor dźwięku i ustawić wstępnie preferencje audio dla muzyki, gier i filmów. Dostosuj ustawienia dźwięku i utwórz osobiste profile dźwięku dla wszystkich swoich gier. Słuchaj multimediów dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Miksowanie dźwięku z wielu źródeł
Dźwięk z nawet trzech urządzeń. Przychodzące połączenia już nigdy nie przerwą Twojej rozgrywki. Odbieraj połączenia bez konieczności wstrzymywania gry lub odrywania wzroku od akcji na ekranie. Użyj adaptera USB do miksowania, aby dodać dwa inne urządzenia. Dźwięk z dodatkowych urządzeń jest miksowany z dźwiękiem z komputera.

Zasilany przez USB adapter do miksowania
Korzystaj bezprzewodowo z przewodowych urządzeń. Połącz wejście analogowe bezprzewodowego adaptera do miksowania z zasilanym portem USB, aby umożliwić bezprzewodową pracę analogowych urządzeń audio. Po podłączeniu adaptera USB do miksowania do zasilanego portu USB możliwe jest przesyłanie zmiksowanego dźwięku z wejścia USB i zintegrowanego wejścia 3,5 mm do zestawu słuchawkowego, nawet jeśli port USB nie obsługuje dźwięku USB.

Krystalicznie czysta komunikacja
Odsuwany mikrofon z funkcją niwelacji szumów. Mikrofon z wysięgnikiem i funkcją niwelacji szumów sprawia, że Twój głos będzie zawsze krystalicznie czysty. Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon z funkcją niwelacji szumów można złożyć i umieścić w słuchawkach, przez co jest prawie niewidoczny. Zestaw G933 jest gotowy do podróży, ponieważ dołączono do niego kabel i dodatkowy wbudowany mikrofon dla urządzeń mobilnych, jeśli nie chcesz, aby wysięgnik mikrofonu znajdował z przodu twarzy.

Wygoda przez długi czas
Miękkie, oddychające materiały. Zestaw słuchawkowy G933 Artemis Spectrum został zaprojektowany dla długich sesji grania. Nowe, sportowe materiały siateczkowe, które zostały użyte na nausznikach i pałąku, są miękkie i oddychające, aby zapewnić maksymalną wygodę. Słuchawki nauszne zestawu G933 Artemis Spectrum pasują do większości uszu bez uciskania miękkich tkanek. Aby zapewnić czystość zestawu słuchawkowego, nauszniki można zdjąć z zestawu i umyć.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Impedancja 39 Ω
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz
Czułość 107 dB
Akcesoria w zestawie - Zestaw słuchawkowy do gier o wysokiej wydajności
- Kabel analogowy 3,5 mm z elementami sterującymi dźwiękiem
- Kabel RCA-3,5 mm
- Kabel USB do przesyłania danych/ładowania
- Zasilany przez USB bezprzewodowy adapter do miksowania
- Niestandardowe etykiety (lewa/prawa)
- Dokumentacja
Pozostałe parametry Mikrofon (wysięgnik):
- Zakres odbierania dźwięków: nerkowy (jednokierunkowy)
- Rozmiar: 4 mm
- Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 20 kHz
- Zasięg łączności bezprzewodowej: Wewnątrz: 15 metrów, Na zewnątrz: 20 metrów
Żywotność akumulatora:
- Bez podświetlenia: 12 godzin
- Domyślne podświetlenie: 8 godzin
- Przetestowano przy poziomie głośności 50%
Wymagania systemowe:
- Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, PS4™ lub Xbox One™
- Port USB, złącze audio 3,5 mm audio lub wyjścia audio RCA
- Połączenie internetowe w celu zainstalowania oprogramowania Logitech Gaming Software
Prezentacja 3D
Technologie Redukcja szumów
Przeznaczenie Telefonia internetowa , Gaming
Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz
Złącza 1 x USB 2.0 , 3,5 mm minijack
Dźwięk Surround 7.1
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Mikrofon Na pałąku

Fizyczne

Kolor Czarny

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech G933 A...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech G933 Artemis Spectrum Wirless 981-000599