Ulubione

Creative Labs Słuchawki Aurvana Live SE nauszne czarne

Numer katalogowy Nr kat UHCRLRNP0000010,

Kod producenta Kod 70ZH001000000

Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Przeznaczenie Gaming, Muzyka
Złącza 3,5 mm minijack
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

AURVANA LIVE! SE

Słuchawki wokółuszne wysokiej rozdzielczości (z certyfikatem Super X-Fi)

Lekkie i ergonomicznie zaprojektowane Creative Aurvana Live! SE są niezwykle wygodne i łatwe w noszeniu. Słuchawki są przetestowane i dostrojone przez naszych ekspertów od akustyki - te same przetworniki Foster, które znajdują się w naszej renomowanej Creative Aurvana Live! zapewniają naturalną i wierną prezentację audio, podobną do występu na żywo. Wyraziste przejścia i dynamiczne fragmenty są obsługiwane z niezwykłą finezją i wydobywają żywe brzmienie odtwarzanej muzyki, aby zapewnić realistyczne wrażenia podczas słuchania.

PRZETWORNIKI WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Ciesz się czystymi i szczegółowymi wysokimi tonami w połączeniu z niezwykle głębokimi i bogatymi tonami basowymi z potężnymi, wewnętrznie dostrojonymi neodymowymi przetwornikami magnetycznymi oraz ultracienką membraną z biocelulozy - z tymi samymi przetwornikami Foster, które znajdują się w naszych renomowanych słuchawkach Creative Aurvana Live!.

WIELOGODZINNA RADOŚĆ ZE SŁUCHANIA MUZYKI

Zanurz się w muzyce na długie godziny z Aurvana Live! SE i zachowaj komfort przez cały czas! Zamknięte słuchawki wokółuszne zostały skonstruowane z myślą o zmniejszeniu niepożądanych szumów w tle, zaś dzięki miękkim, skórzanym nausznikom i regulowanemu, wyściełanemu pałąkowi, Aurvana Live! SE zapewniają wyjątkową wygodę długotrwałego noszenia.

SŁUCHAWKI Z CERTYFIKATEM SUPER X-FI

Przetwarzanie Super X-Fi w przypadku certyfikowanych słuchawek uwzględnia i wyrównuje zmiany w wyjściu audio powodowane przez słuchawki, zapewniając, że dźwięk, który dociera do Twoich uszu nie jest w żaden sposób zniekształcony.

CZYM JEST SUPER X-FI?

Doceniana przez cenionych dziennikarzy na całym świecie i nagrodzona 15 nagrodami CES Best-of w 2019 r. technologia Super X-Fi przechwytuje wrażenia słuchowe płynące z wysokiej klasy zestawu wielogłośnikowego i powtarza te same rozległe doświadczenia w słuchawkach z identyczną głębią, szczegółowością, realizmem i czystością dźwięku. Nie jest to tylko technologia dźwięku przestrzennego 3D. Potęga Super X-Fi polega na możliwości reprodukcji naturalnej, realistycznej holografii dźwięku, która pasuje do Twojego profilu słuchowego, aby zapewnić pełne doświadczenie sceny dźwiękowej.

Super X-Fi to dźwięk uzyskany w wyniku obliczeń wykorzystuje on złożone algorytmy i zaawansowane techniki obliczeniowe, aby dopasować sygnał audio do potrzeb danej osoby poprzez skomplikowany proces odwzorowania głowy i uszu. W tym celu wystarczy wykonać telefonem trzy zdjęcia

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Pasmo przenoszenia (min.) 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 30000 Hz
Akcesoria w zestawie Aurvana Live! SE
Pozostałe parametry Wielkość przetwornika
  • Magnes neodymowy o średnicy 40 mm
Waga 210 g
Przeznaczenie Gaming , Muzyka
Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Złącza 3,5 mm minijack
Dźwięk Stereo

Fizyczne

Kolor Czarny
Długość przewodu 1.2 m

Pozostałe

abid 768315

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Creative Labs S...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Creative Labs Słuchawki Aurvana Live SE nauszne czarne