Ulubione
ASUS

Asus Słuchawki z muszlami nausznymi ROG STRIX FUSION Wireless

Numer katalogowy Nr kat UHASUONB0000002,

Kod producenta Kod 90YH00Z4-B3UA00

Konstrukcja Nauszne
Przeznaczenie Gaming
Złącza 1 x USB 2.0
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Gamingowy zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion Wireless do komputera PC oraz konsoli PlayStation 4, z połączeniem bezprzewodowym 2,4 GHz o niskiej latencji, ponad 15 godzinami czasu pracy baterii, 50-milimetrowymi przetwornikami ASUS Essence oraz sterowaniem dotykowym.

Graj z większą swobodą i poczuciem pełnej kontroli
ROG Strix Fusion Wireless to bezprzewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy zaprojektowany z myślą o zapewnieniu graczom pełnej swobody ruchu. Jest on kompatybilny z komputerami PC i konsolą PlayStation 4, oferuje bezprzewodowe połączenia na paśmie 2,4 GHz i wyróżnia się konstrukcją z dwiema antenami do bardziej stabilnej i superszybkiej transmisji sygnału dźwiękowego. Wszystko to sprawia, że cieszysz się większą swobodą podczas rozgrywki bez niepotrzebnych przerw. Dzięki baterii zapewniającej działanie przez ponad 15 godzin oraz zasięgowi wynoszącemu 20 metrów nigdy nie będziesz poza obszarem akcji. Zastosowane w nim 50-milimetrowe przetworniki Asus Essence oraz ekskluzywna technologia szczelnych komór dźwiękowych sprawiają, że usłyszysz każdy szczegół w trakcie gry, natomiast wygodne sterowanie dotykowe zapewni Ci płynne wrażenia podczas użytkowania. Przygotuj się na niezrównaną elastyczność.

Połączenia bezprzewodowe o niskiej latencji
Konwencjonalne bezprzewodowe zestawy słuchawkowe mają często problemy z latencją dźwięku lub niestabilnymi połączeniami. ROG Strix Fusion Wireless wykorzystuje technologię połączeń bezprzewodowych na paśmie 2,4 GHz dla zapewnienia niższej latencji niż w przypadku słuchawek z Bluetooth. Ten zestaw słuchawkowy praktycznie natychmiast rozpoczyna transmisję sygnału audio. Zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion Wireless wyróżnia się konstrukcją z podwójną anteną oraz automatycznym mechanizmem do zapobiegania zakłóceniom i zapewnienia stabilnego połączenia przez cały czas, nawet w kompleksowych środowiskach z wieloma sieciami Wi-Fi.

Nieprzerwana rozgrywka
Osoby grające tylko okazjonalnie mogą cieszyć się muzyką lub rozgrywką przez co najmniej 8 dni2 na jednym załadowaniu baterii. Hardcorowym graczom ROG Strix Fusion Wireless zapewnia nawet ponad 15 godzin1 intensywnej rozgrywki bez przerwy. Rozszerzony zasięg sięgający 20 metrów pozwala Ci na swobodne poruszanie się lub opuszczenie swojego krzesła gamingowego w przerwie rozgrywki, bez obaw o utratę sygnału audio.

Realistyczny dźwięk w czasie rozgrywki
Ekskluzywne szczelne komory
Zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion Wireless został wyposażony w ikoniczną i charakterystyczną dla serii Fusion funkcję dźwiękową: ekskluzywne hermetyczne komory, które zapewniają bogatszy w detale i bardziej czysty dźwięk, pozwalający całkowicie zanurzyć się w realistycznej rozgrywce.

Niewiarygodnie głębokie basy, wyraźniejsze detale
Ekskluzywne, 50-milimetrowe przetworniki Asus Essence
Ponadto ROG Strix Fusion Wireless zapewnia Ci również niesamowicie mocne basy, dzięki wyposażeniu w dostrojone, wyjątkowo długie, 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence, w których zastosowano metalową osłonę zamiast plastikowej, aby zapewnić czystość dźwięku i wyeliminować zakłócenia.

Pełna kompatybilność z komputerami PC i konsolą PlayStation 4
Nie potrzebujesz osobnych słuchawek do konsoli PS4. ROG Strix Fusion Wireless obsługuje bezprzewodowe połączenia na paśmie 2,4 GHz podczas korzystania z komputera PC i konsoli PS4. Koniec z uciążliwymi kablami.

Intuicyjne sterowanie dotykowe
Łatwo dostosujesz głośność i inne najczęściej wykorzystywane ustawienia za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego

Wyciszenie za pomocą przekręcenia
ROG Strix Fusion Wireless jest dostarczany z mikrofonem typu boom, który jest składany i może zostać w pełni dostosowany, zapewniając Ci wyjątkowo czysty dźwięk podczas komunikacji głosowej w trakcie rozgrywki. Złożenie mikrofonu spowoduje jego automatyczne wyciszenie, bez konieczności ręcznej zmiany ustawień.

Komfort opracowany przez ekspertów
Ekskluzywne poduszki uszne ROG Hybrid
W przeciwieństwie do poduszek usznych wykonanych z materiału lub konwencjonalnej skóry, Strix Fusion 500 wykorzystuje ekskluzywne poduszki uszne ROG Hybrid, które są produkowane z mieszanki skóry proteinowej i specjalnej tkaniny siatkowej, aby zapewnić graczom najwyższy komfort bez kompromisów w zakresie jakości dźwięku. Poduszki uszne ROG Hybrid wyróżniają się ergonomicznym, owalnym kształtem, dzięki czemu zapewniają lepszą izolację akustyczną i wyższy komfort użytkowania. Czyni to z nich idealne rozwiązanie do niekończących się sesji gamingowych.

Seria produktów Fusion
Nie gódź się na kompromisy w zakresie jakości dźwięku gamingowego, komfortu oraz stylu. Każdy zestaw słuchawkowy Fusion jest wyposażony w ekskluzywne przetworniki ASUS Essence, a także technologię ze szczelnymi komorami dla najlepszej jakości dźwięku, poduszki uszne ROG Hybrid dla maksymalnego komfortu oraz oświetlenie RGB do podkreślenia Twojego osobistego stylu. Wszystkie inne parametry możesz wybrać samemu!

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Impedancja 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20000 Hz
Czułość 42 dB
Akcesoria w zestawie
 • Zasilacz
 • Przewodnik
 • ROG Hybrid ear cushion
 • 100% protein ear cushion
Pozostałe parametry
 • Czas odsłuchu (na jednym naładowaniu) : do 15 godzin
 • Czas ładowania (pełne ładowanie) : 2 godziny
Prezentacja 3D
Przeznaczenie Gaming
Konstrukcja Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz
Złącza 1 x USB 2.0
Dźwięk Stereo
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Mikrofon Tak
Zasięg 20 m
Zasięg działania 20 m2

Fizyczne

Kolor Czarny

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Asus Słuchawki ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus Słuchawki z muszlami nausznymi ROG STRIX FUSION Wireless