Ulubione
ASUS

Asus Słuchawki Gamingowe Strix DSP PC/MAC/PS4

Numer katalogowy Nr kat UHASURMP0000008,

Kod producenta Kod 90YH00A1-M8UA00

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

GRAJ INTUICYJNIE
Stacja audio na USB typu „podłącz i używaj”. Dzierż w dłoniach pełną kontrolę dzięki stacji audio na USB typu „podłącz i używaj”, która oferuje prawdziwy dźwięk przestrzenny 3D, bardzo skuteczną technologię eliminacji szumów otoczenia (ENC), wzmacniacz słuchawkowy i świetne profile dźwięków w grach. Umieszczone w niej specjalne wyjście głośnikowe włączane przełącznikiem pozwala na cieszenie się dźwiękiem z głośników bez konieczności odłączania słuchawek.

Prawdziwie przestrzenny dźwięk
Ciesz się prawdziwie przestrzennym dźwiękiem 3D dzięki technologiom Dolby® Headphone oraz Dolby Pro Logic® IIx. W przeciwieństwie do konkurencyjnych modeli Strix DSP bezpośrednio przetwarza oryginalny dźwięk 7.1-kanałowy w wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, toteż nie występuje obniżająca jakość redukcja kanałów wykonywana przez PC. Efektem jest dźwięk o niesamowitym realizmie.

Cztery profile dźwięku w grach
Strix DSP dostosowuje swe wyjście do gier różnego rodzaju, w tym strzelanek FPS, wyścigów czy gier RPG. Gracz wybiera odpowiedni profil audio, a Strix DSP natychmiast uwypukla najważniejsze szczegóły audio.

Odfiltrowuje ponad 90% szumów otoczenia
Stacja audio zasilana z USB ma wbudowany mikrofon, który aktywnie wykrywa i usuwa ponad 90% szumów otoczenia1 takich jak mechaniczne odgłosy stukania klawiatury czy mowa, więc współgracze podczas rozmowy nie są rozpraszani hałasami w Twoim pobliżu. Wbudowany mikrofon wykrywa i usuwa szumy otoczenia.

GRAJ JAK W TRANSIE

Ogłuszające przetworniki neodymowo-magnesowe 60 mm. Jeśli nie dane Ci było poczuć mocy neodymowo-magnesowych przetworników o średnicy 60 mm, posłuchaj ich ze Strix DSP — poczuj niezrównaną siłę i głębię, która w pełni przekonuje. Podczas gry usłyszysz każdy wystrzał i będziesz wiedzieć o zbliżających się wrogach po samych tylko odgłosach kroków. Następnie przestaw się na inne audio i słuchaj przestrzennego, stadionowego rocka, czystej i wyraźnej mowy w audiobookach czy filmowych ścieżek dźwiękowych, które brzmią tak realistycznie.

Działa zarówno z komputerami PC, jak i Mac

Zapomnij o problemach z kompatybilnością w Strix DSP, ponieważ współpracuje z większością popularnych urządzeń. Stacja audio na USB ma pozłacany przewód USB o długości 1,5 m gwarantujący pełną zgodność z PC i Mac.

Podłącz do PS4/smartfona/tabletu
A nawet z konsolami, smartfonami i tabletami. Strix DSP jest też idealny do smartfonów, tabletów i PlayStation® 4 dzięki czterostykowemu gniazdu 3,5 mm audio/mikrofonu. Podłącz do swego urządzenia inteligentnego i bądź w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi w podróży albo do PlayStation® 4, by cieszyć się grami. Nasze badania wykazują, że przewód 1,5 m to idealna długość do użytku z urządzeniami mobilnymi albo kontrolerem PlayStation® 4 — koniec z supłami i plątaniną!

GRAJ WSZĘDZIE

Składana konstrukcja przyjazna podróżom. Dzięki składanej konstrukcji nauszniki leżą poziomo, co przydaje się w transporcie na LAN party albo turnieje. Łatwo odłączany wysięgnik mikrofonowy idealnie sprawdza się w podróży i przechowywaniu. Ważący zaledwie 320 g Strix DSP jest też niezwykle mobilny i wyjątkowo wygodny w transporcie.

Uwolnij instynkt gracza
Zaczerpnięte ze starożytnej greki i łaciny słowo oznaczające sowę – Strix – oznacza wytężony słuch i bystry wzrok. Strix to wyczucie środowiska, wykrycie i reakcja na najmniejszy ruch.Strix to instynkt przeżycia. Strix płynie w Twojej i w naszej krwi.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Impedancja 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz
Czułość 98 dB
Pozostałe parametry

Stacja audio:
- Skuteczność ENC: eliminacja ponad 90% szumów otoczenia
- Zasilanie: z USB
- Funkcje: Dolby® Surround, wzmacniacz słuchawkowy, eliminacja szumów otoczenia, profile audio w grach
- Wyjście głośnikowe: gniazdo jack 3,5 mm
Akcesoria:
- Adapter mobilny (typ A)
- Mobile adapter (type B)
- USB cable
- Przewodnik
- Stacja audio

Waga 320 g
Prezentacja 3D
Technologie Redukcja szumów
Przeznaczenie Gaming
Konstrukcja Z muszlami nausznymi
Złącza 1 x USB 2.0 , 3,5 mm minijack
Dźwięk Stereo
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Mikrofon Na pałąku

Fizyczne

Kolor Wzór , Czerwony , Czarny
Długość przewodu 3 m

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus Słuchawki Gamingowe Strix DSP PC/MAC/PS4