Ulubione
ASUS

Asus Cerberus V2 GREEN MIC miniJack/PC/PS4/Xbox/MAC/Mobile devices

Numer katalogowy Nr kat UHASURMP0000019,

Kod producenta Kod 90YH018G-B1UA00

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Potężny bas. Dopracowany komfort.
Wielokrotnie nagradzany zestaw słuchawkowy Cerberus od firmy ASUS teraz stał się jeszcze lepszy. Dzięki ekskluzywnym przetwornikom, nowej konstrukcji pałąka oraz poduszkom przylegającym do uszu, Cerberus V2 oferuje jeszcze lepszą jakość dźwięku z bogatym i mocnym basem, a także wytrzymalszy i bardziej komfortowy design. Oprócz zastosowań typowo gamingowych, stylowy wygląd tego zestawu oraz dwa mikrofony czynią z niego doskonałego partnera do słuchania muzyki w drodze.

Ekskluzywne 53-milimetrowe przetworniki Asus Essence. Mocniejszy bas, bardziej czysty dźwięk
Ekskluzywne przetworniki ASUS Essence wnoszą dźwięk na całkiem nowy poziom, całkowicie wciągając Cię w atmosferę gry za pomocą realistycznych efektów audio. Inżynierowie z firmy ASUS zmniejszyli rozmiar przetworników z 60 mm w pierwszej wersji Cerberusa do 53 mm w Cerberusie V2, co pozwoliło na zastosowanie w tym zestawie słuchawkowym większych komór dla bogatszego i bardziej naturalnego dźwięku. W połączeniu z reakcją tych przetworników na dźwięki w szerokim zakresie częstotliwości, która umożliwia potężne brzmienie basu oraz bogaty w szczegóły dźwięk w zakresach średnich i wysokich, Cerberus V2 świetnie nadaje się nie tylko do zastosowań gamingowych, ale także do słuchania muzyki.

Pałąk ze stali nierdzewnej. Mocna i wytrzymała konstrukcja
Pałąk zastosowany w Cerberusie V2 został zaprojektowany ze stali nierdzewnej, co zapewnia temu zestawowi słuchawkowemu trwałość i wytrzymałość podczas intensywnych sesji gamingowych. Ten nowy design jest nie tylko o 70% mocniejszy niż w oryginalnym Cerberusie, ale także o 60% lżejszy i 50% cieńszy, co czyni ten headset bardziej komfortowym i doskonale pasującym do długiej rozgrywki lub słuchania muzyki w drodze.

Dwa mikrofony. Doskonałe do grania oraz rozmów w drodze

Inteligentnie zaprojektowany Cerberus V2 posiada dwa mikrofony: Odłączany mikrofon boom, który zapewnia wyraźny głos podczas rozgrywki, a także drugi wbudowany mikrofon in-line, który świetnie nadaje się do telefonowania i innych codziennych zadań.

Kompatybilny z różnymi platformami
Zastosowane w Cerberusie V2 4-biegunowe połączone wejście sygnałowe mikrofonu/audio zapewnia kompatybilność z komputerami PC oraz Mac, konsolami do gier, a także urządzeniami przenośnymi. Dołączony rozdzielacz audio/mic umożliwia korzystanie z Cerberusa V2 w połączeniu z urządzeniami z dwoma gniazdami, w tym z płytami głównymi i niektórymi typami laptopów.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Impedancja 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz
Akcesoria w zestawie

- Podręcznik użytkownika
- Rozgałęźnik audio/mic
- Odczepialny mikrofon

Pozostałe parametry

*Cerberus V2 jest kompatybilny z konsolą PlayStation® 4 poprzez gniazdo 3,5 mm na kontrolerze PS4.

Waga 344 g
Prezentacja 3D
Technologie Tłumienie dźwięków z otoczenia
Przeznaczenie Telefonia internetowa , Gaming
Konstrukcja Z muszlami nausznymi , Nauszne
Złącza 3,5 mm minijack
Dźwięk Stereo
Mikrofon Na pałąku

Fizyczne

Kolor Zielony
Długość przewodu 1.2 m

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus Cerberus V2 GREEN MIC miniJack/PC/PS4/Xbox/MAC/Mobile devices