Kategorie
MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY

MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY...

Numer katalogowy: UGMCPK00XS51802 Kod producenta:

0
MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY
MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY
MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY

MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY

Głośniki

MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY

Numer katalogowy: UGMCPK00XS51802

Kod producenta: G-Y-00XS5-180-2

Niedostępny

MODECOM MC-XS05 to zestaw składający się z dwóch głośników o kompaktowych rozmiarach przeznaczony dla najbardziej wymagających koneserów zarówno czystego dźwięku, jak i nowoczesnego wzornictwa. Dzięki niewielkim wymiarom głośniki MC-XS05 stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które często przemieszczają...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

MODECOM MC-XS05 to zestaw składający się z dwóch głośników o kompaktowych rozmiarach przeznaczony dla najbardziej wymagających koneserów zarówno czystego dźwięku, jak i nowoczesnego wzornictwa. Dzięki niewielkim wymiarom głośniki MC-XS05 stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które często przemieszczają się ze swoim komputerem przenośnym, a w dodatku oczekują dźwięku znacznie lepszego od tego który emituje przez głośnik wbudowany w konstrukcję laptopa. W konstrukcji prezentowanego zestawu zastosowano najwyższej jakości przetworniki, które pomimo niewielkiej mocy 2 x 2W, pozwalają doświadczyć potężnego dźwięku z klarownym basem zarówno podczas grania w gry, czy słuchania ulubionej muzyki.

Głośniki ponadto są wyjątkowo wygodne w użyciu; w odróżnieniu od innych tego typu konkurencyjnych konstrukcji nie wymagają dodatkowego źródła zasilania, co pozwala na ich wygodne użycie we wszystkich tych miejscach, gdzie jest ograniczony dostęp do źródła prądu. Dodatkowo na jednym z głośników umieszczono łatwo dostępną dla użytkownika regulację głośności. Głośniki MC-XS05 sprawdzą się idealnie również jako źródło dźwięku, emitowanego przez komputery stacjonarne. Niewielkie rozmiary oraz nowoczesny design czynią z prezentowanych głośników, ciekawy pod względem wizualnym element wystroju wnętrza. Zestaw dostępny jest w trzech wersjach: z czerwonymi, pomarańczowymi oraz zielonymi pierścieniami.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Pasmo przenoszenia (min.)

150 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

20 kHz

Pozostałe parametry

Wejście sygnału audio: 3.5mm mini Jack
Zasilanie: USB 5V

Stosunek sygnału do szumu

60 dB

Waga

540 g

Przeznaczenie

Muzyka , Gaming

Połączenie

Przewodowe

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Nie

Rodzaj

Komputerowe

Moc głośników (sumaryczna)

2 W

Fizyczne

Kolor

Czarny , Zielony

Pozostałe

System

2.0

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MODECOM ZESTAW GŁOŚNIKOWY MC-XS5 CZARNO-ZIELONY