Kategorie
Edifier Głośniki E255 Luna Theatre

Edifier Głośniki E255 Luna Theatre...

Numer katalogowy: UGEDIG000000061 Kod producenta:

0
Edifier Głośniki E255 Luna Theatre

Edifier Głośniki E255 Luna Theatre

Głośniki

Edifier Głośniki E255 Luna Theatre

Numer katalogowy: UGEDIG000000061

Kod producenta: SPK-EF-E255

Niedostępny

Zestaw głośników Edifier E255 to produkt, który spełni Twoje najwyższe wymagania - głośniki Edifier zaskoczą cię czystością dźwięku, jakością wykonania oraz designem, który zwróci uwagę każdego kto odwiedzi twój dom.Główną zaletą głośników Edifier E255 jest moc oraz ich wygląd. Jedni będą je kochać,...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Zestaw głośników Edifier E255 to produkt, który spełni Twoje najwyższe wymagania - głośniki Edifier zaskoczą cię czystością dźwięku, jakością wykonania oraz designem, który zwróci uwagę każdego kto odwiedzi twój dom.
Główną zaletą głośników Edifier E255 jest moc oraz ich wygląd. Jedni będą je kochać, inni nienawidzić ale to właśnie dzięki temu są wyjątkowe i nie znajdziecie drugiego takie produktu na rynku. Jednak na tym nie kończą się atuty tego zestawu. Warto wspomnieć, że głośniki te prezentują się bardzo elegancko. Będą one stanowiły doskonały element wyposażenia gabinetu, pomieszczenia audiowizualnego czy pokoju służącego relaksowi.
 
Ważne informacje:
Głośniki tylne są połączone z przednimi za pomocą technologii Bluetooth - oznacza to, że nie ma kabli łączących pomiędzy subwooferem a satelitami z tyłu. Mimo to głośniki nie są na baterię więc każda z satelit wymaga podłączenia do gniazdka z prądem. Jest to dość istotne przy zakupie tego modelu aby zwrócić uwagę, czy posiadają Państwo gniazdko w pobliżu miejsca, gdzie będzie ustawiony głośnik. Satelity przednie są podłączone do głośnika centralnego za pomocą kabli dołączonych do zestawu.
 
Ważne informacje:
Głośniki nie mają funkcji odbioru muzyki poprzez Bluetooth - opcja przesyłania muzyki z telefonu lub tabletu jest tutaj NIEDOSTĘPNA.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Stosunek sygnału do szumu

95 dB

Moc subwoofera

220 W

Zasilanie

Brak danych

Przeznaczenie

Muzyka , Filmy

Komunikacja bezprzewodowa

Brak danych

Złącza

AUX

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Pilot

Rodzaj

Zestawy

Moc głośników (sumaryczna)

180 W

Fizyczne

Kolor

Czerwony

Pozostałe

System

5.1

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Edifier Głośniki E255 Luna Theatre