Kategorie
Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211

Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211...

Numer katalogowy: UGDELK000000001 Kod producenta:

0
Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211
Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211
Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211
Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211

Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211

Głośniki

Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211

Numer katalogowy: UGDELK000000001

Kod producenta: 520-AAGR

Niedostępny

Potężny dźwięk mimo niewielkich rozmiarówDzięki przenośnemu głośnikowi Bluetooth firmy Dell zabierzesz swoje dźwięki w każde miejsce. Możesz strumieniowo przesyłać muzykę z telefonu, notebooka lub tabletu i cieszyć się doskonale wyraźnym dźwiękiem. Nowoczesna, minimalistyczna obudowa głośnika pasuje...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Potężny dźwięk mimo niewielkich rozmiarów
Dzięki przenośnemu głośnikowi Bluetooth firmy Dell zabierzesz swoje dźwięki w każde miejsce. Możesz strumieniowo przesyłać muzykę z telefonu, notebooka lub tabletu i cieszyć się doskonale wyraźnym dźwiękiem. Nowoczesna, minimalistyczna obudowa głośnika pasuje do każdego otoczenia — zarówno w biurze, jak i na plaży. Głośnik ma niecałe 18 cm długości i waży mniej niż 1 kg, zatem z łatwością zmieści się w plecaku lub torbie.

Nawet 10 godzin dźwięku wysokiej jakości
Dwa wydajne głośniki akustyczne i nowatorski radiator pasywny odwzorowują pełne spektrum dźwięku z mocnymi basami i krystalicznie czystymi tonami wysokimi. Głośnik został profesjonalnie dostrojony za pomocą technologii Waves Audio, co jeszcze bardziej poprawiło parametry dźwięku. Akumulator wystarcza na 10 godzin ciągłego odtwarzania dźwięku, co powinno zapewnić znakomitą rozrywkę przez cały dzień.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki i dźwięku
Głośnik obsługuje technologie Bluetooth 4.0 i NFC, które oferują dwa niezawodne tryby łączności sieciowej. Ze względu na zasięg bezprzewodowy 10 m nie musisz tkwić w miejscu, słuchając muzyki lub oglądając film. Dzięki technologii NFC możesz zbliżyć głośnik do telefonu lub tabletu, aby nawiązać połączenie i rozpocząć odtwarzanie dźwięku. Kodek aptX zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku z jakością CD.

Wbudowany mikrofon do połączeń konferencyjnych

Możliwości urządzenia nie są ograniczone do muzyki i filmów. Wbudowany mikrofon i przycisk odbierania połączeń pozwalają korzystać z głośnika jako centrum konferencji. Zintegrowany mikrofon umożliwia również obsługę połączeń bez użycia rąk. `

Połączenia z wieloma urządzeniami
Głośnik można skonfigurować jako główny system dźwiękowy dla wielu urządzeń, co ułatwia wspólne słuchanie muzyki w domu lub w biurze. Większy zasięg umożliwia swobodne ustawienie głośnika i urządzeń odtwarzających.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Przenośny głośnik Bluetooth firmy Dell
- Kabel Micro USB do ładowania
- Kabel wejściowy AUX 3,5 mm
- Dokumentacja

Przeznaczenie

Muzyka

Komunikacja bezprzewodowa

NFC , Bluetooth

Złącza

AUX , microUSB

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Regulacja poziomu głośności

Rodzaj

Komputerowe , Mobilne

Fizyczne

Kolor

Srebrny

Pozostałe

System

Mono

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Dell Przenośny głośnik Bluetooth - AD211