Ulubione
Hama

Hama Głośnik SIRIUM4000ABT BT/Alexa

Numer katalogowy Nr kat UGHAMS000054843,

Kod producenta Kod 54843

System 2.1
Przeznaczenie Muzyka
Regulatory Pilot, Regulacja poziomu głośności
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Głośnik SIRIUM4000ABT BT/Alexa

Mowa jest najbardziej naturalną formą komunikacji. Uczymy się jej od najmłodszych lat. Smart Home oraz coraz popularniejsza technologia asystenta głosowego pozwala nam już teraz sterować niektórymi czynnościami w ten najprostszy sposób, czyli za pomocą głosu.

Czym jest asystent głosowy Alexa?
Alexa jest domowym asystentem głosowym, którym sterujesz mówiąc do niego. Alexa słucha Twoich komend i reaguje na nie, wykonując zleconą czynność oraz odpowiadając na Twoje pytania. System ciągle się rozwija, stale dodawane są nowe funkcjonalności. Dzięki temu Alexa coraz częściej będzie Cię wyręczać w różnych czynnościach, zostawiając więcej wolnego czasu dla Ciebie. 

Skills, czyli dodatkowe aplikacje
Skills (umiejętności) to tysiące aplikacji, które możesz połączyć z Alexą - można je porównać do tych pobieranych na smartfony. Stale pojawiają się nowe z przeróżnych kategorii jak np. rozrywka, sport czy Smart Home. Instalując kolejne aplikacje, rozszerzasz funkcjonalność Alexy, dopasowując urządzenie do swoich wymagań, jeszcze bardziej umilając swój czas wolny spędzany w domu.

Dlaczego jest to takie fajne?
Możesz jeszcze łatwiej sterować inteligentnym domem, wydając polecenia włączenia radia, zgaszenia światła, czy uruchomienia odkurzacza. Jeśli masz zajęte ręce, Alexa podyktuje Ci przepis na zupę tajską lub doda mleko do listy zakupów, gdy przygotowując poranną kawę zauważysz, że właśnie się skończyło. Podczas kolacji ze znajomymi nie możecie ustalić, w którym roku pojawił się pierwszy sezon Waszego ulubionego serialu? Alexa znajdzie odpowiedź i rozstrzygnie spór.

Aplikacja Alexa Amazon
Dedykowana aplikacja służy do zarządzania asystentem głosowym. Tu możesz zmienić ustawienia, pobrać nowe skills czy tworzyć grupy Smart Home. Dodatkowo zapisuje się w niej historia Twoich wyszukiwać, lista zakupów czy właśnie wyszukany przepis na obiad.

Kinowa jakość dźwięku
Więcej niż tylko głośnik. SIRIUM4000ABT wyposażony w najnowszą technologię oraz bezprzewodowy subwoofer zachwyca brzmieniem. Koncert na żywo, pasjonujący serial czy trzymający w napięciu film to momenty, których nie powinno przeżywać się bez konkretnego basu. Możesz poczuć się jak w kinie, siedząc wygodnie na swojej kanapie. Daj się zachwycić muzyce, usłysz i poczuj każdy jej detal z systemem Dolby 2.1.

Multiroom
Przy wykorzystaniu głośnika SIRIUM4000ABT możesz stworzyć system dźwiękowy w swoim domu, dzięki funkcjonalności Multiroom. Rozbudowuj sieć o nowe urządzenia, by móc słuchać muzyki w każdym pomieszczeniu, w którym tylko chcesz. W ten sposób możesz również rozszerzyć działanie swojego kina domowego i cieszyć się znakomitą jakością dźwięku podczas wieczornych seansów filmowych.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Waga 7.5 kg
Zasilanie Baterie/akumulatory AA
Przeznaczenie Muzyka
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth , WiFi
Złącza 1 x USB 2.0
Regulatory Pilot , Regulacja poziomu głośności
Rodzaj Mobilne

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 8,1 x 90 x 8,1 cm 

Pozostałe

System 2.1

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Hama Głośnik SI...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Hama Głośnik SIRIUM4000ABT BT/Alexa