Ulubione
Samsung

Samsung SL-M2835DW 28ppm 1200x1200 NFC PCL

Numer katalogowy Nr kat PPSAMLMM2835DW0,

Kod producenta Kod SL-M2835DW/SEE

Rodzaj druku Laserowy
Funkcje urządzenia Drukarka
Druk w kolorze Nie
Druk Photo Nie
Druk dwustronny Automatyczny
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Drukarka Samsung Xpress M2835DW
Profesjonalne parametry pracy. Idealna cena. Zwiększ swoją produktywność i wydajność, korzystając z szybkich i łatwych w obsłudze drukarek, które zapewniają doskonałe parametry pracy w niewygórowanej cenie.

Drukarka, która rozszerzy możliwości smartfona

Drukuj bezprzewodowo i udostępniaj bez wysiłku za pomocą drukarki Samsung Xpress M2835DW. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii NFC, Wi-Fi Direct, Google Cloud Print i rozbudowanej zgodności wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Dotknij i drukuj!
Wystarczy jedno dotknięcie ekranu dotykowego urządzenia przenośnego, aby za pomocą drukarki Samsung Xpress M2835DW wydrukować cokolwiek zechcesz.

Nie czekaj, drukuj!

Niezależnie od tego, jak wysokie są wymagania użytkowników w zakresie drukowania, drukarka Samsung Xpress M2835DW zapewnia doskonałe rezultaty – w krótkim czasie. Oszczędzaj czas, drukując dokumenty zawierające dużo treści z prędkością do 28 stron na minutę dzięki procesorowi 600 MHz i pamięci 128 MB. Z kolei rdzeń Cortex-A5 sprawia, że drukarka jest nawet o 25,6% szybsza niż wcześniejsze modele, co czyni ją jednym z najszybszych urządzeń w swojej klasie. A to oznacza, że możesz pracować szybciej, elastyczniej i wydajniej.

Nie czekaj, aż ktoś z serwisu zajmie się drukarką.
Wystąpił jakiś denerwujący błąd w drukarce? Nie musisz już dzwonić po pomoc techniczną, jeśli masz smartfon obsługujący technologię NFC. Połącz smartfon z drukarką. Na ekranie wyświetli się szereg porad z propozycjami rozwiązania problemu i filmów instruktażowych.

Zrób dobre wrażenie dzięki doskonałej jakości wydruków
Teraz imponujące wydruki w profesjonalnej jakości są dostępne dla wszystkich. Drukarka Samsung Xpress M2835DW drukuje wyraźne obrazy, gwarantując doskonałe rezultaty. Rozdzielczość 4800 x 600 dpi oraz technologia Rendering Engine for Clean Page (ReCP) umożliwiają uzyskanie wysokich parametrów pracy i doskonałej jakości przy niewielkich wymiarach urządzenia. Dodatkowo funkcje poprawiające jakość wydruku wzbogacają drukowane obrazy o lepiej widoczne szczegóły, a także zapewniają wyrazistość tekstu.

Drukowanie w wysokiej rozdzielczości
Nawet najbardziej skomplikowane obrazy i tekst napisany niewielką czcionką są odwzorowywane z zachowaniem wszystkich szczegółów dzięki drukowaniu w wysokiej rozdzielczości. Drukarka obsługuje rozdzielczość efektywną nawet do 4800 x 600 dpi.

Poprawa ostrości krawędzi
Tekst będzie wyraźniejszy, a obrazy żywsze dzięki funkcji poprawy ostrości krawędzi, która wygładza i podkreśla kontury.

Możliwość drukowania na różnych rodzajach papieru
Drukarka Samsung Xpress M2835DW jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby w zakresie drukowania. To niewielkie, ale wszechstronne urządzenie może drukować na nośnikach o gramaturze aż do 220 g/m2, w tym na papierze, etykietach, kartkach okolicznościowych, kopertach oraz folii do rzutnika. Użytkownik może z łatwością wybrać rodzaj papieru z podajnika wielofunkcyjnego, co sprawia, że urządzenie jest nie tylko wygodne w obsłudze, ale również wszechstronne.

Łagodna dla kieszeni, przyjazna dla środowiska
Z myślą o obniżeniu kosztów zużycia tonera oraz papieru wprowadzono przycisk szybkiego wybierania trybu Eco, którego wciśnięcie powoduje ograniczenie wykorzystania materiałów eksploatacyjnych na potrzeby drukowania. Przycisk szybkiego wybierania trybu Eco pozwala na drukowanie wielu stron na jednym arkuszu oraz drukowanie dwustronne, czemu towarzyszy pomijanie pustych stron z myślą o ograniczeniu zużycia papieru. Oszczędności na kosztach zużycia materiałów eksploatacyjnych zapewnia także tryb oszczędzania tonera.

Kilka stron na jednym arkuszu

Dwie lub więcej stron dokumentu na jednym arkuszu, aby zredukować zużycie papieru.

Tryb oszczędzania tonera
Drukuje z mniejszą ilością tonera, aby zredukować jego zużycie.

Drukowanie dwustronne
Drukuje po obu stronach arkusza, zmniejszając zużycie papieru**
** Funkcja dostępna wyłącznie w przypadku modeli obsługujących funkcję drukowania dwustronnego.

Pomijanie pustych stron
Drukowanie tylko stron z tekstem lub obrazami, aby uniknąć zbędnego zużycia papieru.

Niższe zużycie energii i materiałów eksploatacyjnych
Sterownik Easy Eco umożliwia zaoszczędzenie nawet do 20% tonera i papieru, a także zmniejszenie zużycia energii. Korzystając z niego, możesz wyeliminować elementy, które zużywają dużo tonera, takie jak obrazy czy pogrubiona czcionka, lub rozjaśnić tekst, tak aby zużyć mniej tonera podczas drukowania. Rozwiązanie to ma również funkcję podglądu i edycji dokumentów przed drukowaniem, dzięki czemu możesz upewnić się, że efekt końcowy spełni twoje wymagania zarówno pod kątem wydajności, jak i jakości. Funkcja Eco Simulator pokazuje szacunkowy procentowy spadek emisji CO2, zużycia energii elektrycznej i papieru, tak aby każdy mógł sam zobaczyć różnicę.

Łatwa rejestracja w Google Cloud
Usługa Google Cloud Print umożliwia podłączanie się i drukowanie z dowolnego miejsca. Dotknij smartfon i aktywuj połączenie z drukarką – nastąpi automatyczne przekierowanie do chmury. Logowanie nie jest wymagane.

Drukuj bezprzewodowo, udostępniaj, kiedy chcesz
Drukowanie z urządzeń przenośnych bez wysiłku, z imponującą kompatybilnością, zoptymalizowane pod kątem dowolnego zadania i sytuacji.

Informacje techniczne

Model

SL-M2835DW

Funkcje urządzenia Drukarka
Obszar zastosowań Biuro , Dom
Procesor drukarki

Szybkość procesora: 600 MHz

Zainstalowana pamięć 128 MB
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Server 2008 , Windows XP , Linux , Windows Vista , Windows Server 2003 , Windows 8 , Windows 7 , Mac OS
Język drukarki HP PCL 6 , SPL , HP PCL 5e
Prezentacja 3D

Parametry drukowania

Maks. prędkość druku w czerni 28 str/min
Format druku A4
Druk dwustronny Automatyczny
Rodzaj nośnika Karty , Etykiety , Papier , Folia
Gramatura papieru (maks.) 220 g/m²
Rodzaj druku Laserowy
Rozdzielczość druku 4800 x 600 dpi

Komunikacja / złącza

Ethernet 10/100 Mb/s
Komunikacja bezprzewodowa WiFi , NFC
Złącza 1 x USB 2.0 , RJ-45

Fizyczne

Kolor Biały , Czarny
Wysokość 334.5 mm
Szerokość 368 mm
Głębokość 202 mm
Waga 7.4 kg

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Samsung SL-M283...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung SL-M2835DW 28ppm 1200x1200 NFC PCL