Ulubione
Canon

Canon i-SENSYS LBP253X 0281C001AA

Numer katalogowy Nr kat PPCANLM25300000,

Kod producenta Kod 0281C001AA

Rodzaj druku Laserowy
Funkcje urządzenia Drukarka
Druk w kolorze Nie
Druk Photo Nie
Druk dwustronny Automatyczny
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Canon i-SENSYS LBP253x
Bogato wyposażona, intuicyjna i kompaktowa czarno-białe drukarka laserowa A4 przeznaczona dla małych grup roboczych w firmach. Ta szybka, kompaktowa czarno-biała drukarka laserowa A4 wyróżnia się jakością, prostotą obsługi i wartością za tę cenę. Szczyci się kolorowym ekranem dotykowym, obsługą NFC i szeroką gamą elastycznych opcji w zakresie łączności.

Idealny wstęp do drukowania w grupach roboczych
Małe zespoły z łatwością i niezwykłą szybkością mogą drukować wysokiej jakości dokumenty – dzięki bogato wyposażonej czarno-białej drukarce laserowej A4. Kompaktowe rozmiary i elegancki wygląd i-SENSYS LBP253x sprawiają, że jest doskonałym rozwiązaniem w obszarach kontaktów z klientem lub w obłożonych pracą środowiskach roboczych. Możesz wykonywać swoje codzienne zadania znacznie szybciej dzięki wydajności drukowania do 33 str./min i możliwości rozpoczęcia drukowania z trybu bezczynności lub czuwania w ciągu kilku sekund.

Intuicyjna obsługa
Dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu LBP253x o przekątnej 8,9 cm osiągniesz doskonałe rezultaty zaraz po rozpakowaniu drukarki. Rozwiązanie to sprawia, że inteligentne funkcje oszczędzające czas są dostępne po jednym lub dwóch kliknięciach – nawet niedoświadczony użytkownik może z łatwością wykorzystać pełen potencjał LBP253x. Dzięki specjalnej konstrukcji łatwych do wymiany kaset firmy Canon (dostępnych również w dłużej działającej wersji o dużej pojemności) wymiana tonera nie wpływa na niezawodność i jakość.

Doskonałe wsparcie dla urządzeń przenośnych i usług w chmurze
Nowocześni pracownicy kładą nacisk na bezproblemowe przenoszenie się pomiędzy miejscami i urządzeniami. Dlatego też, niezależnie od miejsca i sposobu pracy, drukarka LBP253x jest zawsze gotowa i dostępna. Możesz drukować z urządzenia iPhone® lub iPad® za pomocą Apple AirPrint™ lub urządzenia Android/Google dzięki zgodności ze standardem Mopria. Dla organizacji wykorzystujących systemy Google w miejscu pracy drukarka LBP253x została wyposażona w obsługę Google Cloud Print.

Łącz się i drukuj z łatwością
Potrzebujesz dodatkowej prostoty i elastyczności? Czemu nie skorzystasz z technologii NFC Touch & Print drukarki LBP253x? Sparuj dowolne zgodne urządzenie przenośne, a następnie drukuj bezpośrednio za pomocą aplikacji Canon PRINT Business: nie musisz robić nic więcej. Ewentualnie skorzystaj z opcji drukowania bez komputera LBP253x, która umożliwia drukowanie i wyświetlanie plików PDF, JPEG lub TIFF bezpośrednio z pamięci USB. Dzięki takim przemyślanym funkcjom odkryjesz, że LBP253x radzi sobie bezproblemowo w każdej sytuacji drukowania, a Twoja firma działa płynnie i bez przestojów.

Ochrona informacji i zysków
Ciesz się spokojem ducha, korzystając z funkcji bezpiecznego drukowania, która umożliwia bezpieczne drukowanie prywatnych i poufnych dokumentów z kodem PIN za pomocą komputera, tabletu lub smartfona. Drukarka LBP253x chroni też Twoje zyski, wykorzystując funkcje, takie jak drukowanie dwustronne, które redukuje zużycie papieru oraz automatyczne wyłączanie, które oszczędza energię elektryczną, gdy drukarka nie jest używana.

Przygotowana do użytku sieciowego i integracji
LBP253x oferuje zaawansowane możliwości łączności, które bezproblemowo dopasowują się do większych środowisk korporacyjnych. Wsparcie dla PCL5e/6 i Adobe® PostScript™ sprawia, że jest to idealny wybór dla środowisk zarządzanych odgórnie; natomiast zdalny interfejs użytkownika oszczędza cenny czas, ponieważ kierownicy działu IT mogą monitorować i aktualizować ustawienia bez odwiedzania danego miejsca. Wsparcie dla systemu zarządzania produkcją uniFLOW firmy Canon będzie docenione przez osoby zarządzające drukowaniem i operatorów floty Canon, sprawiając że ta drukarka o dużej wartości szczyci się wszechstronną wydajnością.

Informacje techniczne

Model i-SENSYS LBP253X
Funkcje urządzenia Drukarka
Obszar zastosowań Biuro , Dom
Procesor drukarki Szybkość procesora: 525 MHz
Zainstalowana pamięć 1 GB
Podajnik papieru Podajnik papieru (standardowy):
- Kaseta o pojemności 250 arkuszy
- Podajnik uniwersalny na 50 arkuszy   
Podajnik papieru (opcjonalny):
- Kaseta o pojemności 500 arkuszy
Odbiornik papieru - Wydrukiem do dołu: na 150 arkuszy
- Wydrukiem do góry: na 1 arkusz
Materiały eksploatacyjne oryginalne Kaseta 719
- Piękne wydruki monochromatyczne bez smug dzięki zintegrowanej kasecie 719, która bezproblemowo współpracuje z drukarką i-SENSYS LBP253x firmy Canon i umożliwia wydrukowanie około 2 100 stron (pomiar wg normy ISO 19752).
Kaseta 719 H
- Jeszcze piękniejsze wydruki monochromatyczne bez smug dzięki zintegrowanej kasecie 719 o wysokiej wydajności, która bezproblemowo współpracuje z drukarką i-SENSYS LBP253x firmy Canon i umożliwia wydrukowanie około 6400 stron (pomiar wg normy ISO 19752).
Pozostałe parametry Panel sterowania:
- Kolorowy ekran dotykowy LCD 8,9 cm
Oprogramowanie i zarządzanie drukarką:
- Zdalny interfejs użytkownika (RUI)
- Narzędzie SSID
- Zarządzanie identyfikatorami działów
- Narzędzie do obsługi stanu tonera
- Konsola administracyjna iW: oparte na serwerze oprogramowanie do centralnego zarządzania flotą urządzeń.
- eMaintenance: wbudowany RDS pozwala korzystać z usług eMaintenance, takich jak odczyty liczników, automatyczne zarządzanie materiałami eksploatacyjny i zdalna diagnostyka
- Zgodność z technologią uniFLOW, wbudowany klient logowania do urządzeń uniFLOW
Wymagania dotyczące zasilania:

- 220–240 V (±10%), 50/60 Hz (±2 Hz)   
Pobór mocy:
  Maks. (około): 1150W lub mni
Opcje rozbudowy PODAJNIK PAPIERU PF-44 (kaseta na 500 arkuszy)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8.1 , Windows Server 2008 , Windows Server 2012 , Linux , Windows Vista , Windows 8 , Windows 7 , Mac OS , Windows 10
Język drukarki PostScript , HP PCL 6 , HP PCL 5e , Canon UFR
Format A4

Parametry drukowania

Maks. prędkość druku w czerni 33 str/min
Format druku A4
Druk dwustronny Automatyczny
Obciążenie miesięczne 3000 arkuszy/miesiąc
Rodzaj nośnika Koperty , Papier z recyklingu , Etykiety , Papier
Gramatura papieru (min.) 60 g/m²
Gramatura papieru (maks.) 163 g/m²
Rodzaj druku Laserowy
Rozdzielczość druku 600 x 600 dpi

Komunikacja / złącza

Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
Złącza 1 x USB 2.0 , RJ-45

Fizyczne

Kolor Biały
Wysokość 377 mm
Szerokość 403 mm
Głębokość 317 mm
Waga 12.4 kg

Pozostałe

Gwarancja 12
Informacje o gwarancji

12 miesięcy

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Canon i-SENSYS ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Canon i-SENSYS LBP253X 0281C001AA