Kategorie
Epson AiO XP-610 5-ink  A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint

Epson AiO XP-610 5-ink A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint...

Numer katalogowy: PPEPSAXXP610AAA Kod producenta:

0
Epson AiO XP-610 5-ink  A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint
Epson AiO XP-610 5-ink  A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint
Epson AiO XP-610 5-ink  A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint
Epson AiO XP-610 5-ink  A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint
Epson AiO XP-610 5-ink  A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint
Epson AiO XP-610 5-ink  A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint

Epson AiO XP-610 5-ink A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Epson AiO XP-610 5-ink A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint

Numer katalogowy: PPEPSAXXP610AAA

Kod producenta: C11CD31302

Niedostępny

 • Rodzaj druku: Atramentowy
 • Funkcje urządzenia: Drukarka , Kopiarka , Skaner
 • Druk w kolorze: Tak
 • Druk Photo: Tak
 • Druk dwustronny: Automatyczny
Zobacz szczegóły ›
 • Opis i dane techniczne
 • Opinie

Przedstawiamy model Expression Premium XP-610

Mała drukarka o wielkich możliwościach. XP-610 to nie tylko kompaktowa drukarka kolorowa — to uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne, które może drukować nawet w formacie A4 .

Nie pozwól, by drukarka Cię ograniczała. Najlepsze zdjęcia powinny wyglądać doskonale także po wydrukowaniu. Model XP-610 daje Ci gwarancję prawdziwej jakości fotograficznej i zniewalające wydruki, które zachwycą każdego miłośnika fotografii. Tajemnica jakości tkwi we wnętrzu drukarki — starannie zaprojektowaliśmy wszystkie elementy od atramentów po głowicę i zadbaliśmy, by wspólnie dawały harmonijny efekt. Efektem jest doskonały wygląd i trwałe odbitki, z których każdy fotograf będzie dumny.

Zapomnij o kompromisach. Urządzenie XP-610 zaspokoi wszelkie Twoje potrzeby w zakresie drukowania dokumentów. Drukarka wykorzystuje zestaw atramentów barwnikowych i pigmentowych, umożliwiając drukowanie pięknych, profesjonalnych wiadomości e-mail, listów, faktur i wszelkich dokumentów tekstowych. Wydruki są wytrzymałe i szybko schną.

Można powiedzieć, że XP-610 to drukarka najwyższej klasy, ale urządzenie posiada dodatkowe przydatne funkcje. Skanuje, kopiuje i drukuje, wykorzystując dwa ładowane od przodu podajniki papieru, które ułatwiają przełączanie między nośnikami i rozmiarami wydruków. Prace biurowe jeszcze nigdy nie były tak proste, a rezultaty tak bezkonkurencyjne.

Piękne zdjęcia i wyraźny tekst — możesz mieć jedno i drugie

Elastyczność jest bez znaczenia, gdy nie towarzyszy jej odpowiednia jakość. Dlatego urządzenie XP-610 wykorzystuje atrament Claria Premium firmy Epson. XP-610 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników domowych. Dzięki unikalnej kombinacji trwałych tuszy pigmentowych zapewnia wydruki o najwyższej jakości, które nie blakną z czasem.
Z myślą o fotografach wyposażyliśmy model XP-610 w atrament Photo Black, który nadaje zdjęciom profesjonalny wygląd i zapewnia wyraźne, ostre wydruki grafik i dokumentów tekstowych.
Pięć zestawów atramentów zapewnia superwyraźne i precyzyjne wydruki dokumentów tekstowych, grafiki i zdjęć w formatach do A4 przy zachowaniu soczystych kolorów i błyszczących czerni.
Zachowaj wyjątkowe wspomnienia dla przyszłych pokoleń: zdjęcia drukowane przy użyciu atramentu Claria Premium przetrwają w albumie fotograficznym do 300 lat1.


Bądź w kontakcie z bliskimi — przesyłaj ujęcia z wakacji i błyskawicznie drukuj je w domu
Urządzenie wielofunkcyjne XP-610 ma swój własny adres e-mail, dzięki czemu może drukować ze smartfonu, tabletu, a nawet z chmury.
XP-610 ma swój własny adres e-mail, dzięki czemu możesz zrobić zdjęcie w dowolnym miejscu na świecie, a następnie przesłać je do domu lub innej drukarki Epson, by podzielić się wspomnieniami z kimś bliskim. Na pewno sprawisz wspaniałą niespodziankę wszystkim tym, którzy za Tobą tęsknią! Funkcja ta działa w obie strony. Wystarczy dodać adres e-mail znajomego do listy Zatwierdzonych nadawców, aby mógł on drukować bezpośrednio na Twoim urządzeniu XP-610.
Wszyscy ci, którzy pracują w domu lub często podróżują mogą z łatwością przesłać w wiadomości e-mail dokumenty do urządzenia XP-610 z dowolnej lokalizacji.
Gdy jesteś w podróży, wystarczy komputer podłączony do Internetu i funkcja Remote Print Driver, aby bez problemu drukować materiały na domowej drukarce XP-610.
Funkcja Epson Connect jest kompatybilna z usługą Google Cloud Print, co zapewnia wiele innych możliwości udostępniania zdjęć. Po powiązaniu urządzenia XP-610 z kontami w popularnych usługach pamięci masowej, takich jak Dropbox, Google Drive, Box lub Evernote, możesz skanować zdjęcia i dokumenty bezpośrednio do tych witryn. Tę wszechstronną, kompaktową drukarkę można podłączyć do dowolnego laptopa, smartfonu lub tabletu za pośrednictwem sieci WiFi.

Nie musisz mieć komputera stacjonarnego
Urządzenie XP-610 to nie tylko dodatek do komputera stacjonarnego. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Epson iPrint2 na smartfon lub tablet, aby skanować i drukować strony internetowe, zdjęcia i dokumenty przechowywane w pamięci urządzenia lub chmurze.
Masz całkowitą kontrolę — wystarczy dostęp do sieci WiFi. Eksperymentuj i ciesz się fotografowaniem. Możesz zrobić smartfonem zdjęcie podczas spotkania z rodziną lub znajomymi i natychmiast wydrukować pamiątkę dla wszystkich.
Możesz w łatwy sposób przycinać lub usuwać zdjęcia, wybrać układ, jakość wydruku i liczbę kopii.

Żadnych kabli
Nikt nie lubi podłączać kabli i czytać instrukcji. Dlatego drukarka XP-610 została wyposażona w funkcję automatycznej konfiguracji WiFi3, która szybko i bezpiecznie konfiguruje ustawienia bez konieczności wpisywania haseł.
Dzięki technologii WiFci DirectTM można łatwo drukować dokumenty i zdjęcia zapisane w pamięci smartfonu czy tabletu, nawet jeśli drukarka XP-610 nie jest podłączona do domowej sieci WiFi. XP-610 w kilka sekund nawiązuje bezpośrednie połączenie z urządzeniami mobilnymi i pozwala na błyskawiczne drukowanie materiałów, bez konieczności używania kabli czy kart.

Oszczędzaj papier, oszczędzaj pieniądze
Oszczędzaj papier i zmniejszaj emisję dwutlenku węgla. Dzięki funkcji drukowania dwustronnego możesz natychmiast ograniczyć zużycie papieru o połowę. Choć dokumenty papierowe bywają przydatne, nikt nie lubi używać więcej papieru niż jest to konieczne. A przy okazji możesz oszczędzać pieniądze.

Zredukuj koszt drukowania
Dzięki osobnym wkładom w rozmiarze XL oszczędzisz jeszcze więcej — wystarczy uzupełnić zużyty kolor. W przypadku wkładów łączonych konieczna jest wymiana całego wkładu, razem z niewykorzystanym atramentem.
Wymiana atramentu nie przysparza najmniejszych problemów — po prostu wyjmujesz pusty wkład i instalujesz nowy.

Wszechstronność i łatwość obsługi
Za pomocą tej drukarki można drukować bezpośrednio na płytach CD i DVD, by tworzyć spersonalizowane filmy i cyfrowe albumy ze zdjęciami. Można także drukować bezpośrednio z karty pamięci aparatu. Drukarka jest kompatybilna ze standardem PictBridge, co pozwala na bezpośrednie drukowanie z wielu różnych urządzeń.
Możesz wybrać, który podajnik ma być używany, i drukować na dowolnych nośnikach od papieru A4 po papier fotograficzny 6x4 cale.
Panel dotykowy o przekątnej 6,4 cm do inteligentnej nawigacji wyposażony jest w podświetlane przyciski. Dzięki temu łatwiej prowadzą użytkownika przez proces drukowania.

Kluczowe cechy:
- Urządzenie wielofunkcyjne z Wi-Fi: Drukarka, skaner i kopiarka
- Epson Connect: Drukowanie i skanowanie z dowolnego miejsca
- Wi-Fi Direct™: Bezprzewodowe drukowanie bez dostępu do sieci
- Łatwa obsługa: Panel dotykowy 6,4 cm z inteligentną nawigacją
- Drukowanie bez komputera: Drukowanie: karta pamięci i PictBridge

1) Trwałość druku jest oparta na przyspieszonych testach wydruków wykonanych na specjalnych nośnikach i przechowywanych w koszulkach ochronnych w albumie. Rzeczywista stabilność wydruku zależy od nośnika, drukowanego obrazu, warunków prezentowania wydruku, intensywności światła, wilgotności i warunków atmosferycznych. Firma Epson nie gwarantuje trwałości wydruków. 2) Korzystanie z funkcji Epson iPrint i Epson Creative wymaga połączenia bezprzewodowego. Do korzystania z funkcji Email Print, Epson Remote Print Driver i Epson Scan-to-Cloud konieczne jest połączenie internetowe. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epsonconnect.eu 3) Automatyczna konfiguracja zgodna z systemami Windows 8, 7, Windows Vista i Mac OS. W przypadku systemu Windows XP do początkowej konfiguracji Wi-Fi wymagany jest kabel USB — brak w zestawie.

Nieprzypisane

Model

Expression Premium XP-610

Funkcje urządzenia

Drukarka , Kopiarka , Skaner

Obszar zastosowań

Biuro , Dom

Podajnik papieru

- Pojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzie, 20 Arkusze fotograficzne
- Liczba przegródek do papieru: 2

Materiały eksploatacyjne oryginalne

Niedźwiedź polarny Wkłady atramentowe:
- Multipack 4-colours 26 Claria Premium Ink
C13T26164010

- Multipack 4-colours 26XL Claria Premium Ink
C13T26364010

- Singlepack Black 26 Claria Premium Ink
C13T26014010

- Singlepack Black 26XL Claria Premium Ink
C13T26214010

- Singlepack Cyan 26 Claria Premium Ink
C13T26124010

- Singlepack Cyan 26XL Claria Premium Ink
C13T26324010

- Singlepack Magenta 26 Claria Premium Ink
C13T26134010

- Singlepack Magenta 26XL Claria Premium Ink
C13T26334010

- Singlepack Photo Black 26 Claria Premium Ink
C13T26114010

- Singlepack Photo Black 26XL Claria Premium Ink
C13T26314010

- Singlepack Yellow 26 Claria Premium Ink
C13T26144010

- Singlepack Yellow 26XL Claria Premium Ink
C13T26344010

CoverPlus:
- 3yr CoverPlu

Wydajność mat. eksploatacyjnych

- 26XL (czarny) Liczba stron:500*
- 26 XL (czarny photo): Liczba zdjęć: 400*
- 26 XL (kolor): Liczba stron: 700*
- 26 (czarny) Liczba stron: 220*
- 26 (czarny photo): Liczba zdjęć: 200*
- 26 (kolor): Liczba stron: 300*

* Przybliżona wydajność oparta na normach ISO/IEC 24711/24712 lub ISO/IEC 29102/29103. Wartości rzeczywiste zależą od rodzaju drukowanych obrazów i warunków użytkowania. Więcej informacji na stronie www.epson.eu/pageyield

Pozostałe parametry

- Wyświetlacz LCD: Typ: Kolor, Panel dotykowy do interaktywnej nawigacji, Przekątna: 6,4 cm
- Funkcje: PictBridge, Korekcja efektu czerwonych oczu, Korekta zdjęć
- Bezpieczeństwo w sieci WLAN: WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA PSK (AES)
- Usługi drukowania mobilnego i w chmurze: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint, Google Cloud Print

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows XP , Windows Vista , Windows 8 , Windows 7 , Mac OS

Format

A4

PictBridge

Tak

Parametry drukowania

Druk w kolorze

Tak

Druk Photo

Tak

Maks. prędkość druku w kolorze

10 str/min

Maks. prędkość druku w czerni

13 str/min

Format druku

A4

Druk dwustronny

Automatyczny

Rodzaj nośnika

Koperty , Papier fotograficzny , Papier

Rodzaj druku

Atramentowy

Rozdzielczość druku

5760 x 1440 dpi

Parametry skanowania

Parametry skanowania

- Szybkość skanowania A4 w czerni: 300 DPI 0,8 ms/linia,
- Szybkość skanowania A4 w kolorze: 300 DPI 2,2 ms/linia,
- Rozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)
- Typ skanera: czujnik kontaktowy obrazu (CIS)

Komunikacja / złącza

Ethernet

Nie

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi

Złącza

1 x USB 2.0

Fizyczne

Kolor

Czarny

Waga

6.7 kg

Wymiary

390‎ x 341 x 138 mm

Pozostałe

Gwarancja

36

Akcesoria w zestawie

- Pojedyncze wkłady atramentowe
- Urządzenie podstawowe
- Kabel zasilający
- Instrukcja montażu
- Oprogramowanie (CD)
- Karta gwarancyjna

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Epson AiO XP-610 5-ink A4/duplex/1.5pl/WiFi/CDprint