Ulubione
Sony

Sony Wieża HCD-SHAKE X3

Numer katalogowy Nr kat UESONWHCDSHAKE1,

Kod producenta Kod SONY HCD-SHAKE X3

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Rozpocznij imprezę
Zintegrowany zestaw muzyczny hi-fi SHAKE-33 znakomicie nadaje się do zabawy i tańca przy muzyce. Ma 2200 W mocy skutecznej (RMS), a dzięki unikatowej konstrukcji głośników Sound Pressure Horn reprodukuje zachwycający dźwięk z linią basu o sile grzmotu. W uzyskaniu atmosfery prawdziwej zabawy pomaga ponadto diodowe podświetlenie głośników i efekty DJ.

2200 W mocy skutecznej (RMS)
Przy 2200 W mocy skutecznej muzyka jest nie tylko słyszalna, ale i odczuwalna.

Jednostka głośnikowa 300 mm

Trójdrożne głośniki z membranami 300 mm zagwarantują mocne brzmienie.

Dwukrotnie większe ciśnienie, dwukrotnie mocniejszy bas
Opracowana przez Sony technologia Sound Pressure Horn gwarantuje potężny bas. Konstrukcja Back Loaded Horn podwaja poziom ciśnienia akustycznego i zwiększa poziom dźwięku nawet o 6 decybeli. W praktyce oznacza to głośniejszy, czystszy i odczuwalny bas.

Doskonale słyszalne niskie i wysokie dźwięki. Trójdrożna konstrukcja głośnika

Trójdrożne głośniki zestawu SHAKE-33 zawierają jednostkę niskotonową o średnicy 300 mm, 100-milimetrową jednostkę do reprodukcji środka pasma oraz jednostkę wysokotonową 25 mm. Taka konstrukcja pozwala na połączenie mocnego basu z wyraźnymi partiami wokalnymi oraz precyzyjnie zreprodukowanymi tonami wysokimi.

Konstrukcja, która poruszy mury
300-milimetrowa membrana i wzmacniacz o dużej mocy wypełnią pomieszczenie potężnym dźwiękiem. Stożek MRC w subwooferze odznacza się dużą sztywnością i zachowuje swój kształt nawet przy dużym poziomie wibracji, co przekłada się na mocny, czysty bas.

Dynamiczne wzornictwo
Intensywna zabawa zasługuje na śmiałe wzornictwo. Nachylone pod kątem obudowy i wykonane ze szczotkowanego metalu elementy sterujące zestawu SHAKE-33 wzbudzą niekłamane zainteresowanie, tak samo jak przyciski, których kolory dostosowują się do intensywnego podświetlenia LED w głośnikach.

Czujesz muzykę, widzisz kolor
Żywe, różnokolorowe światła z diod LED w głośnikach synchronizują się z rytmem muzyki. 10 dostępnych ustawień koloru i 6 motywów pozwala na eksperymentowanie z przeszło 60 efektami świetlnymi i na autentyczne rozkręcenie zabawy.

Dokładniejsza reprodukcja każdego utworu
System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca wysokie i niskie częstotliwości tracone w procesie kompresji plików muzycznych (MP3, ACC, ATRAC i WMA). Zapewnia bogate brzmienie o jakości zbliżonej do CD.

Różne ustawienia dźwięku

4 tryby dźwięku, takie jak Bass Bazuca i Music, pozwalają na dostosowanie brzmienia do różnych rodzajów muzyki. Zestaw SHAKE-33 można także podłączyć do telewizora, uzyskując fascynującą oprawę dźwiękową do meczów, gier i filmów.

Błyskawiczne podłączanie
Zestaw SHAKE-33 znakomicie sprawdza się także przy słuchaniu utworów i list odtwarzania ze smartfona. Dzięki technologii NFC do nawiązania łączności Bluetooth® i rozpoczęcia strumieniowej transmisji wystarcza jedno dotknięcie.

Pelna kontrola
Aplikacja SongPal zmienia smartfon w pilot do zestawu i uwalnia od obowiązku ciągłego przebywania na stanowisku DJ. Jej możliwości obejmują pomijanie utworów, regulację głośności i przeglądanie dostępnych utworów — także w pamięciach USB.

Podłącz, słuchaj, przesyłaj
Dwa porty USB i odporny na kurz napęd CD. Urządzenie z łatwością odtworzy utwory MP3, pozwoli na nowo odkryć stare płyty CD i poradzi sobie z listami odtwarzania. Umożliwi nawet kopiowanie utworów z płyt CD do pamięci USB i między dwiema pamięciami USB — bez używania komputera.

Informacje techniczne

Pamięć stacji 20
Funkcje specjalne - Zaprogramowane ustawienia korektora: Muzyka; Film; Futbol; Gra
- Funkcja wzmocnienia basu (Bass Boost): Bass Bazuca
Liczba kanałów audio 2.0
Pasma AM , FM (UKF)
Odtwarzacz CD Tak
Odczytywane formaty płyt CD CD-ROM , CD-R , CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD Brak
Odtwarzanie z USB Tak
Odtwarzane formaty audio MP3
Komunikacja bezprzewodowa NFC , Bluetooth
Złącza 2 x USB 2.0
Moc głośników (sumaryczna) 2200 W

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary - Wymiary jednostki centralnej: 505 x 160 x 350 mm
- Wymiary przedniego głośnika: 410 x 610 x 376 mm
Waga 25.5 kg

Pozostałe

Akcesoria w zestawie - Antena
- Bateria
- Pilot
- Instrukcja obsługi
System Wieża
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Wieża HCD-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Wieża HCD-SHAKE X3