Ulubione
Sony

Sony Wieża CMT-X5CDB NOSERP

Numer katalogowy Nr kat UESONWCMTX5CDB0,

Kod producenta Kod SONY CMT-X5CDB NOSERP

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Nieprzeciętna jakość dźwięku
- Zintegrowany zestaw hi-fi z łączem Bluetooth®, technologią NFC do łączenia urządzeń jednym dotknięciem oraz wzmacniaczem cyfrowym S-Master
 - Łącze Bluetooth® i technologia NFC pozwalająca rozpocząć słuchanie jednym dotknięciem
- Radio FM, odtwarzanie z płyt CD i urządzeń USB
 
Muzyka o mocy 40 W - Silny, wypełniający pokój dźwięk o mocy do 40W dzięki systemowi dwóch głośników.
Dwa pełnozakresowe głośniki emitują zrównoważony dźwięk stereo obejmujący pasmo wysokich, średnich i niskich częstotliwości. Efekt? Czysty, zrównoważony i mocny dźwięk o doskonałym brzmieniu niezależnie od poziomu głośności.
 
Łatwe strumieniowe przesyłanie muzyki przez łącze Bluetooth®
Technologia Bluetooth® wykorzystująca fale radiowe pozwala w szybki sposób nawiązać połączenie bezprzewodowe krótkiego zasięgu, które nie zostanie przerwane przez obiekty znajdujące się na drodze sygnału. Po sparowaniu można swobodnie przesyłać wszystkie ulubione treści, takie jak filmy, zdjęcia i muzykę, ze smartfona lub tabletu do zgodnego urządzenia.
 
Membrana stożkowa MRC zapewniająca dźwięk bez zniekształceń
Doskonały towarzysz do słuchania współczesnej muzyki bogatej w basy. Membrany większości głośników są wykonane z papieru, przez co z biegiem czasu tracą pierwotną sztywność i przyczyniają się do powstania zniekształceń w dźwięku. Głośniki niskotonowe z membraną stożkową MRC są sztywne, zachowują swój kształt nawet podczas ruchu pod dużym ciśnieniem i z dużymi prędkościami, co pozwala na przenoszenie głośniejszych basów bez wpływu na jakość dźwięku.
 
Dwie membrany bierne wzmacniające bas
Słuchając mocnego basu, ma się ochotę na ruch w rytm muzyki. Dwie membrany bierne reagują na ruch powietrza w głośniku i przyczyniają się do wytworzenia sztucznej przestrzeni w obudowie. Przestrzeń ta zwiększa przepływ powietrza, a w rezultacie zapewnia czystszy dźwięk – zwłaszcza bas – odtwarzany przez niewielkie głośniki.
 
Wyraźny dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master
Czysty, niefiltrowany dźwięk. Dzięki zastosowaniu uproszczonej ścieżki sygnału i w pełni cyfrowego przetwarzania, technologia S-Master wzmacnia sygnały dźwiękowe w sposób cyfrowy bez konieczności ich wcześniejszej konwersji na sygnały analogowe. Oznacza to, że sygnał zachowuje swoją czystość aż do ostatecznego wyjścia na głośnik, co pozwala cieszyć się jeszcze bardziej realistycznym i zrównoważonym dźwiękiem.
 
System ClearAudio+ zapewniający czysty i wyraźny dźwięk

Opracowany przez Sony tryb ClearAudio+ automatycznie koryguje ustawienia dźwięku, wzbogacając wrażenia muzyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Sony w cyfrowym przetwarzaniu sygnałów tryb ClearAudio+ pozwala zoptymalizować jakość dźwięku z nagrań w różnych formatach – niezależnie od rodzaju odtwarzanej muzyki.
 
Własne i fabryczne ustawienia korektora pozwalające zoptymalizować dźwięk
Własne i fabryczne ustawienia korektora pozwalają uzyskać doskonałe brzmienie ulubionych utworów muzycznych. Korektor umożliwia ręczną regulację poziomów w celu dostosowania do charakteru utworu, zapisanie ulubionych ustawień, a także wybranie istniejących ustawień w zależności od indywidualnych upodobań. Wybór należy do użytkownika.
 
System DSEE przywraca szczegółowość cyfrowym nagraniom muzycznym

Wyższa jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Stosowanie kompresji usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach stanowiące o szczegółowości i bogactwie muzyki. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine – system cyfrowego wzbogacania dźwięku) przywraca te składowe, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.
 
Łączenie jednym dotknięciem z użyciem technologii NFC
Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala zrezygnować z kabli i eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań przez łącze Bluetooth®, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do symbolu N na obudowie. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie transmisji strumieniowej można także nawiązać bezpośrednio przez Bluetooth®.
 
Aplikacja SongPal: w jedności z muzyką
Oprogramowanie SongPal do pobrania na smartfona lub tablet zapewnia kontrolę nad odtwarzaniem muzyki. Podłączenie za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub łącza Bluetooth® zapewnia pełen dostęp do wszystkich ulubionych utworów zapisanych na dysku komputera, serwera lub w internetowym serwisie muzycznym. Aplikacja pozwala także dostosować ustawienia dźwiękowe w celu uzyskania doskonałego, zrównoważonego dźwięku.
 
Wzornictwo Definitive Outline
Stylowy dodatek do każdego wnętrza. Gładkie powierzchnie i proste kontury harmonizują z otoczeniem, a mimo to zwracają uwagę minimalistyczną finezją. Wyraźny obwód to znak rozpoznawczy wzornictwa Definitive Outline.
 
Kompaktowa konstrukcja o szerokości 385 mm
Wszystkie cechy pełnego zestawu Hi-Fi zamknięte w niewielkiej konstrukcji. Ten kompaktowy, jednoczęściowy zestaw Hi-Fi z mocnymi podwójnymi głośnikami, odtwarzaczem CD i wbudowanym tunerem radiowym FM, o szerokości zaledwie 385 mm doskonale sprawdzi się na stole kuchennym lub na stoliku nocnym.
 
Wbudowany odtwarzacz CD umożliwiający słuchanie kolekcji płyt
Wbudowany odtwarzacz CD pozwala odtwarzać klasyczne albumy i kompilacje. Zestaw Hi-Fi umożliwia odtwarzanie płyt CD, CD-R oraz CD-RW, co pozwala słuchać nagrań studyjnych, składanek oraz pobranych plików muzycznych.
 
Tuner radiowy FM pozwalający słuchać ulubionych audycji
Chcesz posłuchać swoich ulubionych DJ-ów? Po prostu ustaw stację za pomocą pokrętła radia FM i sprawdź, co słychać.
 
Tuner radiowy DAB/DAB+ zapewniający jeszcze czystszy dźwięk

Wbudowany tuner DAB/DAB+ zapewnia stabilny odbiór sygnału, większą liczbę stacji radiowych oraz dźwięk bez zakłóceń. Użytkownik ma dostęp do ogromnej liczby stacji radiowych DAB o czystym i stabilnym odbiorze. W przeciwieństwie do radia FM, odbiór w systemie DAB jest przerywany wyłącznie, gdy sygnał jest zbyt słaby, aby go odebrać, co przekłada się na mniejsze szumy oraz czysty, spójny dźwięk.
 
Port USB z funkcją odtwarzania muzyki i ładowania
Łatwe odtwarzanie i ładowanie Port USB pozwala na słuchanie nagrań z podłączonej pamięci USB, smartfona, tabletu lub laptopa. Brak zasilania? Żaden problem. Podczas odtwarzania muzyki można jednocześnie ładować tablet lub smartfon.
 
Wejście audio AUX IN umożliwiające przewodowe odtwarzanie muzyki

Odtwarzanie muzyki z iPoda lub cyfrowego odtwarzacza muzycznego już nie może być łatwiejsze. Aby słuchać ulubionych utworów przez pełnozakresowe głośniki, wystarczy podłączyć urządzenie za pomocą kabla AUX IN (dostarczanego oddzielnie). Do portu AUX IN można także podłączyć słuchawki, aby słuchać muzyki przy pełnej głośności bez przeszkadzania innym osobom.

Informacje techniczne

Funkcje specjalne - Wzmacniacz cyfrowy S-Master
- System DSEE
Liczba kanałów audio 2.0
Tuner FM Tak
Pasma DAB+ , DAB , FM (UKF)
Odtwarzacz CD Tak
Odczytywane formaty płyt CD CD-ROM , CD-R , CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD Brak
Odtwarzanie z USB Tak
Komunikacja bezprzewodowa NFC , Bluetooth
Złącza AUX , 1 x USB 2.0
Prezentacja 3D
Moc głośników (sumaryczna) 40 W

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

System Mikrowieża
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Wieża CMT-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Wieża CMT-X5CDB NOSERP