Kategorie
TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR

TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR...

Numer katalogowy: UDTESS00094 Kod producenta:

PLN 479.12
TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR
TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR
TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR
TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR
TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR

TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR

Tunery TV

TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR

Numer katalogowy: UDTESS00094

Kod producenta: 0006/4739

Dostępny 24h

TechniStar S2 to nowy, atrakcyjny cenowo, satelitarny odbiornik HD z wbudowanym czytnikiem modułów CI +. Urządzenie to posiada zintegrowaną funkcję DVRready, która wraz z wejściem USB 2.0 umożliwia nagrywanie programów na zewnętrzny dysk twardy. TechniStar S2, dzięki czytnikowi kart Smart w systemie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

TechniStar S2 to nowy, atrakcyjny cenowo, satelitarny odbiornik HD z wbudowanym czytnikiem modułów CI +. Urządzenie to posiada zintegrowaną funkcję DVRready, która wraz z wejściem USB 2.0 umożliwia nagrywanie programów na zewnętrzny dysk twardy.

TechniStar S2, dzięki czytnikowi kart Smart w systemie Conax oraz gniazdu Common Interface Plus, umożliwia odbiór kanałów z oferty
płatnych platform satelitarnych Cyfra +, n HD na kartę, Telewizja na Kartę (wystarczy karta abonamentowa, a dla Cyfry+ odpowiedni moduł).

Obudowa dekodera wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Dekoder ten posiada czytelny, 4 cyfrowy wyświetlacz LED. Dla zapewnienia pełnej funkcjonalności został on także wyposażony we wszystkie usługi dodatkowe TechniSat np: TechniFamily - umożliwiająca tworzenie kont dostępu dla najmłodszych członków rodziny.

Nowy dekoder satelitarny TechniStar S2 to odświeżona wersja TechniStara S1. Odbiornik ten posiada jeszcze bardziej kompaktowy
design. Dzięki czemu udało się nam zmniejszyć jego rozmiary do 28 x 3,7 x 13,5 cm (SzxWxG).
Mała, elegancka forma obudowy i lśniący przedni panel dekodera sprawiają, że doskonale sprawdzi się one w nowoczesnych wnętrzach!

Telewizja i radio

odbiór bezpłatnych cyfrowych satelitarnych programów TV i radiowych

TechniMatic

Ta bezpłatna usługa aktualizacji firmy TechniSat zapewnia urządzeniu najnowsze wersje oprogramowania. Aktualizacja oprogramowania jest przeprowadzana samoczynnie (po wybraniu takiej opcji w menu urządzenia) zawsze wtedy, kiedy dostępne są rozszerzenia lub optymalizacje oprogramowania systemowego. Gwarantuje to wysoki poziom zabezpieczenia na przyszłość, a także poszerzony lub zoptymalizowany zakres funkcji.

AutoInstall

Przy pierwszym uruchomieniu urządzenia warto dopasować jego podstawowe ustawienia (szczególnie do lokalnych warunków). Asystent instalacji TechniSat przeprowadza krok po kroku przez kolejne etapy instalacji, wykorzystując okna dialogowe. Dzięki temu konfiguracja jest szybka i bezproblemowa. W ten sposób urządzenie jest w krótkim czasie gotowe do pracy.

TechniFamily

Funkcja TechniFamily umożliwia tworzenie chronionych hasłem profili użytkowników. Dla każdego profilu można zdefiniować oddzielne prawa i ograniczenia, np. w zakresie dostępu do wybranych kanałów, dziennego limitu czasu oglądania telewizji lub maksymalnego czasu korzystania z urządzenia. Funkcja ta umożliwia rodzicom kontrolować jaki dostęp do telewizji mają mieć dzieci.

HDTV

HDTV oznacza telewizję wysokiej rozdzielczości, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Technologia HDTV umożliwia odtworzenie obrazu z zachowaniem wysokiego poziomu szczegółowości i głębi. Kontrast oraz kształty są przedstawiane z większą precyzją i w żywszych kolorach. Dodatkowo, poszerzony format obrazu programów HDTV lepiej odpowiada sposobowi postrzegania ludzkiego oka. Odtwarzany w tym formacie obraz stwarza wrażenie bardziej zbliżonego do rzeczywistości.

DVRready

Funkcja umożliwia nagranie ulubionego filmu lub utworów muzycznych bezpośrednio na dyki zewnętrzne USB! Zachęcamy do skorzystania z możliwości funkcji Timeshift np. odtwarzania programów z opóźnioniem czasowym. Polecamy dysk twardy USB "TechniSat Streamstore24", który znajduje się w naszej ofercie. Przed zastosowaniem nośników danych USB innych producentów, prosimy upewnić się u sprzedawcy, czy gwarantują ich bezproblemowe działanie.

Funkcja Timeshift

Ta niezwykle przydatna i popularna funkcja umożliwia odtwarzanie programu już w trakcie jego nagrywania. Nagrywanie i odtwarzanie realizowane są jednocześnie. Trwające nagranie może zostać w dowolnym momencie zatrzymane i odtworzone w innym momencie. Możliwe jest także ponowne odtwarzanie wybranych scen i szybkie pomijanie nieistotnych fragmentów. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość rozpoczęcia odtwarzania lub jego zatrzymania i kontynuowania w dowolnie wybranym momencie.

CI+

Urządzenie jest wyposażone w złącze typu Common Interface (CI+). Jest to uniwersalne złącze służące do odbioru płatnych kanałów telewizyjnych i radiowych (np. Cyfra +, telewizja n HD na kartę), bez żadnych dodatkowych dekoderów, wystarczy moduł CI+ oraz karta abonamentowa.

Przystosowanie do odbioru płatnych kanałów TV

Urządzenie to umożliwia także odbiór płatnych programów kodowanych (Pay-TV). Odbiór programów płatnych wymaga wykupienia odpowiedniego abonamentu nadawcy danego płatnego kanału.

Universal Plug And Play (UPnP)

Urządzenie może zostać łatwo podłączone do wbudowanego złącza Ethernet (opcjonalnie także za pośrednictwem adaptera WLAN) i włączone do sieci domowej, łącząc takie urządzenia jak komputer, telewizor, zestaw audio, aparaty cyfrowe itp. za pośrednictwem protokołu UPnP/DLNA.

Conax

Wbudowany system dekodowania CONAX z czytnikiem kart Smartcard służący do odbioru płatnych kanałów telewizyjnych i radiowych (np. telewizji na kartę, MTV Unlimited).

Interfejs sieciowy

Poprzez złącze sieciowe urządzenie może zostać podłączone do sieci domowej, na przykład za pomocą routera DSL.

DolbyDigital+

W przypadku odtwarzania HD, DVD, Bluray lub odbierania programów telewizyjnych nadawanych w formacie Dolby Digital Plus można podłączyć urządzenie wzmacniające Dolby Digital do optycznego lub elektrycznego wyjścia cyfrowego. Dolby Digital Plus zapewnia większą wierność dźwięku, większą liczbę kanałów i bardziej wydajne kodowanie danych zapisywanych na optycznych nośnikach pamięci.

HDMI (wyjście)

To wydajne złącze zostało stworzone specjalnie do szybkiego i bezstratnego cyfrowego przekazu obrazów o wysokiej rozdzielczości i dźwięku przestrzennego. Nawet zaawansowana grafika i szybkie dynamiczne sceny są odtwarzane z zachowaniem najwyższej jakości. Poza imponującymi parametrami, połączenia HDMI charakteryzują się także dwukierunkowym przesyłem danych.

USB HighSpeed

Złącze USB HighSpeed służy do ułatwionego i szybkiego cyfrowego przesyłu danych z prędkością do 480 Mbit/s do różnych urządzeń.

Odtwarzanie MP3

Urządzenie posiada funkcję odtwarzania muzyki i audiobooków w formacie MP3.

Funkcja edycji nagrań

Nagrane programy można łatwo edytować, np. usunąć bloki reklamowe

EPG

Elektroniczny informator o programach

Kompatybilny z TechniRouter

Odbiornik ten jest przystosowany do współpracy z wszystkimi urządzeniami TechniRouter. Umożliwia on wykorzystywanie funkcji SCR z rozszerzonym protokołem DiSEqC, zgodnie z europejską normą EN 50494. Funkcja SCR (Satellite Channel Routing) umożliwia przesyłanie dużej liczby programów satelitarnych do określonego odbiornika za pomocą jednego przewodu, z wykorzystaniem charakterystycznej częstotliwości nośnej.

FreiSatDigital

Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów radiowych i telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy. Tylko satelity znajdujące się na pozycji ASTRA 19,2° Wschód oferują setki bezpłatnych kanałów radiowych i telewizyjnych z całego świata.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Liczba miejsc w pamięci ogółem: 4000
- Telegazeta
- Napisy telegazety
- Asystent instalacji
- Stopklatka
- Pamięć stron: 800
- Programowanie zegara przez interfejs internetowy
- Wyłączanie z opóźnieniem
- Budzik
- Możliwość wyboru języka OSD
- Zakres częstotliwości 950 - 2150 MHz
- Impedancja wejściowa: 75 Ohm
- Modulacja LNB 22 kHz
- DiSEqC DiSEqC 1.0 / DiSEqC 1.x Sat Channel Router
- TechniFamily - kontrola rodzicielska
- TechniMatic: aktualizacja oprogramowania przez satelitę

Zasilanie

- Zasilacz zewnętrzny: 230 V / 50-60 Hz (12 V, 2 A)
- Pobór mocy: 0,5 W (w trybie StandBy(zegar standby wył.)), 7,5W podczas pracy (bez zasilania LNB), 18W przy poborze mocy przez konwerter

Obsługa standardów

DVB-S , DVB-S2

Rozdzielczość

HD 1080p , HD 1080i , SD 576i (PAL) , ED 576p , HD 720p

Funkcje tunera

Radio , TimeShift , Odtwarzacz multimedialny , EPG , Ethernet , Nagrywanie programów (PVR)

Odtwarzane formaty wideo

VOB , TS , MPEG-2

Odtwarzane formaty audio

MP3

Odtwarzane formaty zdjęć

JPG

Obsługa napisów

Brak danych

Czytnik kart pamięci

Nie

Złącza

Złącza zewnętrzne

1 x S/PDIF , 1 x USB , 1 x HDMI , 1 x Wejście antenowe , 1 x CI , 1 x LAN (RJ-45) , 2 x RCA (Analog Audio L/R)

Fizyczne

Wymiary

- 80 x 131 x 38 mm

Waga

490 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Pilot z bateriami
- Kabel HDMI
- Przewód zasilający
- Instrukcja obsługi
- Karta gwarancyjna

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TechniSat DVB-S HD TECHNISTAR S2 PVR