Ulubione
Ferguson

Ferguson Tuner Ariva T265

Numer katalogowy Nr kat UDFERTARIVAT265,

Kod producenta Kod FERGUSON ARIVA T265

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Ariva T265
Tuner telewizji naziemnej Ferguson Ariva T265 to tuner obsługujący najnowszy (nadawany dopiero w kilku krajach na świecie) standard kompresji wideo: H.265/HEVC!

Standard ten stanie się już niebawem powszechnie wykorzystywaną metodą kompresji ze względu na bardzo dobrą jakość obrazu oferowaną przez kodek wideo H.265/HEVC.

Tuner telewizji naziemnej Ariva T265 jest bardzo prostym urządzeniem w obsłudze i montażu. Wystarczy podłączyć antenę telewizji naziemnej oraz przewód HDMI do telewizora aby cieszyć się wysokiej jakości obrazem i dźwiękiem. Jako jedyny z odbiorników telewizji naziemnej z niższej półki cenowej posiada dwa złącza USB oraz cyfrowy wyświetlacz na przednim panelu. Funkcja timeshift oraz obsługa multimediów sprawia, że odbiornik stanowi domowe centrum multimedialnej rozrywki.
Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom możliwe jest rejestrowanie ulubionych programów na pamięci zewnętrznej a także przeglądanie zdjęć oraz odtwarzanie muzyki i filmów w jakości HD. Odbiornik obsługuje odtwarzanie filmów w rozdzielczości HD wraz z polskimi napisami w wielu popularnych standardach.

Ariva T265 oferuje doskonałą jakość obrazu dzięki użytemu procesorowi, który we współpracy z pamięciami DDR II poddaje obraz procesowi usuwania zakłóceń, filtrowania, wyostrzania, korygowania i wzmacniania. Od najtańszych odbiorników dostępnych na rynku Ariva T265 odróżnia się m.in. obsługą Dolby Digital Plus (w niedalekiej przyszłości niezbędna funkcja aby dekodować dźwięk).

Nieprzypisane

Obsługa standardów DVB-T2 , DVB-T MPEG-2 , DVB-T MPEG-4 (H.264)
Rozdzielczość HD 1080p , HD 720p
Funkcje tunera TimeShift , Odtwarzacz multimedialny , Nagrywanie programów (PVR)
Odtwarzane formaty wideo MPEG-4 , MPEG-2 , H.265/HEVC , MPEG
Odtwarzane formaty audio Dolby Digital Plus
Obsługa napisów Tak
Prezentacja 3D

Złącza

Złącza zewnętrzne 2 x USB

Fizyczne

Wymiary

134 x 88 x 27 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie

Pilot

Wybierz bank:

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Ferguson Tuner Ariva T265