Ulubione

Wiwa Tuner TV H.265 MINI LED DVB-T/DVB-T2 H.265 HD

Numer katalogowy Nr kat UDWIWT2H265MLED,

Kod producenta Kod WIWA H.265 MINI LED

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

WIWA H.265 MINI LED

Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MINI LED do montażu w niewidocznym miejscu z tyłu telewizora. Komunikacja z pilotrem odbywa się za pomocą dołączonego dyskretnego wyświetlacza LED z odbiornikiem podczerwieni. Tuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner może posiadać dostęp do Internetu realizowany za pośrednictwem anteny Wi-Fi łączonej przez port USB (zestaw nie zawiera anteny Wi-Fi). Tuner jest sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski - umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem). OSD w języku polskim wyświetlane na ekranie telewizora jest przejrzyste, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Całość zamknięta w małej solidnej obudowie.

Prosty i funkcjonalny
Najnowszy tuner z serii H.265 w wersji MINI LED dzięki bardzo małej obudowie daje możliwość dyskretnego ukrycia z tyłu telewizora. Tuner zapewnia dekodowanie cyfrowej jakości kanałów Naziemniej Telewizji DVB-T2 i DVB-T w technologii H.265/HEVC, MPEG-4, AVC/H.264, MPEG-2. Odbiór kanałów HD wysokiej rozdzielczości (High Definition) i SD standardowej rozdzielczości. Skanowanie sygnału PAL do rozdzielczości 576p, 720p, 1080i, 1080p.

Po podłączeniu dysku twardego USB lub Pendrive WIWA H.265 staje się doskonałą nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej HD (funkcja PVR).

Full HD Media Player
Wyjście audio/wideo HDMI oraz możliwość sprzętowego odtwarzania plików wideo Full HD - H.265, H.264, MKV, XVID itp. dekodowane do 1920 x 1080P czynią z tego urządzenia doskonały odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich formatach (TXT, SRT, SUB, SSA, SMI, obsługa napisów wbudowanych w pliki MKV).

Odtwarzacz odczytuje pliki audio, wideo i foto.

Wbudowany dekoder JPEG tworzy z tego urządzenia idealną przeglądarkę zdjęć. Posiada rozbudowane funkcje wyświetlania plików foto z dysku USB. Możliwość przeglądania zdjęć przy jednoczesnym słuchaniu muzyki.

Więcej możliwości
Koniec ze stojącymi przy telewizorze dodatkowymi urządzeniami. Jedynym elementem widocznym, niezbędnym do wygodnego sterowania tunerem za pomocą pilota jest estetyczny i dyskretny wyświetlacz LCD z odbiornikiem podczerwieni. Podłączenie zewnętrznego dysku twardego do portu USB zwiększy funkcjonalność urządzenia o opcję nagrywarki oraz odtwarzacza własnych plików multimedialnych. Istnieje też możliwość uzyskania dostępu do internetu realizowanego za pośrednictwem anteny WiFi podłączonej do portu USB (zestaw nie zawiera anteny).

Wygodny pilot z funkcją Memo Control
Starannie wykonany pilot z fluoroscencyjnymi, ergonomicznie rozmieszczonymi przyciskami. Idealny dla osób, które przy wyborze kierują się praktycznością zastosowania. Zarówno przyciski, jak i sam pilot wykonane są z wytrzymałych dobrej jakości materiałów. Duże intuicyjnie rozmieszczone przyciski, znacząco podnoszą komfort użytkowania.

Oprócz standardowych przycisków obsługujących dekoder, pilot posiada w oznaczonej strefie "TV Control" 4 przyciski programowalne. Można im przypisać dowolnie wybrane funkcje, tak aby maksymalnie wygodnie sterować naszym telewizorem.

Informacje techniczne

Zasilanie
 • Zasilanie na wejściu: 5V/1.5A DC
 • Pobór mocy maksymalny: 7,5 W
 • Tryb TV - antena pasywna: 4W
 • Tryb TV - antena AN200 z wykorzystaniem zasilania z tunera 4,2W
 • Tryb StandBy: 0,35W
 • Tryb nagrywania PVR na HDD Toshiba HDDR500E04X: 6,5W 
 • Tryb odtwarzania z HDD (dysk j.w.): 5,75W
Obsługa standardów DVB-T MPEG-4 (H.264) , DVB-T2 , DVB-T2 H.265 HEVC
Rozdzielczość ED 576p , HD 1080i , HD 1080p , HD 720p
Funkcje tunera Nagrywanie programów (PVR) , Odtwarzacz multimedialny
Odtwarzane formaty wideo 3GP , AVI , DIVX , FLV , H.264/AVC , H.265/HEVC , M2TS , MKV , MOV , MPEG , MPEG-4 , TP , TPR , TS , VOB , XVID
Odtwarzane formaty audio AAC , Digital Sound DVB-T/T2 , M4A , MP3
Odtwarzane formaty zdjęć BMP , JPG , PNG
Obsługa napisów Tak
Obsługiwane formaty napisów ASS , SAM , SRT , SSA , SUB , TXT
Prezentacja 3D

Złącza

Złącza zewnętrzne 1 x HDMI , 1 x mini USB , 1 x Wejście antenowe

Fizyczne

Wymiary 65 x 30 x 10 mm
Waga 50 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
 • Tuner WIWA H.265 MINI LED
 • Pilot zdalnego sterowania WIWA Memo Control
 • Wyświetlacz LED z odbiornikiem podczerwieni
 • Kabel USB z rozgałęziaczem
 • Kabel przedłużający HDMI
 • Złączka antenowa
 • Skrócona instrukcja obsługi
abid 824638

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Wiwa Tuner TV H...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Wiwa Tuner TV H.265 MINI LED DVB-T/DVB-T2 H.265 HD