Ulubione
0
Philips

Philips AZ1/12

Numer katalogowy Nr kat UBPHIRAZ1000001,

Kod producenta Kod PHILIPS AZ1/12

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

ODTWARZAJ. GŁOŚNO. W DOWOLNYM MIEJSCU
Model AZ1 firmy Philips pozwala uzyskać pełne brzmienie utworów z radia, urządzeń iPhone/iPad/iPod, płyt CD i urządzeń Bluetooth. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth nigdy nie było tak proste dzięki technologii parowania NFC uruchamianej jednym dotknięciem. Ponadto można wpiąć mikrofon lub gitarę, aby zorganizować własne jam session.

Cyfrowa korekcja dźwięku dostosowuje ustawienia do stylu muzyki
Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku oferuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jazz, rock, pop i muzyka klasyczna — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla różnych stylów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technologię korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości mających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego, funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Odtwarzanie muzyki i ładowanie urządzenia iPod/iPhone/iPad za pośrednictwem portu USB
Głośnik ma port USB, umożliwiający wygodne ładowanie urządzeń iPod, iPhone, iPad. Wystarczy podłączyć urządzenie firmy Apple z tyłu głośnika za pomocą przewodu USB. Podczas ładowania urządzenia Apple można odtwarzać z niego muzykę.
   
MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności
Naciśnięcie przycisku MAX Sound powoduje natychmiastowe wzmocnienie dźwięków niskotonowych i podniesienie do maksimum mocy głośności, co daje imponujące efekty przy słuchaniu muzyki. Zaawansowany układ elektroniczny wysokiej jakości kalibruje bieżący dźwięk oraz ustawienia głośności i od razu wzmacnia tony niskie i głośność do maksymalnego poziomu bez zniekształceń. W rezultacie otrzymuje się wyraźne wzmocnienie zarówno spektrum dźwięków, jak i głośności, co dodaje dynamiki każdej muzyce.
   
Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW
MP3 to skrót od „MPEG 1 Audio layer-3”. MP3 to rewolucyjna technologia kompresji, dzięki której duże pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości szybkiego i łatwego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się standardowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.
 
Cyfrowe strojenie radia z pamięcią
Cyfrowe radio FM to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możesz cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.
   
Strumieniowe przesyłane muzyki bezprzewodowo z dowolnego smartfona przez Bluetooth™
Bluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu, solidna i energooszczędna. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad lub innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki temu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu.
   
Parowanie przez Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC
Z łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, aby go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki.

Wejście mikrofonu i gitary z regulacją poziomu
Zmień swój zestaw Philips w system rozrywki odpowiedni i na specjalne okazje, i do spontanicznej zabawy. Wbudowane wejście mikrofonu i gitary z regulacją poziomu pozwala zaprezentować swoje umiejętności, rozbawić publiczność lub wygłosić przemowę bądź ogłoszenie. Muzyka z wielu źródeł może być odtwarzana, nawet jeśli używany jest mikrofon lub podłączono instrument muzyczny. Teraz możesz bawić się w karaoke, kiedy tylko zechcesz, lub podłączyć gitarę, aby rozpocząć inspirujące jam session. Z firmą Philips zabawa nigdy się nie kończy.
   
Pasek do przenoszenia i solidna konstrukcja — większa mobilność urządzenia
Przypnij pasek, zarzuć go na ramię i już możesz ruszać. Rozmiary urządzenia AZ1 sprawiają, że doskonale nadaje się ono do zabrania w podróż samolotem, dzięki czemu można swobodnie pokonywać z nim większe odległości. Wytrzymała konstrukcja sprosta wielu imprezom, podczas gdy panel z elementami sterującymi można obrócić, co zapewni mu ochronę, gdy jesteś w ruchu.

Informacje techniczne

Pamięć stacji 20
Pozostałe parametry

- Wyświetlacz LCD z podświetleniem
- Szybkie odtwarzanie do przodu/do tyłu
- Wyszukiwanie następnej/poprzedniej ścieżki
- Odtwarzanie wielokrotne/losowe/zaprogramowane
- Przeszukiwanie następnego/poprzedniego albumu
- Odtwarzanie/wstrzymywanie

Liczba kanałów audio 2.0
Tuner FM Tak
Pasma FM (UKF)
Odtwarzacz CD Tak
Odczytywane formaty płyt CD CD-R , CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD Brak
Odtwarzanie z USB Tak
Odtwarzane formaty audio MP3
Stacja dokująca iPod , iPhone , iPad
Komunikacja bezprzewodowa NFC , Bluetooth
Złącza 6,3 mm jack , 3,5 mm minijack , 1 x USB 2.0
Prezentacja 3D
Moc głośników (sumaryczna) 40 W

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Przewód zasilający
- Skrócona instrukcja obsługi
- Gwarancja
- Broszura gwarancyjna
- Pasek na ramię

System Boombox
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Philips AZ1/12...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Philips AZ1/12