Kategorie
Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz PP16DAB DAB+/FM/BT/SD/USB/AUX

Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz PP16DAB DAB+/FM/BT/SD/USB/AUX...

Numer katalogowy: UBBAURPP16DAB00 Kod producenta:

PLN 304.45
Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz PP16DAB DAB+/FM/BT/SD/USB/AUX

Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz PP16DAB DAB+/FM/BT/SD/USB/AUX

Radioodtwarzacze

Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz PP16DAB DAB+/FM/BT/SD/USB/AUX

Numer katalogowy: UBBAURPP16DAB00

Kod producenta: BLAUPUNKT PP16DAB

Dostępny 24h

Przenośny radioodtwarzacz MP3 z DAB+/FM/SD/USB/BT Urządzenie charakteryzuje się dużą ilością przydatnych funkcji, jakością wykonania i niepowtarzalnym wyglądem.Ten nowoczesny radioodtwarzacz posiada wbudowane dwa tunery radiowe. Pierwszy z nich to w pełni cyfrowy układ do odbioru sygnału w technologii...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Przenośny radioodtwarzacz MP3 z DAB+/FM/SD/USB/BT

Urządzenie charakteryzuje się dużą ilością przydatnych funkcji, jakością wykonania i niepowtarzalnym wyglądem.
Ten nowoczesny radioodtwarzacz posiada wbudowane dwa tunery radiowe. Pierwszy z nich to w pełni cyfrowy układ do odbioru sygnału w technologii DAB+, który oferuje zdecydowanie lepszą jakość dźwięku, większy wybór i nowe możliwości. DAB+ umożliwia wyszukiwanie stacji radiowych nie tylko za pomocą częstotliwości, ale również przy pomocy nazw. Na wyświetlaczu otrzymujemy również zdecydowanie większą ilość informacji, aniżeli w przypadku tradycyjnej radiofonii analogowej. PP16DAB EDITION posiada także analogowy tuner z syntezą cyfrową.

Hybrydowa konstrukcja umożliwia odtwarzanie wszelkich dostępnych programów w polskim eterze. Urządzenie pozwala w bardzo prosty sposób wprowadzić do pamięci po 20 ulubionych stacji zarówno w trybie DAB+, jak i FM, tak więc użytkownik może szybko i bez konieczności strojenia wybrać rozgłośnię i cieszyć się ulubioną audycją lub muzyką. PP16DAB EDITION posiada wbudowany moduł Bluetooth, za pomocą którego możemy odtwarzać muzykę z wielu różnych kompatybilnych urządzeń przenośnych tj. smartfony, tablety czy laptopy.

Wbudowane w tylnej części obudowy gniazda kart microSD oraz USB umożliwiają odtwarzanie plików MP3 oraz WMA zapisanych na odpowiednich nośnikach, dzięki czemu możemy słuchać swojej ulubionej kolekcji muzycznej zawsze wtedy gdy mamy na to chęć. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika dostępne jest gniazdo mini-jack AUX umożliwiające podłączenie wszelkich przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

PP16DAB EDITION posiada również funkcję alarmu i drzemki, co daje możliwość użytkowania go również jako budzika. Wyłącznik czasowy umożliwia określenie przez ile czasu przed zaśnięciem chcemy słuchać muzyki lub stacji radiowej, tym samym oszczędzając energię elektryczną.
Skuteczny głośnik o mocy nominalnej 2 Watt oraz odpowiednio skonstruowana obudowa pozwalają uzyskać bardzo dobre efekty dźwiękowe, a o krystalicznie czysty odbiór stacji radiowych dba wbudowana antena teleskopowa.

PP16DAB EDITION zasilane jest akumulatorem, który może być wielokrotnie ładowany za pomocą dostarczonego zasilacza. Dzięki temu oraz praktycznemu uchwytowi urządzenie może być wykorzystywane zarówno jako radioodtwarzacz przenośny, jak i stacjonarny. Aby dodatkowo podkreślić unikalny wygląd oraz niezwykłą funkcjonalność urządzenie oferowane jest w limitowanej serii EDITION i posiada oryginalny, szampańsko złoty kolor.

Nieprzypisane

Pamięć stacji

40

Pozostałe parametry

Teleskopowa antena radiowa

Funkcje specjalne

  • Pamięć 40 stacji (20 DAB + 20 FM)
  • Zegar z alarmem i funkcją drzemki
  • Wyłącznik czasowy

Liczba kanałów audio

Mono

Tuner FM

Tak

Pasma

DAB+ , DAB , PLL FM

Odtwarzacz CD

Nie

Odtwarzanie z USB

Tak

Odtwarzane formaty audio

MP3 , WMA

Stacja dokująca

Nie

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

AUX , 1 x USB 2.0

Moc głośników (sumaryczna)

2 W

Fizyczne

Kolor

Złoty , Biały

Wymiary

213 x 128 x 95 mm

Waga

890 g

Pozostałe

System

Radio

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz PP16DAB DAB+/FM/BT/SD/USB/AUX