Kategorie
Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz CD CD-R CD-RW FM PLL AUX

Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz CD CD-R CD-RW FM PLL AUX...

Numer katalogowy: UBBAUROBB4WH000 Kod producenta:

PLN 151.54
Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz CD CD-R CD-RW FM PLL AUX
Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz CD CD-R CD-RW FM PLL AUX

Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz CD CD-R CD-RW FM PLL AUX

Radioodtwarzacze

Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz CD CD-R CD-RW FM PLL AUX

Numer katalogowy: UBBAUROBB4WH000

Kod producenta: BLAUPUNKT BB4WH

Dostępny 24h

Przenośny radioodtwarzacz FM/CD/AUXBB4WH to doskonałe urządzenie muzyczne, który ze względu na zasilanie bateryjne oraz sieciowe można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebne będzie odtwarzanie muzyki z klasycznych płyt CD lub odsłuch najświeższych informacji z rozgłośni radiowej. Prosta konstrukcja, unikalny...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Przenośny radioodtwarzacz FM/CD/AUX
BB4WH to doskonałe urządzenie muzyczne, który ze względu na zasilanie bateryjne oraz sieciowe można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebne będzie odtwarzanie muzyki z klasycznych płyt CD lub odsłuch najświeższych informacji z rozgłośni radiowej. Prosta konstrukcja, unikalny kształt, wysoka jakość wykonania to tylko niektóre zalety tego urządzenia.

BB4WH może odtwarzać płyty CD, nagrane w formacie CD / CD-R / CD-RW. Podczas odsłuchu dostępne są funkcje powtarzania ulubionego utworu na płycie lub powtarzania całej zawartości nagranej na nośniku. Oprócz tego możliwe jest zaprogramowanie kolejności odtwarzania wybranych, maksymalnie 20 utworów, dzięki czemu użytkownik ma możliwość stworzenia własnej playlisty zawierającej tylko wybrane, ulubione utwory.

Łatwiejszą obsługę radia zapewnia wbudowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL, zaś automatyczne skanowanie dostępnych stacji radiowych i ich zapisywanie w pamięci odbywa się za pomocą tylko jednego przycisku. Model BB4WH umożliwia zaprogramowanie aż do 40 stacji radiowych. Użytkownik może również dostroić stacje manualnie i zaprogramować je w dowolnej dla siebie kolejności. Cały proces strojenia jest bardzo łatwy i nie zajmuje wiele czasu.

Na tylnym panelu urządzenia dostępne jest gniazdo AUX, które pozwala na podłączenie wszelkich przenośnych odtwarzaczy muzycznych posiadających wyjście słuchawkowe lub wyjście sygnału audio. Wystarczy połączyć za pomocą przewodu zakończonego wtykami mini-jack 3,5 mm te dwa urządzenia, aby cieszyć się lepszą jakością dźwięku oferowaną przez BB4WH.

Radioodtwarzacz zasilany jest zarówno z sieci elektrycznej za pomocą dołączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie załączonych w zestawie) 6 baterii typu R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba wbudowana antena teleskopowa. Wyświetlacz LCD wskaże zarówno częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar, który jest dopełnieniem funkcjonalności tego poręcznego radioodtwarzacza.

Nieprzypisane

Pamięć stacji

40

Pozostałe parametry

  • Teleskopowa antena radiowa
  • Wyświetlacz LCD
  • Zegar
  • Zasilanie bateryjne: 6×1.5V / R14 (zestaw nie zawiera baterii)
  • Zasilanie sieciowe: AC 230V~50Hz

Liczba kanałów audio

2.0

Tuner FM

Tak

Pasma

FM (UKF)

Odtwarzacz CD

Tak

Odczytywane formaty płyt CD

CD-R , CD-RW

Odtwarzanie z USB

Nie

Stacja dokująca

Nie

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

AUX

Moc głośników (sumaryczna)

2 W

Fizyczne

Kolor

Srebrny , Biały

Wymiary

335 x 120 x 230 mm

Waga

1.52 kg

Pozostałe

System

Boombox

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Blaupunkt Przenośny radioodtwarzacz CD CD-R CD-RW FM PLL AUX