Ulubione
Sony

Sony Walkman NW-A55L czarny

Numer katalogowy Nr kat UOSON3NWA550001,

Kod producenta Kod NWA55LB.CEW

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Stylowa, obła konstrukcja
Dzięki obłemu, aluminiowemu korpusowi wysokiej klasy odtwarzacz NW-A50 jest ergonomiczny i wygodnie go trzymać. 

Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości
Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, poczujesz się jak w studiu. Wszystkie elementy od sygnału po głośniki spaja pasja do muzyki, co sprawia wrażenie, że artysta występuje tuż przed Tobą.

Wzmacniacz S-Master HX zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości w najwyższej jakości
Zoptymalizowany pod kątem dźwięku o wysokiej rozdzielczości wzmacniacz S-Master HX redukuje zniekształcenia oraz hałas i pozwala cieszyć się wszystkimi niuansami Twojej ulubionej muzyki.

Sztuczna inteligencja DSEE HX analizuje rodzaj utworu
Interpolacja dźwięku jest dodatkowo udoskonalona dzięki nowemu procesorowi DSEE HX, który inteligentnie rozpoznaje instrumentację i gatunki muzyczne. Realizm i dynamika różnych instrumentów oraz ludzkiego głosu charakteryzują się harmonią o wysokiej częstotliwości. Rozpoznając instrumenty i relatywną energię dźwięku, udoskonalony procesor DSEE HX dokładnie odbudowuje dźwięki utracone podczas kompresji cyfrowej, zapewniając maksymalnie wierny dźwięk nawet przy mocno skompresowanych formatach audio.

Trwała konstrukcja z frezowanego aluminium 
Konstrukcja z frezowanego aluminium klasy premium zapewnia niezwykłą wytrzymałość, niską impedancję, czysty i stabilny dźwięk oraz solidne basy.

Najwyższej jakości bezołowiowy lut zawierający złoto
Aby uzyskać bardziej wyrazisty dźwięk i wokale, obwód urządzenia NW-A50 połączono z baterią nowym, wysokiej jakości bezołowiowym lutem z niewielką ilością złota. Wyjątkowa przewodność złota zapewnia absolutnie minimalną możliwą utratę sygnału.

Płytka drukowana ze złotą płytką daje mocny bas
Płytki oraz sprężyny stykowe w modelu NW-A50 łączą bezpośrednio płytkę drukowaną z obudową z frezowanego aluminium i są pokryte złotem. Pozwala to generować mocne basy i wyraźne tony średnie.

Dopracowane przyciski
Z łatwością kontroluj muzykę przyciskami bocznymi odtwarzacza NW-A50. Boczne przyciski odtwarzania/pauzy, wyboru utworów i regulacji głośności są tak rozmieszczone i ukształtowane, aby zapewniały łatwą obsługę nawet bez patrzenia. 

LDAC: technologia transmisji treści audio o wysokiej rozdzielczości
Ciesz się muzyką o wyższej jakości niż z płyt CD dzięki bezprzewodowej transmisji dźwięku przy użyciu technologii LDAC. LDAC korzysta ze zwykłego połączenia BLUETOOTH, ale przesyła dźwięk z maksymalną szybkością transmisji danych do 990 kb/s około trzykrotnie większą niż inne profile audio. W efekcie cieszysz się bezprzewodowym odtwarzaniem dźwięków, które są znacznie bliższe intencji artysty. 

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem
Technologie Near Field Communication (NFC) i BLUETOOTH sprawiają, że uzyskiwanie dostępu do muzyki staje się szybkie i proste. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do urządzenia z serii NW-A50.

Mniej zakłóceń podczas słuchania dzięki cyfrowej redukcji hałasów
Gdy korzystasz z kompatybilnych słuchawek IER-NW500N/NE, cyfrowe osłabianie hałasów oferowane przez serię NW-A50 redukuje dźwięki zewnętrzne z Twojego otoczenia. Mikrofony wbudowane w słuchawki współpracują z cyfrowym osłabianiem hałasów, eliminując niepożądane dźwięki.

Funkcja USB DAC sprawia, że muzyka odtwarzana z komputera brzmi jeszcze lepiej
Wykorzystaj urządzenie z serii NW-A50 jako podłączany do portu USB przetwornik C/A (przetwornik cyfrowo-analogowy), parując go z komputerem PC lub Mac. Po podłączeniu i aktywowaniu za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB urządzenie z serii NW-A50 zastąpi standardowe przetwarzanie dźwięku przez komputer własnym, wysoce dostrojonym, przetwarzaniem sprzętowym. Teraz, niezależnie od tego czy jesteś w domu lub w biurze, w kawiarni, czy w drodze do pracy zawsze możesz cieszyć się wysoką jakością dźwięku.

Tryb odbiornika BLUETOOTH nada charakteru muzyce ze smartfona
Wzbogać muzykę o możliwości odtwarzacza NW-A50, przesyłając ją strumieniowo przez Bluetooth i połączenie ze smartfonem. Twoje ulubione utwory wzbogaci konwersja z formatu cyfrowego do audio oraz interpolacja DSEE HX, a także technologia Vinyl Processor i korektor graficzny.

Dłuższe słuchanie do 45 godzin czasu pracy baterii 
Idealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują codziennie lub słuchają muzyki przez cały dzień. Pełne naładowanie wystarcza na 45 godzin odtwarzania muzyki.

Jeszcze więcej muzyki dzięki kartom pamięci microSD
Rozszerz pojemną pamięć urządzenia NW-A50, dodając kartę microSD - włóż ją do gniazda, by korzystać z niekończących się list odtwarzania i ogromnej biblioteki muzyki w podróży.

Winylowy procesor
Nadaj cyfrowym utworom ciepło i charakter płyt winylowych - raz jeszcze zatrać się w bogactwie melodii i dynamiki ulubionych albumów. Subtelna reprodukcja niskiej częstotliwości rezonansowej, opór ramienia gramofonu i szum powierzchniowy składają się na autentyczne wrażenia przy słuchaniu.

Wybór ustawień korektora i poziomów niestandardowych
Model NW-A50 udostępnia ustawienia korektora, które pozwalają uzyskać brzmienie odpowiadające słuchanej muzyce. Możesz też skorzystać z poziomów niestandardowych, by utworzyć własne brzmienie korektora.

Ekran odtwarzania i nazywanie list odtwarzania w interfejsie
Intuicyjny interfejs odtwarzacza NW-A50 ułatwia odtwarzanie, wyszukiwanie, przewijanie i powtarzanie utworów. Słuchaj ulubionej muzyki tak, jak chcesz, dzięki opcjom na ekranie odtwarzania, które pozwalają łatwo tworzyć listy odtwarzania.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry Wydajność akumulatora ciągłe odtwarzanie muzyki:
 • MP3 (128 kb/s) / tryb dźwięku otoczenia włączony: Około 30 godz.
 • MP3 (128 kb/s) / tryb dźwięku otoczenia WYŁĄCZONY: Około 45 godz.
 • AAC (256 kb/s) / tryb dźwięku otoczenia WŁĄCZONY: Około 27 godz.
 • AAC (256 kb/s) / tryb dźwięku otoczenia WYŁĄCZONY: Około 39 godz.
 • FLAC (96 kHz / 24 bity) / tryb dźwięku otoczenia WŁĄCZONY: Około 27 godz.
 • FLAC (96 kHz / 24 bity) / tryb dźwięku otoczenia WYŁĄCZONY: Około 39 godz.
 • FLAC (192 kHz / 24 bity) / tryb dźwięku otoczenia WŁĄCZONY: Ok. 23 godzin
 • FLAC (192 kHz / 24 bity) / tryb dźwięku otoczenia WYŁĄCZONY: Około 30 godz.
 • DSD (2,8224 MHz / 1 bit) / tryb dźwięku otoczenia WŁĄCZONY: Około 20 godzin
 • DSD (2,8224 MHz / 1 bit) / tryb dźwięku otoczenia WYŁĄCZONY: Około 25 godz.
 • MP3 (128 kb/s) / WŁĄCZONY system tłumienia hałasów: Około 37 godz.
 • MP3 (128 kb/s) / WYŁĄCZONY system tłumienia hałasów: Około 45 g
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Komunikacja bezprzewodowa NFC , Bluetooth
Interfejs wyjście na słuchawki (mini jack) , USB 2.0
Cechy i funkcje Ekran dotykowy LCD , aptX

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 55.7 x 97.3 x 10.8 mm
Waga 99 g

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 729545

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Walkman NW...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Walkman NW-A55L czarny