Ulubione
Philips

Philips Odtwarzacz MP3 SA4RGA02RF

Numer katalogowy Nr kat UOPHI3SA4VBE04R,

Kod producenta Kod SA4VBE04RF/12

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Poczuj klimat muzyki dzięki wspaniałej jakości dźwięku
Oszałamiający kolorami odtwarzacz MP4 GoGEAR Vibe jest wyposażony w technologię FullSound, która ożywia muzykę i filmy, oraz program Philips Songbird pozwalający synchronizować muzykę i w pełni cieszyć się rozrywką. Ponadto funkcja SafeSound chroni Twój słuch, a funkcja FastCharge umożliwia szybkie naładowanie odtwarzacza.

Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o jakości płyty CD. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

Funkcja SafeSound pozwala w pełni cieszyć się muzyką bez szkody dla słuchu
Teraz możesz w pełni cieszyć się muzyką bez ryzyka uszkodzenia słuchu. Funkcja SafeSound stworzona przez firmę Philips przez cały czas analizuje poziom dźwięku w odtwarzaczu MP 3 Philips GoGear i sygnalizuje, kiedy użytkownik narażony jest na głośność, która w dłuższej perspektywie może mieć negatywny wpływ na jego słuch. Możesz zmniejszyć poziom głośności lub funkcja SafeSound automatycznie zrobi to za Ciebie bez konieczności majstrowania przy ustawieniach. Ponadto dzięki funkcji SafeSound będziesz otrzymywać dzienne i tygodniowe podsumowania dotyczące głośności dźwięku, dzięki czemu będziesz mógł lepiej zadbać o swój słuch.

Kolorowy ekran 4,6 cm (1,8") zapewnia łatwe i intuicyjne przeglądanie
Kolorowy ekran 4,6 cm (1,8") umożliwia łatwe przechodzenie pomiędzy elementami menu sterowania i plikami muzycznymi w odtwarzaczu GoGEAR.

Ciesz się nawet 20 godz. odtwarzania muzyki lub 4 godzinami odtwarzania wideo

Firma Philips oferuje nieograniczony dostęp do rozrywki. Odtwarzacz MP4 GoGEAR jest wyposażony w niewielki, wbudowany akumulator o wysokiej wydajności. Jedno naładowanie wystarcza na 20 godzin odtwarzania muzyki lub 4 godziny odtwarzania wideo. To niezwykle proste — aby naładować odtwarzacz, wystarczy podłączyć przewód zasilający.

Philips Songbird: pojedynczy program do odkrywania nowych treści oraz ich odtwarzania i synchronizowania

Philips Songbird to prosty w obsłudze program dołączany do odtwarzacza GoGear, który pozwoli Ci odkrywać i odtwarzać nowe treści multimedialne, a następnie synchronizować je z odtwarzaczem Philips GoGear. Jego intuicyjne i zaawansowane zarazem funkcje pozwolą Ci odkrywać nowych wykonawców oraz gatunki muzyczne bezpośrednio w programie dzięki sklepom z muzyką i multimediami oraz usługom i stronom internetowym. Odtwarzaj pozycje z własnej biblioteki oraz multimedia z Internetu i synchronizuj je bez problemów z odtwarzaczem Philips GoGear przy pomocy komputera.

Funkcja LikeMusic umożliwia tworzenie list odtwarzania z utworów, które świetnie brzmią razem

Dzięki funkcji LikeMusic możesz w pełni cieszyć się ulubioną muzyką — wystarczy jedno kliknięcie! Nie musisz przedzierać się przez swoją muzyczną kolekcję lub liczyć na szczęśliwy traf. Funkcja LikeMusic stworzona przez firmę Philips to opatentowany algorytm, który analizuje utwory w Twojej bibliotece i wyszukuje ich cechy wspólne. Umożliwia to stworzenie inteligentnych list odtwarzania złożonych z utworów, które świetnie brzmią razem. Wystarczy kliknąć lubiany utwór i ikonę LikeMusic, a natychmiast pojawi się lista odtwarzania. Można nadać jej nazwę i cieszyć się nową listą odtwarzania lub odkrywać utwory na nowo — na komputerze lub z odtwarzacza GoGear.

Szybkie, 5-minutowe ładowanie zapewnia 90 minut odtwarzania
Czasem chcesz posłuchać muzyki z odtwarzacza GoGEAR w drodze do pracy lub do domu albo chcesz zabrać go ze sobą na szybką przebieżkę. Co jednak, jeśli wypadło Ci z głowy, aby naładować go poprzedniej nocy? Pożegnaj się z frustracją i znużeniem oraz cichymi podróżami dzięki funkcji szybkiego ładowania. Inteligentne, wygodne rozwiązanie firmy Philips pozwala podłączyć odtwarzacz GoGEAR do komputera lub ładowarki USB na 5 minut. W zamian zyskujesz aż 90 minut odtwarzania muzyki! Funkcja szybkiego ładowania opiera się na wykorzystaniu znacznie wyższego napięcia, które w chwilę zapewnia baterii litowo-jonowej moc, która Cię ratuje… i sprawia, że muzyka gra.


Widok folderów pomaga organizować i wyświetlać pliki multimedialne, podobnie jak w komputerze

Funkcja widoku folderów to opcjonalny podgląd katalogów odtwarzacza GoGear, który umożliwia przeglądanie wszystkich znajdujących się w nim plików tak, jak są one widoczne w komputerze. Po wybraniu widoku folderów otwieranie plików obsługiwanych w urządzeniu (plików muzycznych, zdjęć czy plików wideo) jest równie łatwe, jak wybranie żądanego pliku i naciśnięcie przycisku odtwarzania

Informacje techniczne

Pozostałe parametry - Typ baterii: litowo-polimerowa
- Możliwość powtórnego ładowania: Tak, przez USB
- Pojemność baterii/akumulatora: 290 mAh
- Czas odtwarzania: Do 20 godz. odtwarzania muzyki lub 4 godzin odtwarzania wideo
- Pasma tunera:  FM
- Pamięć stacji: 30
- RDS: Rodzaj programu, Informacje o stacji, Nazwa stacji
- Nagrywanie audycji radia FM: TAK, w plikach WAV
- Blokada klawiatury: Tak, przycisk opcji
- Szybkie przewijanie (Superscroll): TAK
- Aktualizacje oprogramowania urządzenia: TAK, za pomocą aplikacji SongBird
- Wskaźnik ładowania akumulatora: Przez interfejs użytkownika
- Ładuj i korzystaj bez ograniczeń: po podłączeniu do komputera
- Regulacja ograniczenia głośności: TAK
- Regulator głośności: TAK
- System operacyjny komputera: Windows XP (SP3) / Windows Vista / Windows 7
- Funkcje
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Interfejs wyjście na słuchawki (mini jack) , USB 2.0
Cechy i funkcje Radio
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Czerwony
Wymiary 43,6 x 10,8 x 78,4 mm.

Pozostałe

Akcesoria w zestawie - Słuchawki
- Skrócona instrukcja obsługi
- Przewód USB
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Philips Odtwarz...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Philips Odtwarzacz MP3 SA4RGA02RF