Ulubione
0
Philips

Philips EXP2546/12 Discman

Numer katalogowy Nr kat UBPHICEXP254601,

Kod producenta Kod PHILIPS EXP2546/12

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Ciesz się muzyką MP3 bez przeskoków
Pokaż swój styl z odtwarzaczem MP3-CD eXp2546 umożliwiającym słuchanie do 10 godzin muzyki bez przeskoków na jednej płycie MP3-CD. Ten klasyczny model jest wyposażony w wyświetlacz LCD i jest zupełnie bezproblemowy w obsłudze.

Magic ESP™ 100 sekund
Magic Electronic Skip Protection™ jest wygodną funkcją zapewniającą odtwarzanie muzyki bez przerw, nawet jeśli odtwarzacz MP3-CD podlega wstrząsom podczas biegania lub w podróży. Urządzenia wyposażone w tę funkcję mają inteligentny bufor, w którym może być przechowywana muzyka w różnych formatach, np. MP3 czy WMA. Bufor automatycznie dostosowuje zarówno swoją zawartość, jak i szybkość obrotów lasera w celu zagwarantowania nieprzerwanego odtwarzania muzyki.
   
Dynamiczne wzmocnienie basów zapewnia głębsze brzmienie niskich tonów
Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące duże wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności — od niskiego do wysokiego — za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje zazwyczaj utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

Ponad 10 godzin muzyki na jednej płycie MP3-CD
  
Odtwarza płyty CD, CD-R i CD-RW
Firma Philips jest znana dzięki swoim produktom, które współpracują z wieloma rodzajami płyt dostępnych na rynku. Ten zestaw audio pozwala cieszyć się muzyką zapisaną na płytach CD, CD-R i CD-RW. Oznaczenie CD-RW (CD-Rewritable Compatible) informuje, iż ten zestaw audio może odtwarzać zawartość płyt CD-Recordable (CD-R), jak i również CD-Rewritable (CD-RW). Płyty CD-R można zapisać tylko raz, zaś odtworzyć je można w dowolnym odtwarzaczu CD. Natomiast płyty CD-RW można zapisywać i kasować wielokrotnie, jednak ich zawartość może być odtwarzana tylko w zgodnych odtwarzaczach CD.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

Odtwarzane nośniki:
- MP3-CD
- CD
- CD-R
- CD-RW

Tryby odtwarzania płyt:
- Wstrzymanie
- Przeszukiwanie nast./poprzed. albumu
- Wyszukiwanie nast./poprzed. ścieżki
 -Odtwarzanie wielokrotne
- Odtwarzanie w kolejności losowej

Interfejs wyjście na słuchawki (mini jack)
Cechy i funkcje Brak

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary
140 x 140 x 27,5 mm
Waga 0.38 kg

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Słuchawki
- Instrukcja obsługi

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Philips EXP2546...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Philips EXP2546/12 Discman