Ulubione

Iriver ASTELL&KERN JUNIOR 64GB ODTWARZACZ 24BIT

Numer katalogowy Nr kat UOIRR3AKKRSILVE,

Kod producenta Kod ASTELL&KERN JUNIOR 64GB SILVER

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

The Starting Point of Music. Odtwarzacz audio, plików wysokiej rozdzielczości zamknięty w cienkiej, metalowej obudowie.
Oferuje znakomite wrażenia odsłuchowe na poziomie studia nagrań.

Cienki i lekki
AK Jr daje każdemu możliwość komfortowego słuchania muzyki w jakości High Resolution, w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. I chociaż produkty Astell & Kern to przenośne urządzenia, ich stosunkowo duży rozmiar mógł być mniej wygodny dla niektórych użytkowników. Nowa kompaktowa konstrukcja AK Jr daje swobodę noszenia urządzernia nawet w kieszeni a jednoczesnie zapewnia najwyższą jakość dźwięku i wysoki komfort.

Design
AK Jr upraszcza skomplikowane funkcje hi-fi upraszczając je do stylu użytkowego smartphona.
Ekran oferuje świetne doznania użytkowe i wizualne dzięki zastosowaniu zmiennej grubości profilu od 8,9mm do 6,9mm co zapewnia wysoki poziom ergonomii. W pełni aluminiowa obudowa oraz teksturowane pokrętło głośności umożliwiją płynną obsługę urządzenia za pomocą tylko jednej reki.

Zwiększona moc i niższa impedancja impedancji
Poziom wyjściowy AK Jr to 1,95 VRMS co stanowi wzrost o 14% w stosunku do AK100 (1,5 VRMS). Inżynierowie zmniejszyli oporność z 22Ohm w Ak100 do 2Ohm dzięki czemu uzyskano znacznie większą wierność odtwarzanego dźwięku.
A ponieważ AK Jr obsługuje wiele różnych typów słuchawek, dodatkowy wzmacniacz nie jest konieczny.
DSD na PCM. AK Jr wspiera DSD, cyfrowy format audio, który uważany jest za format nowej generacji w przetwarzaniu audio wysokiej rozdzielczości.  AK Jr konwertuje 2,8 MHz DSD do plików PCM.


DAC USB
AK Jr może również funkcjonować jako zewnętrzny DAC (karta dźwiękowa) po podłączeniu do komputera PC lub Mac przez port USB. Podczas odtwarzania muzyki przechowywanej na komputerze, AK Jr dostarcza ten sam wysoki poziom jakości dźwięku, eliminując potrzebę wbudowanej karty dźwiękowej.
- Ustawienia EQ AK Jr są wyłączone, gdy używany jest jako USB DAC. Funkcja USB DAC obsługuje również standard UAC 1.0 (USB Audio Class 1.0 / 24-bit, 96 kHz) na wyjściu audio.

Pełny ekran dotykowy
AK Jr wyposażony jest w ekran dotykowy 3,1 "LCD, który jest około 1,4 razy większy niż wyświetlacz LCD montowany w AK100. Dotykowy ekran oferuje typowe możliwości reakcji i interakcji jak to ma miejsce w smartphonie, ale wyświetla więcej potrzebnych informacji.  Okładki albumów, które były w formacie 4:3 w modelu AK100 są teraz wyświetlane w skali 1:1 na większym ekranie AK Jr.

64GB + 64GB microSD
AK Jr oferuje 64GB pamięci, aby przechowywać więcej muzyki niż kiedykolwiek wcześniej. Wsparcie dla kart microSD do 64 GB w rezultacie daje Nam możliwość zwiększenia całkowitej pamięci do 128 GB!
Połączone 128GB pamięci wewnętrznej i zewnętrznej pojemności karty microSD pozwala na przechowywanie ponad 1250 utworów High Resolution Audio. (obliczono na podstawie jednego, 4-minutowego utworu @ 24 bit / 96 kHz, podejmowania 90MB)
*Sformatowanie karty microSD o pojemności 128GB w systemie plików Android, umożliwi jej odczytanie w AK Jr. Co daje w sumie 192GB na muzykę. Sprawdzone z kartami Sandisk.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry - SNR: 112dB @ 1kHz
- Przesłuch: 120dB @ 1kHz
- THD+N: 0.005% @ 1kHz
- IMD SMPTE: 0.0006% 800Hz 10kHz (4:1)0
- Impedancja wyjściowa: 2Ω
- Bateria: 1450mAh 3.7V Li-Po
Pamięć wewnętrzna 64 GB
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Interfejs wyjście na słuchawki (mini jack) , gniazdo na kartę SD , microUSB
Cechy i funkcje Ekran dotykowy LCD

Fizyczne

Kolor Srebrny
Wymiary 52.9 x 117 x 8.9 mm
Waga 93 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie - Odtwarzacz AK Jr,
- Przewód Micro USB
- Karta gwarancyjna
- Intrukcja obsługi
- 2 sztuki osłonki na karty micro SD
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Iriver ASTELL&K...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Iriver ASTELL&KERN JUNIOR 64GB ODTWARZACZ 24BIT