Ulubione

Cowon Plenue D 32GB srebrny Odtwarzacz 24bit

Numer katalogowy Nr kat UOCOW3PLED32SIL,

Kod producenta Kod COWON PLENUE D 32GB SREBRNY 24BIT

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Najnowszy odtwarzacz znanego producenta Cowon.
Produkt genialny w swojej prostocie, za to wielki duchem. Dźwięk Hi-Fi na najlepszym poziomie, to coś do czego nas przyzwyczaił producent. Cowon Plenue D po raz kolejny zaskakuje, jak można zrobić coś małego i porównywalnego do większych sprzętów stacjonarnych. 

Dźwięk HD przygotowany specjalnie dla Ciebie
Chcieliśmy by więcej ludzi mogło doświadczyć pięknego dźwięku serie PLENUE. Tak, więc naszą misją było dzielenie się przyjemnością słuchania muzyki poprzez realizację doskonałego dźwięku o wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem linii urządzeń PLENUE zachowując przy tym wszystkie zalety przenośnego Hi-Fi.

Klarowny 24bit/192 kHz Dźwięk HD
Plenue D wspiera pliki audio wysokiej rozdzielczości  24bit/192 kHz by odtworzyć bezkompromisowy poziom oryginalnego dźwięku. Wysoka jakość nagranego pierwotnie dźwięku Hi-Fi zapewnia wyraźniejsze, bogatsze doświadczenia, która oddają prawdziwe intencje artystów i inżynierów dźwięku.

Rzeczywista Reputacja PLENUE
PLENUE D SNR, THD + N, wartość crosstalku, które swoją jakością doskonałość PLENUE. Pomimo małej i lekkiej obudowie D potwierdza reputacje serii PLENUE. Oferuje 123 dB SNR, 0,004% THD + N oraz – 105dB crosstalku.

Wysoka jakość 24bit/192kHZ Dac'a stereo PLENUE D

Plenue D jest wyposażony w wysokiej jakości 24bit/192kHz dac stereo by z jak największą wiernością odtwarzać 24 bitowe pliki w jakości studyjnej bez żadnych zniekształceń i stratach w dźwięku.

Maksymalizując przenośność
W celu słuchania plików wysokiej rozdzielczości gdziekolwiek się znajdujemy, PLENUE D stał się mniejszy z ograniczoną ilością czasu pracy. Jednakże, układ oszczędzający energię pozwala na nieprzerwaną pracę przez 100 godzin. PLENUE D jest wystarczający mały by zmieścił się w dłoni, a jego trwała aluminiowa obudowa pozwala uzyskać niewielką wagę. Teraz PLENUE D może być z tobą niezależnie od czasu i posiadanej przestrzeni.
 
Jeszcze piękniejszy izometryczny design PLENUE
Każda powierzchnia luksusowej izometrycznej obudowy została delikatnie przycięta, by dać wrażenie doskonałości. Kolisty metalowy przycisk "power" został umieszczony w specjalnym miejscu by go przypadkowo nie wcisnąć zachowując piękno PLENUE D.

Dźwięk HD, Tu i Teraz

24bit/192kHz rozdzielczość są na tą chwilę najlepszą jakością jaką posługują się studia nagraniowe. PLENUE D oferuje niespotykaną dotąd jakość dźwięku poprzez najlepszej klasy ekspresje wokali oraz czyste studyjne brzmienie.

Realizacja przenośnego Hi-Fi DAC'a 24bit/192kHz.
PLENUE D jest wyposażone w 24bit/192kHz DAC stereo, taki który posiadają systemy Hi-Fi Audio. Zapewnia to doskonałą jakość dźwięku włączając w to: 123dB SNR, 0,0004% THN + N oraz -105dB crosstalk'u stereo. Posiadając małą obudowę, zalicza się do klasy przenośnych Hi-Fi.

JetEffect 5, Kolejne kryterium doskonałego dźwięku
JetEffect 5 oraz BBE+ połączone razem by skorygować wszelkie zniekształcenia dźwięku spowodowane zarówno fizycznymi ograniczeniami odbiornika bądź środowiska odsłuchowego, dążąc do jak najwierniej oddanego dźwięku w studio nagraniowym. Użytkownik może sam stworzyć swoje własne korekty pod osobiste preferencje.

Wspiera bezstratny, nieskompresowany dźwięk

Użytkownicy mogą cieszyć się różnorodną muzyką wysokiej jakości w standardzie 24bit/192kHz za pośrednictwem bezstratnych i nieskompresowanych plików jak FLAC,AIFF, ALAC, APE, WAVE oraz MP3 

Solidna wydajność i 32GB + 128GB pamięci
PLENUE D jest w stanie odtwarzać muzykę nieprzerwanie przez 100 godzin dla formatu MP3 oraz 51 godzin dla wysokiej jakości plików FLAC. Urządzenie zawiera 32GB pamięci wewnętrznej wraz z możliwością jej rozszerzenia kartą microSD dla większej elastyczności przechowywania muzyki.

Intuicyjny ekran dodatkowy z szerokimi kątami widzenia wraz z prostym GUI

Plenue D posiada ekran o doskonałych kolorach, ostrości wraz z rewelacyjnymi kątami widzenia. Wszystko to połączone z intuicyjnym oprogramowaniem, by cieszyć się muzyką. W zestawie znajdziemy dwie skórki graficzne, które pozwolą nam dopasować wygląd do swoich potrzeb.

Wygodne i intuicyjne przyciski sterowania
Fizyczne przyciski sterowania połączone wraz z GUI, zapewniają wygodne użytkowanie nawet jak urządzenie znajduje się w kieszeni.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry Przyciski fizyczne:
- Power,
- Play/Pause
- VOL +, VOL -
- FF, REW
Formaty:
- Flac
- Wav
- Aif
- Ape
- Mp3
- Wma
- Ogg
Słowa piosenek:
- LDB
- LRC
JetEffect5:
- EQ: 5 pasmowy equalizer (Filtr EQ)
- BBE+ : BBE, Mach3Bass, 3D Surround, Mp Enchance
- Efekty specjalne: Pogłos (9 efektów)
Bateria:
- Wbudowana litowo-polimerowa
- Czas pracy:Do 100 godzin (MP3)/ 51 godzin (24bit/96kHz Flac)
- Czas ładowania: Do 3,5 godzin (z zasilaczem 5V/1A albo mocniejszy)
Pamięć wewnętrzna 32 GB
Interfejs wyjście na słuchawki (mini jack) , USB 2.0
Cechy i funkcje Ekran dotykowy LCD

Fizyczne

Kolor Srebrny
Wymiary 53 x 72 x 14,9 mm
Waga 94 g

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Cowon Plenue D ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cowon Plenue D 32GB srebrny Odtwarzacz 24bit