Ulubione
XIAOMI

XIAOMI Mi BOX 4K przystawka Smart TV

Numer katalogowy Nr kat UEXIABT00000001,

Kod producenta Kod XIAOMI MI BOX 4K

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Xiaomi Mi BOX 4K to przystawka Smart TV do Twojego telewizora lub monitora, dzięki której zyskujesz dostęp do ulubionych programów telewizyjnych, gier, wiadomości czy podcastów.
Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Android TV 6.0, który umożliwia m.in. korzystanie z YouTube, Netflix, ShowMax i tysięcy innych usług z Polski i zagranicy. Dostęp do Google Play daje możliwość ściągnięcia tysięcy aplikacji i gier, które zamienią telewizor w domowe centrum rozrywki.

Ile razy zastanawiałeś się jak odtworzyć zdjęcia czy filmy nagrane telefonem komórkowym? Dzięki Xiaomi Mi BOX 4K jednym kliknięciem odtworzysz je na ekranie swojego telewizora lub monitora. Ta multimedialna przystawka komunikuje się poprzez WiFi oraz Bluetooth, co pozwala na transmisję filmów oraz muzyki bezpośrednio z Twojego urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon, czy tablet. Dzięki możliwości współpracy z telewizorami wyposażonymi w HDR otrzymujesz obraz o szczegółowym kontraście oraz wyjątkowym nasyceniu barw.
Wygoda przede wszystkim! Dlatego Xiaomi Mi BOX 4K możesz obsługiwać za pomocą komend głosowych. Polska wersja systemu operacyjnego w połączeniu ze sterowaniem głosowym wspierającym język polski ułatwiają korzystanie z multimediów. Funkcja sterowania głosem, pozwala na wyszukanie programu telewizyjnego, filmu, czy muzyki za pomocą komunikatu głosowego.
Dzięki zastosowanym w urządzeniu złączom HDMI oraz USB możesz z łatwością podłączyć do niego różnego rodzaju urządzenia zewnętrzne. W zestawie z odtwarzaczem znajduje się zasilacz, kabel HDMI oraz pilot zdalnego sterowania.

Dedykowany system operacyjny Android TV 6.0!
Oznacza to, że urządzenie bazuje na systemie operacyjnym Google Android, przeznaczonym dla telewizorów, zoptymalizowanym pod kątem ergonomicznej obsługi za pomocą pilota.
W przeciwieństwie do innych przystawek bazujących na zwykłym Androidzie – Mi BOX 4K zapewnia wygodę i ergonomię użytkowania. Korzystanie z YouTube, Netflix czy ShowMax nigdy nie było tak proste i intuicyjne.

Przestrzenny dźwięk w Twoich głośnikach
Dzięki zastosowaniu odpowiedniego gniazda audio, analogowo-cyfrowego, z pomocą adaptera jack-S/PDIF możemy przekazać dźwięk przestrzenny w formatach DTS oraz Dolby Digital Plus do zewnętrznego amplitunera, a w efekcie w naszych głośnikach.

App-solutnie rozrywkowy Wszystkie Twoje ulubione aplikacje teraz na telewizorze
Dzięki miBOX 4K możesz korzystać ze swoich ulubionych aplikacji takich jak Netflix, YouTube, RedBull TV, Spotify czy IPLA bez konieczności użycia komputera, tabletu czy smartfona, bezpośrednio na dużym ekranie Twojego telewizora. Dodatkowo miBOX 4K jest jednym z niewielu dostępnych urządzeń tego typu, który umożliwia odtwarzanie materiałów w serwisie YouTube w rozdzielczości 4K.

Wybrane przez Ciebie gry na ekranie Twojego telewizora

Teraz Twoje ulubione gry uruchomisz na ekranie telewizora. Szeroki wybór gier Android TV dla całej rodziny.

Wyszukiwanie głosowe
Użyj komend głosowych, aby wyszukać lub zlokalizować najnowsze seriale, filmy, muzykę i więcej.

Łączność Wi-Fi i Bluetooth

Zastosowanie dwuzakresowego modułu Wi-Fi zgodnego z najnowocześniejszym standardem 802.11 ac sprawia, że urządzenie nie tylko może pracować w paśmie 2.4 GHz oraz 5 GHz, ale także osiągać prędkości do ponad 800 Mbps.
Dzięki wykorzystaniu modułu Bluetooth o niskim poborze energii, czas pracy pilota na jednej baterii znacząco się wydłuża.

Złącza HDMI i USB
Koniec problemów ze zbyt dużymi aplikacjami i brakiem możliwości ich instalacji na karcie pamięci czy zewnętrznym dysku. Android TV 6.0 oferuje funkcję połączenia pamięci wewnętrznej i zewnętrznej w jedną całość. Dzięki temu nie jesteśmy angażowani w proces zarządzania danymi.

Cechy produktu:

- Przeznaczenie: telewizory, monitory, projektory etc.
- Funkcje: Android TV, dostęp do sklepu Google Play, możliwość instalacji dodatkowych aplikacji, łączność Wi-Fi (dwuzakresowe 2,4 GHz i 5 GHz, superszybkie w standardzie ac o prędkości prawie 900 Mbps!) oraz Bluetooth
- Cechy dodatkowe: obsługa 7.1-kanałowego HDMI audio aż do 192 KHz 24-bit PCM oraz bit-stream, wspierane częstotliwości próbkowania dźwięku w zakresie od 8kHz do 192kHz, wsparcie dla dźwięku w formatach 8-bit/16-bit/24-bit, Mono/Stereo, obsługa interfejsów I2S oraz PCM, tryb HDR, wsparcie 4K/UHD, współpraca z Vudu i Mgo, wsparcie dla zewnętrznego interfejsu CODEC I2S w formatach 16-bit/24-bit, Mono/Stereo, 8kHz do 192kHz
- Złącza: 1x HDMI 2.0 (4K do 60 klatek na sekundę), 1x USB, 1x wyjście audio analogowo-cyfrowe 3,5 mm, 1x port zasilający
- Dodatkowe wyposażenie: przewód HDMI, pilot, zasilacz z europejską końcówką

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Zabezpieczenie DRM: Widevine L1 + PlayReady 2.5 lub 3.0

Łączność bezprzewodowa:
- Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band 2.4 GHz/5 GHz Bluetooth 4.1

Wideo:
- VP9 profil 2 do 4K x 2K @ 60 fps
- H.264 HEVC MP-10 @ L5.1 do 4K x 2K @ 60 fps
- H.264 AVC HP @ L5.1 do 4K x 2K @ 30 fps
- H.264 MVC do 1080p @ 60 fps
- wsparcie dla HDR10/HLG HDR

Audio:
- bsługa 7.1-kanałowego HDMI audio do 192 KHz 24-bit PCM oraz zakodowany bit-stream
- Wspierane częstotliwości próbkowania dźwięku w zakresie od 8kHz do 192kHz
- Wsparcie dla dźwięku w formatach 8-bit/16-bit/24-bit, Mono/Stereo
obsługa interfejsów I2S oraz PCM, tryb HDR
- Wsparcie 4K
- Współpraca z Vudu i Mgo
- Wsparcie dla zewnętrznego interfejsu CODEC I2S w formatach 16-bit/24-bit, Mono/Stereo, 8kHz do 192kHz

Pamięć wewnętrzna 2 GB
Odtwarzanie z USB Tak
Odtwarzane formaty audio OGG , APE , MP3 , AAC , FLAC
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth , WiFi
Złącza S/PDIF , 1 x USB 2.0 , 1 x HDMI
Rozdzielczość UHD 4K
Odtwarzane formaty wideo H.265/HEVC , MOV , FLV , MKV , TS , MPEG , MPEG-4 , DIVX , AVI , RMVB , MPEG-2 , WMV , H.264/AVC
Usługi internetowe Tak
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Pilot Bluetooth z rozpoznawaniem głosu
- Przewód HDMI
- Zasilacz
- Instrukcja obsługi

Gwarancja 14
System operacyjny Android 6.0

Wybierz bank:

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: XIAOMI Mi BOX 4K przystawka Smart TV