Ulubione
LG Electronics

LG Electronics Odtwarzacz multimedialny WP-400

Numer katalogowy Nr kat TLLGELASPWP4000,

Kod producenta Kod WP400

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Odtwarzacz multimedialny LG WP-400 webOS Box
WP400 webOS box obsługuje webOS 4.0, ulepszoną i przyjazną dla użytkownika platformę Smart Signage LG, jest dołączony do istniejących Digital Signage LG i aktualizuje je niezależnie od ich oryginalnej platformy. Może wykonywać kilka zadań na raz, zapewniając jednocześnie płynne odtwarzanie treści i dając użytkownikowi doskonałe wrażenia.

Aktualizacja platformy z systemem webOS 4.0
WP400 można podłączyć do dowolnego rodzaju digital signage LG. webOS box zapewnia przyjazne dla użytkownika funkcje inteligentne z dedykowanymi menu, które są niezwykle przydatne w biznesie. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo zarządzać i rozprowadzać treści lub opracowywać aplikacje internetowe dla wielu signage jednocześnie.

Obsługa odtwarzania filmów w UHD
WP400 obsługuje odtwarzanie filmów w jakości Ultra HD, co zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów kolorystycznych i czterokrotnie większą rozdzielczość niż w przypadku FHD. Dla tak idealnego obrazu wystarczy tylko jeden webOS box.

Możliwość sterowania ekranem
Oprócz możliwości zarządzania zasobami polecenia sterujące z WP400 mogą być wysyłane do digital signage LG poprzez połączenie kablowe RS232C. Pozwala to użytkownikom na dowolne ustawianie wartości wyświetlania, takich jak moc, jasność lub objętość, w celu zapewnienia optymalnej pracy.

Menu główne urządzenia All-in-One
WP400 oferuje dedykowane dla signage menu główne, pokazujące najważniejsze informacje związane z obsługą signage w mgnieniu oka. Pulpit nawigacyjny pokazujący stan urządzeń, menu zarządzania zawartością oraz skróty prowadzące do szybkich ustawień znacznie zwiększają wygodę użytkownika.

Wbudowany system zarządzania treścią
Wbudowany system CMS umożliwia użytkownikom edytowanie treści przy użyciu źródeł wewnętrznych/zewnętrznych oraz tworzenie list odtwarzania z odpowiednim harmonogramem. Użytkownicy mogą w łatwy sposób poznawać i zarządzać treścią za pomocą intuicyjnego interfejsu graficznego przy użyciu różnych urządzeń wejściowych, od pilota po laptopa.

Liczne znaczniki wideo
Za pomocą funkcji znaczników wideo* można odtwarzać jednocześnie kilka różnych filmów. Daje to większą elastyczność w organizowaniu i rozwijaniu treści, gdy różne elementy zawartości muszą być dostarczane jednocześnie przez aplikacje internetowe.

Dzielenie ekranu za pomocą funkcji PBP/PIP
Funkcja PBP (Picture-By-Picture) umożliwia połączenie maksymalnie czterech ekranów w jeden, natomiast funkcja PIP (Picture-In-Picture) pozwala na prezentację treści o różnym układzie jednocześnie na ekranie głównym i podrzędnym. Umożliwia to swobodne przydzielanie miejsca dla różnych źródeł treści.

Kompatybilność z rozwiązaniami LG SuperSign
LG SuperSign jest kompleksowym rozwiązaniem programowym dla zintegrowanego zarządzania digital signage LG. Dzięki SuperSign tworzenie i rozpowszechnianie treści staje się łatwiejsze, a centralizacja monitorowania i kontroli staje się prostsza, pomagając Twojej firmie zaoszczędzić czas i efektywniej działać w różnych lokalizacjach.

Zdalna obsługa serwisowa na bieżąco
Dzięki opcjonalnemu chmurowemu rozwiązaniu LGE Signage 365 Care* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ono zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry Pobór mocy:
 • Typowy: 16W
 • Maks.: 22W
Pamięć wewnętrzna 8 GB
Odtwarzanie z USB Tak
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
Złącza RS-232 (COM) , RJ-45 , 2 x USB 2.0 , DisplayPort , 3 x HDMI
Rozdzielczość UHD 4K
Usługi internetowe Tak

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 258 × 36,5 × 186 mm
Waga 1.4 kg

Pozostałe

Akcesoria w zestawie
 • Pilot,
 • Przewód zasilający,
 • QSG,
 • Kabel HDMI,
 • Książka przepisów,
 • Złącze telefoniczne do RS232C.
Gwarancja 0
abid 723620

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

LG Electronics ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: LG Electronics Odtwarzacz multimedialny WP-400