Ulubione
PLN

OVERMAX Zestaw do monitoringu Camspot NVR 4.0

Numer katalogowy Nr kat MOOVEKAMBZNVR40,

Kod producenta Kod OV-CAMSPOT NVR 4.0

netto 604 , 88 netto
744 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Zestaw do monitoringu Camspot NVR 4.0

Rejestrator Camspot NVR pozwala bezprzewodowo nagrać obraz z nawet 4 kamer jednocześnie, by później w spokoju przejrzeć cały interesujący materiał. 4-kanałowe odtwarzanie synchroniczne sprawia, że użytkownik może mieć pełen podgląd ze wszystkich kamer jednocześnie oraz nimi zarządzać.

Dzięki skompresowaniu nagrań w formacie H.264, otrzymujemy materiał wideo w wysokiej rozdzielczości, jednocześnie zmniejszając o połowę zajmowane przez niego miejsce na dysku. Dzięki dedykowanemu systemowi rejestrator wysyła na wskazany mail alerty o wykryciu ruchu czy kończącej się pamięci na dysku.

Rejestrator należy wyposażyć w dysk twardy - obsługa dysków do 6TB

Wiele możliwości
Rejestrator Camspot NVR posiada gniazdo USB, wyjście VGA oraz HDMI. Dają one możliwość podłączenia dołączonej do zestawu myszki oraz pendrivea, by np. zgrać video. Wyjście VGA oraz HDMI umożliwiają podłączenie do monitora lub telewizora. Ponadto posiada możliwość zarządzania systemem z poziomu przeglądarki internetowej. Mały rozmiar, cicha praca i przyjemny design sprawiają, że sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Overmax Control - jedna aplikacja, wiele możliwości
Camspot NVR 4.0 jest kompatybilny z większością urządzeń stacjonarnych i mobilnych dostępnych na rynku. Darmowa aplikacja Overmax Control pozwala w pełni korzystać i zarządzać bogatą gamą funkcji urządzenia.

Oprogramowanie umożliwia m.in. podgląd bieżącego obrazu z kamery, nagrywanie, dokonywanie zrzutów ekranu, odtwarzanie archiwalnych nagrań czy zapisu wybranego odcinka zarejestrowanego materiału na urządzeniu mobilnym.

Aplikacja wspiera obsługę wszystkich dostępnych na rynku kamer Camspot (3.6, 3.7, 4.7 One, 4.9, NVR 4.0, NVR 8.0), co pozwala na używanie różnych modeli jednocześnie i zarządzanie nimi, korzystając z jednego panelu sterowania.

Nowi użytkownicy aplikacji Overmax Control mogą przez 30 dni za darmo testować zapis nagrań w chmurze.

Doskonały obiektyw
Dzięki rozdzielczości Full HD oraz optyce wysokiej klasy rejestrowany obraz jest bardzo szczegółowy, co w widoku nagrania pozwala rozpoznać nawet drobne detale, np. numery rejestracyjne. Zakres widzenia to aż 92 stopnie.

Rewelacyjna trwałość. Wytrzymała obudowa.
Kamera posiada trwałą metalową obudowę typu bullet. Dzięki temu urządzenie jest odporne na uszkodzenia i stabilnie pracuje w każdej sytuacji, co szczególnie istotne przy montażu zewnętrznym. Kamera posiada także stabilny uchwyt metalowy, przez co zamontowane urządzenie będzie jeszcze bardziej trwałe i stabilne.

Na każdą pogodę
Ze względu na wodoodporność zgodną ze standardem IP66, obudowę z metalu oraz możliwość funkcjonowania w szerokim spektrum temperatur urządzenie jest gotowe do pracy w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Kamera znakomicie sprawdza się zarówno w mroźne zimowe noce, jak i gorące letnie dni.

Zaawansowany tryb nocny
W ciągu dnia kamera nagrywa kolorowy obraz. Jeśli jednak oświetlenie jest niewystarczające, to kamera Camspot NVR przechodzi na tryb nocny. Wówczas o rejestrację czytelnego obrazu dba 3 diody oraz specjalny filtr IR Cut, dzięki którym otrzymywany czarno-biały widok jest czysty i precyzyjny, bez względu na intensywność i rodzaj oświetlenia. Zastosowanie technologii podczerwieni zapewnia podgląd szczegółowego obrazu nawet w kompletnej ciemności. Doświetlenie o promieniu do 25 m pozwala kamerze zarejestrować nawet oddalone obiekty.

Możliwość zapisu nagrań
Dzięki rejestratorowi Camspot NVR, użytkownik ma możliwość zapisu nagrań na rejestratorze aż do 6 TB, co daje ponad 2 miesiące nieprzerwanego zapisu. W przypadku zapełnienia pamięci najstarsze rekordy zostaną automatycznie nadpisane przez nowe. Ponadto Camspot NVR ma także możliwość zapisu nagrań w chmurze w czasie rzeczywistym. Bezpieczna transmisja oraz szyfrowany zapis zapewniają wysoki poziom ochrony nagrań. Dodatkowo zapis w chmurze niweluje ryzyko ich utraty w przypadku uszkodzenia lub zgubienia karty.

Zaawansowany algorytm kompresji
Kamera korzysta z kompresji w formacie H.264, co pozwala na zmniejszenie zajmowanego miejsca na dysku nawet o połowę względem standardowego zapisu przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

Podłączenie do sieci
Kamery Camspot NVR są podłączane do bezprzewodowo (Wi-Fi). Gwarantuje to możliwość instalacji urządzenia w niemal każdym miejscu. Rejestrator podłączany jest przewodowo kablem Ethernet.

Informacje techniczne

Minimalna czułość 0.1 lx
Tryb nocny Tak
Detekcja ruchu Tak
Standardy 802.11a , 802.11b , 802.11g , 802.11n
Obsługa systemów mobilnych Android , iOS , Windows CE
Komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz , WiFi
Złącza 1 x HDMI , 1 x USB 2.0 , RJ-45 , SATA
Klasa szczelności IP66
Rozdzielczość Full HD 1080p

Fizyczne

Kolor Biały , Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
 • Rejestrator
 • Zestaw 4 kamer
 • Mysz komputerowa
 • Zestaw do montażu na ścianę do kamer
 • 5 zasilaczy (do rejestratora i kamer)
 • Skrócona instrukcja obsługi
Typ kamery Stałopozycyjna , Termowizyjna
abid 784123

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

OVERMAX Zestaw ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: OVERMAX Zestaw do monitoringu Camspot NVR 4.0