Ulubione

AXIS System monitoringu F34

Numer katalogowy Nr kat MOAXSKAMPF34001,

Kod producenta Kod 0779-002

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

System monitoringu Axis F34
Kompleksowe, efektywne kosztowo rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

Główne cechy:

 • Jednostka główna AXIS F34 Main Unit przesyła strumieniowo obraz HDTV 720p jednocześnie z czterech modułów optycznych AXIS F1004 Sensor Unit 
 • Technologia Axis Zipstream 
 • Przechowywanie zapisów na dwóch kartach AXIS Surveillance microSDXC Card 64 GB 
 • Aplikacja AXIS Companion do zarządzania materiałem wizyjnym i bezpiecznego zdalnego monitorowania

Wszystko w jednym
AXIS F34 Surveillance System to dyskretne rozwiązanie do dozoru, składające się z czterech kamer. Zestaw zawiera niezbędne elementy montażowe, a oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym można pobrać nieodpłatnie na komputer PC lub urządzenia mobilne. Wszystkie elementy, od kamer po pamięć masową i elementy do zarządzania materiałem wizyjnym, są zintegrowane, tak aby zapewnić optymalny montaż i użytkowanie

Wykorzystaj koncepcję dzielonej kamery
Z kilku powodów rozdzieliliśmy jednostkę główną kamery IP od obiektywu i przetwornika obrazu. Obiektyw o rozmiarach kciuka oraz akcesoria montażowe umożliwiają dyskretny montaż na powierzchni lub w sufitach podwieszanych. W zestawie znajdują się dwa różne rodzaje akcesoriów montażowych, dzięki czemu można wybrać preferowane miejsce montażu. Małą, lekką jednostkę główną można umieścić w dogodnym miejscu, w odległości do 15 m (49 ft) od każdego modułu optycznego. Wszystkie cztery moduły optyczne są zasilane przez jednostkę główną, więc nie trzeba kupować dla nich oddzielnych źródeł zasilania.

Czworo oczu systemu
AXIS F1004
, składający się z obiektywu stałopozycyjnego i przetwornika obrazu, ma poziome pole widzenia 102 i obsługuje wideo w rozdzielczości 720p. Można wybrać akcesoria do montażu na powierzchni lub do montażu wnękowego. W zestawie znajdują się po cztery sztuki każdego rodzaju.

Innowacje, które zapewniają wydajność i oszczędności
Aplikacja AXIS Companion jest zoptymalizowana pod kątem systemu AXIS F34 Surveillance System. Rozwiązanie to obsługuje technologię Axis Zipstream i AXIS Video Motion Detection umożliwiające długi czas przechowywania zapisów. Dzięki tym dwóm technologiom dwie karty SD o łącznej pojemności 128 GB wystarczają na zapisanie od jednego do dwóch tygodni materiału.
AXIS Companion wykorzystuje również opcję dostępu Axis Secure Remote Access zapewniającą szyfrowanie komunikacji na potrzeby zdalnego dostępu. Połączenie ze zdalnymi kamerami może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy kamery znajdują się za routerami lub zaporami ogniowymi. Axis Secure Remote Access znacznie upraszcza instalację zdalnego dostępu do systemów dozoru. Jest on automatycznie konfigurowany podczas instalacji i eliminuje potrzebę ręcznego przekierowywania portów lub konfiguracji routera.

Ponadto w skład zestawu wchodzą:

 • Obudowa kopułkowa AXIS F8214 - 4 szt.
  AXIS F8214, sprzedawana w pakietach po cztery sztuki, umożliwia dyskretne zamontowanie modułu AXIS F1004 na powierzchni ściany lub sufitu. Obudowa umożliwia pochylenie modułu optycznego w żądanym kierunku. AXIS F8214 ma średnicę 74 mm, czyli jest najmniejszym produktem kopułkowym w ofercie Axis.
 • Uchwyt do montażu w suficie podwieszanym AXIS F8224 - 4 szt.
  Uchwyt AXIS F8224, sprzedawany w pakietach po cztery sztuki, umożliwia bardzo dyskretny wnękowy montaż modułu AXIS F1004 w suficie lub ścianie. Obudowa umożliwia pochylenie modułu optycznego w żądanym kierunku. AXIS F8224 ma średnicę 72 mm, czyli jest najmniejszym produktem kopułkowym do montażu w suficie podwieszanym w ofercie Axis.
 • Kable AXIS F7315 - 4 szt.
  Kable AXIS F7315 są dostarczane w opakowaniach zawierających cztery białe kable o długości 15 m (49 stóp). Kable mają złącza RJ12.
 • Karta microSDXC* AXIS - 2 szt.
  Karta microSDXC* AXIS do nadzoru o pojemności 64 GB to wydajna pamięć masowa typu Edge przystosowana do systemów nadzoru wizyjnego. Pamięć masowa typu Edge zapewnia większą elastyczność dzięki możliwości nagrywania obrazu bezpośrednio na karcie SD.

Informacje techniczne

Matryca RGB CMOS 1/4"
Obiektyw 2.1 mm, F2.2
Kąt widzenia pionowy 56 °
Kąt widzenia poziomy 102 °
Liczba klatek na sekundę 30
Minimalne oświetlenie 0.4 lx
Pamięć wewnętrzna 256 MB
Standardy IPv4 , IPv6
Standard pamięci SD / CF SDHC , SD , SDXC
Złącza Terminal , RJ-45 , RJ-12
Rozdzielczość HD 720p , Full HD 1080p
Separator Moduł optyczny F1004 - 4 szt.

Fizyczne

Kolor Czarny , Srebrny
Wymiary 16 x 16 x 37,5 mm
Waga 96 g

Pozostałe

Gwarancja 36
Typ kamery Modułowa
Ilość w opakowaniu 4
abid 709940

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AXIS System mon...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AXIS System monitoringu F34