Ulubione

AXIS Moduł optyczny FA1105

Numer katalogowy Nr kat MOAXSKAMP110500,

Kod producenta Kod 0913-001

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Moduł optyczny AXIS FA1105
Nadzwyczaj dyskretny dozór wewnątrz pomieszczeń w 1080p

Główne cechy:

 • Elastyczne, wyjątkowo dyskretne rozwiązanie do stosowania wewnątrz pomieszczeń 
 • Standardowy obiektyw, rozdzielczość 1080p
 • Pole widzenia w poziomie: 111°
 • Forensic WDR

Dyskretny montaż

Moduł AXIS FA1105 Sensor Unit, niewiele większy od kciuka, to idealne rozwiązanie do dyskretnego dozoru wewnątrz pomieszczeń w sklepach, bankach i na lotniskach oraz jako element różnych urządzeń. Mały rozmiar umożliwia montaż w miejscach o niewielkich rozmiarach lub na poziomie oczu w celu lepszego rejestrowania twarzy. Po zamontowaniu równo ze ścianą, sufitem lub metalowym panelem widoczny jest jedynie niewielki otwór na obiektyw.

Stosowany ze sprzedawaną oddzielnie jednostką główną  AXIS FA54 Main Unit moduł optyczny AXIS FA1105 zapewnia obraz w rozdzielczości 1080p (1920 x 1080 pikseli) i szerokie pole widzenia 111 w poziomie.

Niezwykle wyraźne szczegóły

AXIS FA1105 obsługuje funkcję Forensic WDR (szeroki zakres dynamiki) w każdych warunkach, umożliwiając rejestrację szczegółów nawet przy wysokim kontraście oświetlenia, na przykład w sytuacji, gdy osoba stojąca na bardzo jasnym tle podświetlana jest od tyłu. Moduł optyczny oraz jednostka główna nadają priorytet ciemniejszym obszarom w takiej scenie, sprawiając, że kolory i szczegóły są bardzo wyraźne. Technologia WDR zastosowana w produktach AXIS FA Series została zoptymalizowana pod kątem ruchu, więc szybko poruszające się obiekty nie powodują powstawania artefaktów. W scenach o słabym oświetleniu AXIS FA1105 zapewnia kolorowy obraz wideo o doskonałej jakości i niskim poziomie zakłóceń.

Elastyczna modułowa koncepcja

AXIS FA1105 to element serii AXIS FA Series, opartej na koncepcji dzielonej kamery sieciowej. Zgodnie z nią kamera jest podzielona na moduł przetwornika, składający się z obiektywu i przetwornika obrazu, oraz jednostkę główną, która stanowi korpus kamery. Oba urządzenia połączone są przewodowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu mały moduł optyczny można zamontować tam, gdzie jest taka konieczność, a jednostkę główną tam, gdzie jest na nią wystarczająco dużo miejsca.

Wraz z modułem optycznym AXIS FA1105 dostarczany jest odłączany 8-metrowy kabel umożliwiający podłączenie do jednostki głównej AXIS FA54 Main Unit. Dostępny jest również opcjonalny kabel 15-metrowy. Do AXIS FA1105 dołączono uchwyt montażowy i nakrętki, co umożliwia montaż na panelach szklanych, plastikowych lub metalowych. 

Informacje techniczne

Matryca RGB CMOS 1/3"
Obiektyw 2.8 mm, F2.0
Kąt widzenia pionowy 61 °
Kąt widzenia poziomy 111 °
Liczba klatek na sekundę 30
Minimalne oświetlenie 0.2 lx
Rozdzielczość Full HD 1080p

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 20 x 20 x 29 mm 
Waga 16 g

Pozostałe

Gwarancja 36
Akcesoria w zestawie
 • Czarny kabel 8 m,
 • Nakrętki zabezpieczające x2,
 • Wsporniki montażowe,
 • Instrukcja instalacji.
Typ kamery Modułowa
abid 709634

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AXIS Moduł opty...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AXIS Moduł optyczny FA1105