Kategorie
MIO SMART - Kamera domowa WiFi C10

MIO SMART - Kamera domowa WiFi C10...

Numer katalogowy: MOMIOSHIPC10001 Kod producenta:

PLN 399
MIO SMART - Kamera domowa WiFi C10

MIO SMART - Kamera domowa WiFi C10

Kamery IP bezprzewodowe

MIO SMART - Kamera domowa WiFi C10

Numer katalogowy: MOMIOSHIPC10001

Kod producenta: 5415N5250015, 531610000060

Dostępny 24h

SMART - Kamera domowa WiFi C10Poznaj VixCam C10; nowoczesną i dyskretną kamerę domową z funkcją nagrywania HD (720p) do monitorowania domu, najbliższych ci osób czy zwierząt, a nawet do prowadzenia rozmów przez 2-kierunkowe wejście audio za pomocą aplikacji MioSMART.Do czego może służyć kamera IP?Zainstalowana...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

SMART - Kamera domowa WiFi C10
Poznaj VixCam C10; nowoczesną i dyskretną kamerę domową z funkcją nagrywania HD (720p) do monitorowania domu, najbliższych ci osób czy zwierząt, a nawet do prowadzenia rozmów przez 2-kierunkowe wejście audio za pomocą aplikacji MioSMART.

Do czego może służyć kamera IP?
Zainstalowana w domu kamerka to najlepszy sposób, żeby zapewnić sobie spokój umysłu. Zapewni Ci spokój, kiedy będziesz wiedzieć, że Twój dom i Twoi bliscy są bezpieczni. To pomoże Ci się skupić na sprawach dnia codziennego bez zamartwiania się, czy w domu wszystko jest w porządku.

Gotowa do użycia od samego początku
Kamera VixCam C10 jest gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Do zestawu dołączyliśmy kartę SD 16 GB, która umożliwia natychmiastowe korzystanie z urządzenia. Urządzenie korzysta z systemu kompresji H.264, co oznacza, że może zapisywać pliki w mniejszym rozmiarze bez utraty jakości, a Ty masz pewność, że w razie potrzeby nie zabraknie Ci miejsca. Możesz zapisywać swoje nagrania w chmurze lub na dołączonej karcie SD; wybór należy do Ciebie.

Jak to działa?
Ustawienie kamery jest bardzo łatwe; zainstaluj aplikację MioSMART na smartfonie, zeskanuj kod QR, sparuj kamerę ze swoja siecią WiFi i rozpocznij monitorowanie domu. Teraz już nigdy nie będziesz się martwić o swój dom i bliskich, bo otrzymasz natychmiastowe powiadomienie za pośrednictwem aplikacji na telefonie, gdy tylko kamera wykryje coś w swoim polu widzenia.

Kąt widzenia i widoczność w nocy
VixCam C10 ma szeroki kąt widzenia 85° oraz system noktowizyjny. Oznacza to, że zapewnia widoczność do ośmiu metrów w warunkach słabego oświetlenia, kiedy spędzasz wieczór poza domem lub jesteś na wakacjach. Jest też bardzo łatwa w montażu; wystarczy zamocować płytkę magnetyczną w miejscu, z którego chcesz monitorować część domu, i umieścić kamerę na tej płytce.

Optymalne działanie z systemem Personal Cloud Gateway – mini serwer NAS
Ta kompaktowa kamera domowa działa optymalnie z systemem zapisu w chmurze MioSMART Personal Cloud Gateway (mini serwer NAS). Jeśli więc wolisz zapisywać swoje nagrania w chmurze zamiast na dołączonej karcie SD, możesz skorzystać z MioSMART Personal Cloud Gateway. Urządzenie wraz z aplikacją pozwala na bezpieczne przechowywanie nagrań w chmurze oraz ma tę dodatkową zaletę, że można ją umieścić w innym miejscu, chroniąc przed intruzami. Wyobraź sobie włamywacza, który sądzi, że przejmie nagranie, jeśli zabierze Twoją kamerę; nigdy do tego nie dojdzie, jeśli masz mini serwer NAS od Mio umieszczony na przykład w domu sąsiada. W ten sposób zawsze zachowasz kopię nagrania i nie musisz korzystać z kosztownych usług w chmurze lub subskrypcji dostępu do danych.

Jedna aplikacja do kontroli wszystkich rozwiązań MioSMART
Wszystkimi produktami MioSMART można łatwo sterować za pomocą jednej aplikacji. Zapomnij więc o kłopotliwym przełączaniu się pomiędzy różnymi aplikacjami w telefonie żeby uzyskać dostęp do Personal Cloud Gateway, a następnie obraz z kamery VixCam. A kiedy kupisz dodatkowe rozwiązania / produkty MioSMART, one także będą sterowane przez tę jedną aplikację dla Twojej wygody. Aplikacja MioSMART może być używana nawet przez czterech użytkowników. Jeśli więc zgubisz swój telefon, możesz do niej wejść z telefonu jednego z trzech pozostałych użytkowników, co daje poczucie bezpieczeństwa wynikającego z dzielonego dostępu. Dodatkowo aplikacja MioSMART ma także funkcję obsługi grupowej; oznacza to, że możesz połączyć urządzenia w jedną grupę i udostępnić ją na głównej stronie aplikacji. Możesz na przykład utworzyć takie grupy, jak „Dom” czy „Biuro”, dzięki czemu zyskasz możliwość szybkiego sprawdzenia zamiast wybierania urządzenia z listy. Dzięki temu uzyskasz jeszcze lepszy obraz sytuacji, co będzie szczególnie przydatne, gdy masz wiele rozwiązań MIoSMART monitorujących różne miejsca.

Nieprzypisane

Kąt widzenia pionowy

85 °

Kąt widzenia poziomy

85 °

Bezpieczeństwo

- Działa najlepiej z zastosowaniem osobistej bramki chmury MioSMART Gateway: Bezpiecznie możesz umieścić go w innym miejscu z dala od niepożądanych osób
- Możliwość dzielenia dostępu pomiędzy nawet cztery osoby: bezpieczeństwo dzielone na wielu

Funkcje specjalne

Widoczność w nocy: nawet do 8 metrów widoczność przy zgaszonym świetle

Zasilanie

Zasilacz domowy Micro USB 5 V / 2 A

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja

- Łatwa w użyciu: monitoruj Swój dom, mieszkanie czy dziecko oraz korzystaj z dwukanałowej komunikacji głosowej
- Łatwa w konfiguracji: zeskanuj kod QR

Mikrofon

Tak

Transmisja dwukierunkowa

Tak

Tryb nocny

Tak

Detekcja ruchu

Brak danych

Standardy

802.11g , 802.11n , 802.11b

Czytnik kart pamięci

Tak

Standard pamięci SD / CF

SDHC , SD

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi

Złącza

microUSB

Klasa szczelności

Brak danych

Rozdzielczość

HD 720p

Wbudowane głośniki

Tak

Fizyczne

Kolor

Biały , Czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Karta microSD 16 GB x 1 szt.
- Zasilacz 5 V / 2 A z wtyczką UE i UK x 1 kpl.
- Montaż naścienny x 1 kpl.
- Podręcznik użytkownika

Pozostałe parametry

- Kompresja: H.264
- Audio: 2-kanałowe
- Diody IR: 10
- Możliwość zapisu w Personal Cloud: Tak
- Montaż naścienny / sufitowy: Tak

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MIO SMART - Kamera domowa WiFi C10