Ulubione

Fibaro The Heat Starter Controller Pack HomeKit (Zestaw głowica termostatyczna + czujnik temperatury)

Numer katalogowy Nr kat SHFIBKOFGBHTPAC,

Kod producenta Kod FGBHT-PACK

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

PIONIERSKI ALGORYTM I INNOWACYJNE STEROWANIE
Połączenie podstawowych funkcjonalności z technologią to klucz do rewolucji. Nasza głowica termostatyczna w oparciu o kubaturę pomieszczenia oblicza czas, jaki potrzebuje, żeby osiągnąć żądaną przez Ciebie temperaturę. Co więcej wartość temperatury odczytasz za pomocą kolorów. Spróbuj, nastaw swoją temperaturę i odkryj magię kolorów.

SPEKTAKULARNY WACHLARZ MOZLIWOSCI
Sprawdz jak niesamowicie proste i efektywne moze byc sterowanie ogrzewaniem. Zamiast pojedynczego urzadzenia sterujacego FIBARO oferuje inteligentne, wspołpracujace ze soba głowice, ktore mozesz zainstalowac przy dowolnej liczbie grzejnikow. Gdziekolwiek i kiedykolwiek zarzadzaj - manualnie, zdalnie, głosem, za pomoca aplikacji - ogrzewaniem w kazdym pomieszczeniu Twojego domu. Zadne inne głowice nie oferuja takiego poziomu komfortu cieplnego i takich mozliwosci.

DOSKONAŁA POD KAZDYM WZGLEDEM
Najbardziej zaawansowane technologie i perfekcyjne wykonanie tworza unikalna całosc, ktora odmieni Twoj dom. Zarzadzanie temperatura jeszcze nigdy nie było tak precyzyjne i jednoczesnie tak łatwe.

URZĄDZENIA FIBARO WSPÓŁPRACUJĄCE Z APPLE HOMEKIT
Urządzenia FIBARO wykorzystują technologię Z-Wave, która dostarcza niezliczonych możliwości w zarządzaniu inteligentną automatyką domową. Zgodnie z naszą misją, by zautomatyzować każdy dom, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę i wykorzystać potencjał tej technologii. Stworzyliśmy linię urządzeń FIBARO współpracujących z Apple HomeKit.

CZYM JEST HOMEKIT?
Apple HomeKit oferuje prostą i bezpieczną technologię sterowania domem. Platforma dostarcza zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa, włączając szyfrowanie end-to-end oraz uwierzytelnienie pomiędzy urządzeniami współpracującymi z HomeKit a Twoim iPhonem, iPadem lub iPod touchem.

JAK TO DZIAŁA?
Jeżeli korzystasz z Apple TV lub iPada ustawionymi jako 'home hub', to urządzeniami dostępnymi w Apple HomeKit możesz sterować zdalnie. Siri natomiast rozpozna komendy i status urządzeń współpracujących z HomeKit w Twoim domu.

APLIKACJA MOBILNA FIBARO
Aplikacja FIBARO czyni instalację dziecinnie prostą oraz pozwala na ustawienie rozszerzonych parametrów. Aby dodać dowolne urządzenie FIBARO współpracujące z Apple HomeKit do systemu, wystarczy wprowadzić lub zeskanować jego kod.

INDYWIDUALNE HARMONOGRAMY
Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperature idealnie dobrana do danego pokoju,
pory dnia i Twoich przyzwyczajen.

WIĘCEJ DANYCH WIĘKSZA PRECYZJA
FIBARO The Heat Controller to jedyne urządzenie, ktore z taka precyzją i dokładnoscią poznaje pomieszczenie, w którym pracuje. Głowica początkowo bada kubaturę wnętrza, uczy się jego rozkładu i szybkości reakcji na dostarczane ciepło. W pełni wykorzystuje niesamowite możliwości pionierskich algorytmów, ktore w niej zastosowano, by inteligentnie zarządzać ciepłem.

MONITORING PRACY
Nie tylko harmonogramy i inteligentne zarządzanie ogrzewaniem w poszczególnych pomieszczeniach zapewnią Tobie komfort i oszczedności. FIBARO The Heat Controller kontroluje funkcjonowanie Twojego systemu grzewczego. Na podstawie charakterystycznych symptomów nasza głowica potrafi zdiagnozować nieprawidłową pracę kotła. Dzieki temu dowiesz się natychmiast o możliwej awarii i zdecydujesz, co robić dalej.

Informacje techniczne

Prezentacja 3D
Video

Fizyczne

Kolor biały

Pozostałe

Gwarancja 0
abid 657979

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 208 , 94 netto
257 , 00
netto 25 , 20 netto
31 , 00

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Fibaro The Heat...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Fibaro The Heat Starter Controller Pack HomeKit (Zestaw głowica termostatyczna + czujnik temperatury)