Ulubione
PLN

Fibaro Smart Implant FGBS-222

Numer katalogowy Nr kat SHFIBKOFGBS222S,

Kod producenta Kod FGBS-222

netto 145 , 53 netto
179 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

SMART IMPLANT - Jedyne rozwiązanie na rynku, które zmienia niemal każde urządzenie w inteligentne.

FIBARO wsłuchuje się i analizuje potrzeby swoich klientów oraz instalatorów, aby nieustannie rozwijać swoje urządzenia i system. Dowodem tych działań, jest nowa, udoskonalona wersja naszego UBS, który został poszerzony o nowe funkcjonalności i obecnie, już jako Smart Implant, jest jednym na rynku tak kompleksowym rozwiązaniem nadającym zwykłym urządzeniom inteligentne funkcje.

Wiele zastosowań, które można dobierać do potrzeb użytkowników. Zwiększenie możliwości integracji urządzeń nieinteligentnych z Systemem FIBARO. Sprawne i tańsze rozwiązanie problemów instalacyjnych klientów. Rozwiązanie bezpieczne w instalacji i neutralne dla urządzenia.

Z podziwem patrzymy na kreatywność naszych Instalatorów, starających się spełnić oczekiwania użytkowników systemu FIBARO. Przygotowaliśmy Smart Implant, aby integracja urządzeń  nieinteligentnych z naszym systemem przybrała nowy wymiar. Od teraz możliwe jest rozszerzenie inteligentnego domu o urządzenia, które posiadamy i nie chcemy wymienić ich na nowe, ponieważ mają dla nas wartość funkcjonalną, wizualną czy sentymentalną.

Sterowanie drzwiami garażowymi przy pomocy pilota, to obecnie standardowo stosowane rozwiązanie. Nie warto wymieniać drzwi na nowe i inwestować w skomplikowane systemy do automatyzacji, ponieważ wystarczy wpiąć Smart Implant w sterownik bramy garażowej, aby połączyć bramę z systemem FIBARO i sterować nią za pomocą KeyFoba.

Zintegrowanie przewodowego systemu alarmowego z systemem FIBARO, dzięki instalacji Smart Implantu, rozszerza funkcjonalności czujników ruchu i otwarcia drzwi/okien o możliwość komunikacji z systemem. Co więcej, umożliwia zdalne uzbrojenie systemu przy pomocy smartfona. Możesz być pewny, że Twój dobytek jest zabezpieczony i możesz to sprawdzić gdziekolwiek jesteś.

Jednym z obszarów, do których najchętniej wprowadzamy automatyzację w domach jest system ogrzewania. Umieszczenie Smart Implantu w sterowniku pieca i ogrzewania podłogowego wprowadza do Twojego domu inteligentne ogrzewanie. Od teraz, w razie potrzeby, możesz zmieniać harmonogramy grzewcze gdziekolwiek jesteś przy pomocy smartfona lub tabletu lub nie robić nic, ponieważ FIBARO zwalnia Cię z obowiązku zarządzania ogrzewaniem i wie, jak dbać o komfort każdego z domowników.

Chcemy mieć inteligentny dom, zatem dlaczego nie spróbujemy stworzyć również inteligentnego ogrodu. Smart Implant daję tę możliwość pasjonatom ogrodnictwa, którzy wyposażyli swój ogród w czujniki wiatru, temperatury czy wilgotności gleby. Umieszczając Smart Implant w czujniku, wyposażamy go w funkcję komunikowania się z systemem FIBARO, który zbiera przesyłane informacje i na ich bazie może uruchomić podlewanie ogrodu lub podgrzać wodę w basenie.

Mamy w domu cenne urządzenia, które chcemy zatrzymać ze względu na sentyment lub ich wyjątkowy design. Dzięki Smart Implantowi, sprawdzone przez lata sprzęty takie jak amplitunery, radia, wzmacniacze czy projektory, mogą dalej nam służyć, a nawet więcej, mogą stać się inteligentne. Instalując Smart Implant w sprzęcie grającym, możesz włączać go przy użyciu komendy głosowej. Ciesz się ulubionym sprzętem w nowej, inteligentnej odsłonie.

Lubimy kiedy wystarczy minimum wysiłku z naszej strony, aby urządzenia ułatwiały nam życie. Instalując Smart Implant we włączniku ściennym oraz wybranych sprzętach, możesz uruchamiać scenę Kino domowe jednym włącznikiem. W jednej chwili światło zostanie przyciemnione, rzutnik i muzyka włączone, a rolety zasłonięte. Smart Implant jest mały, ale niezwykle wszechstronny.

Smart Implant to wynik pracy nad rozszerzeniem funkcjonalności Universal Binary Sensora wynikającej z analizy potrzeb Instalatorów oraz użytkowników Systemu FIBARO. Przygotowaliśmy wszechstronny Smart Implant, aby zwiększyć możliwości integracji urządzeń nieinteligentnych z Systemem FIBARO oraz podsunąć Instalatorom rozwiązanie problemów instalacyjnych klientów.

Informacje techniczne

Zasięg 50 m
Pozostałe parametry
 • Wspierane czujniki cyfrowe: 6 DS18B20 lub 1 DHT22
 • Maksymalna obciążalnoć prądowa wyjść: 150mA
 • Maksymalne napięcie na stykach wyjściowych: 30V DC/ 20V AC 5%
 • Zakres pomiarowy wbudowanego czujnika temperatury: -55°C126°C
 • Temperatura pracy: 040°C (32-104°F)
 • Protokół radiowy: Z-Wave (czip serii 500)
 • Moc nadawania: EIRP maks. 7dBm
Prezentacja 3D
Zasilanie 9-30V DC 10%
Zakres częstotliwości
 • 868,4 lub 869,8 MHz EU;
 • 908,4, 908,42 lub 916,0 MHz US;
 • 921,4 lub 919,8 MHz ANZ; 869,0 MHz RU

Fizyczne

Wymiary 29 x 18 x 13 mm

Pozostałe

Gwarancja 0
abid 682762

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Fibaro Smart Im...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Fibaro Smart Implant FGBS-222