Ulubione

EZVIZ Dzwonek wideo DB2C Kit (z gongiem)

Numer katalogowy Nr kat SHEZWVD0000DB2C,

Kod producenta Kod DB2C KIT (WITH CHIME)

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

DB2C Kit

Bezprzewodowy dzwonek wideo z gongiem

Nigdy nie przegap pukania, gdziekolwiek jesteś.
DB2C to inteligentny zestaw dzwonka do drzwi, który zawiera bezprzewodowy dzwonek wideo i gong. Ponieważ nie ma potrzeby zmiany okablowania, możesz widzieć i słyszeć swoich gości i otwierać drzwi z dowolnego miejsca. Rozpocznij inteligentne, bezpieczne i wygodne życie dzięki wielu zaawansowanym funkcjom. 

Chroni Twój dom w dzień i w nocy.
Wyposażony w obiektyw 236 W FHD, ten dzwonek wideo DB2C zapewnia obrazy 1080p i rejestruje duży widok pod szerokim kątem 160°. Noktowizor zapewnia bezpieczeństwo i ochronę Twojego domu nawet w ciemności. 

Dwustronna rozmowa w czasie rzeczywistym.
Nigdy nie przegap wizyty przyjaciół czy dostaw! Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi dzwonek wideo umożliwia natychmiastową rozmowę z osobą przy drzwiach, gdziekolwiek jesteś, za pośrednictwem aplikacji EZVIZ, pomagając Ci nadążyć za codziennym życiem 

Natychmiast dowiedz się, kto się zbliża.
Dzięki wykrywaniu ruchu PIR dzwonek do drzwi może inteligentnie odróżnić ludzkie ciała od innych obiektów i natychmiast inicjować niezbędne alerty, zabezpieczając dom przez całą dobę, w dzień i w nocy. wyłącz tę funkcję za pomocą aplikacji EZVIZ.
* Funkcja PIR sprawia, że dzwonek wykrywa ruch człowieka w odległości 2, 3 lub 5 metrów od dzwonka. Odległości są oparte na danych laboratoryjnych EZVIZ; rzeczywista odległość zależy od rzeczywistych warunków. 

Podwójna ochrona przed manipulacją dla lepszej ochrony.
Alarm wyburzeniowy.

Gdy dzwonek zostanie usunięty na siłę, zabrzmi alarm i wiadomość zostanie natychmiast wysłana do Twojej aplikacji mobilnej.
*Funkcja alarmu sabotażowego jest domyślnie włączona, ale można ją wyłączyć w aplikacji. 

Powiązanie konta w chmurze.
Dzwonek do drzwi jest powiązany z kontem w chmurze i nie można go ponownie użyć, chyba że właściciel go rozwiąże. Kradzież dzwonka do drzwi czyni go bezużytecznym. 

Dołączony dzwonek daje Ci pewność.
Dzwonki DB2C emitują do 65 decybeli w promieniu trzech metrów i są wyposażone w 20 przyjemnych dzwonków do wyboru. Nigdy nie przegapisz dzwonka w domu, nawet bez telefonu. 

Bezprzewodowa konstrukcja.
Skonfiguruj dzwonek do drzwi w kilka minut za pomocą Wi-Fi, bez dodatkowego okablowania. Dzwonek wyposażony jest w akumulator o pojemności 5200 mAh. W połączeniu z trybem niskiego zużycia energii jest bardziej wytrzymały na jednym ładowaniu. 

Technologia kompresji wideo H.265
Dzwonek do drzwi DB2C jest wyposażony w zaawansowaną technologię kompresji wideo H.265, która zapewnia lepszą jakość wideo przy zaledwie połowie przepustowości i połowie przestrzeni dyskowej poprzedniego standardu kompresji wideo (H.264). 

Chronimy Twoje dane i prywatność.
Ochrona Twoich danych i prywatności jest naszym najwyższym priorytetem. Transmisja danych między urządzeniem a chmurą EZVIZ jest szyfrowana od początku do końca. Tylko Ty masz klucze do odszyfrowania swoich danych. 

Wiele rozwiązań do przechowywania.
Gong wyposażony jest w gniazdo kart MicroSD o pojemności 256 GB, dzięki czemu możesz nagrać więcej tych wyjątkowych chwil. Ta konstrukcja zabezpieczająca przed kradzieżą poprawia bezpieczeństwo danych w porównaniu z konwencjonalnymi dzwonkami do drzwi z gniazdem. Możesz także zapisać swoje obrazy w chmurze EZVIZ w celu uzyskania dodatkowej kopii zapasowej. 

Informacje techniczne

Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
Zasięg 5 m
Połączenie Bezprzewodowe
Prezentacja 3D
Ilość melodii 20
Funkcje Alarm , Dzwonek

Fizyczne

Kolor Biały
Wymiary
 • Dzwonek: 146 x 60 x 34 mm
 • Gong: 100 x 54 x 37 mm
Waga 206 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
 • Dzwonek do drzwi
 • Gong
 • Płyta montażowa
 • Zestaw śrub
 • Naklejka z pianki
 • Szablon otworów
 • Kołek
 • Przewód zasilający
 • Skrócona instrukcja obsługi
abid 804327

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

EZVIZ Dzwonek w...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: EZVIZ Dzwonek wideo DB2C Kit (z gongiem)