Kategorie
MIO SMART - Czujnik Drzwi/Okna R12

MIO SMART - Czujnik Drzwi/Okna R12...

Numer katalogowy: NUMIOSHCRR12001 Kod producenta:

PLN 139
MIO SMART - Czujnik Drzwi/Okna R12

MIO SMART - Czujnik Drzwi/Okna R12

Czujniki

MIO SMART - Czujnik Drzwi/Okna R12

Numer katalogowy: NUMIOSHCRR12001

Kod producenta: 5413N5250012

Dostępny 24h

Poznaj Window & Door Sensor R12; stylowy i dyskretny czujnik do monitorowania wejść do domu. Za każdym razem gdy niespodziewanie zostaną otwarte drzwi, okno, a nawet szuflada, otrzymasz powiadomienie na telefon za pośrednictwem aplikacji MioSMART.Po co mi czujnik do monitorowania domu?Zainstalowanie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Poznaj Window & Door Sensor R12; stylowy i dyskretny czujnik do monitorowania wejść do domu.
Za każdym razem gdy niespodziewanie zostaną otwarte drzwi, okno, a nawet szuflada, otrzymasz powiadomienie na telefon za pośrednictwem aplikacji MioSMART.

Po co mi czujnik do monitorowania domu?
Zainstalowanie w domu czujników otwarcia okien i drzwi oraz czujników ruchu, szczególnie w połączeniu z kamerami domowymi, to najlepszy sposób, żeby zapewnić sobie spokój umysłu. Pozwoli Ci nie stresować się, kiedy będziesz wiedzieć, że Twój dom i Twoi bliscy są bezpieczni. To pomoże Ci się skupić na sprawach dnia codziennego bez zamartwiania się, czy w domu wszystko jest w porządku.

Jak to działa?
Czujnik R12 łatwo sparować z hubem MioSMART G10 za pośrednictwem aplikacji MioSMART; ten stylowy produkt jest łącznikiem między Twoimi czujnikami a domowym routerem. Wystarczy sparować czujnik z hubem przy użyciu stabilnego sygnału RF 2,4 GHz, połączyć koncentrator z aplikacją MioSMART za pomocą funkcji parowania i rozpocząć monitorowanie domu.
Standardowe 2 baterie AAA (łatwe do wymiany) w czujniku R12 zapewniają działanie nawet przez 1 rok, a dodatkowo urządzenie posiada system sygnalizacji o niskim poziomie baterii, dzięki któremu zobaczysz, kiedy należy je wymienić*.

Jedna aplikacja do kontroli wszystkich rozwiązań MioSMART

Wszystkimi produktami MioSMART można łatwo sterować za pomocą jednej aplikacji. Zapomnij więc o kłopotliwym przełączaniu się pomiędzy różnymi aplikacjami w telefonie, aby sprawdzać stan czujników R12, a potem uzyskać podgląd z kamery VixCam. A kiedy kupisz dodatkowe rozwiązania / urządzenia MioSMART, one także będą sterowane przez tę jedną aplikację dla Twojej wygody. Aplikacja MioSMART może być używana nawet przez czterech użytkowników. Jeśli więc zgubisz swój telefon, możesz do niej wejść z telefonu jednego z trzech pozostałych użytkowników, co daje poczucie bezpieczeństwa wynikającego z dzielonego dostępu. Dodatkowo aplikacja MioSMART ma także funkcję obsługi grupowej; oznacza to, że możesz połączyć urządzenia w jedną grupę i udostępnić ją na głównej stronie aplikacji. Możesz na przykład utworzyć takie grupy, jak „Dom” czy „Biuro”, dzięki czemu zyskasz możliwość szybkiego sprawdzenia zamiast wybierania urządzenia z listy. Dzięki temu uzyskasz jeszcze lepszy obraz sytuacji, co będzie szczególnie przydatne, gdy masz wiele rozwiązań MIoSMART monitorujących różne miejsca.

*Przy dwóch załączeniach dziennie.

Nieprzypisane

Funkcje specjalne

- Czujka drzwi i okien dla pełnej kontroli Twojego domu
- Otrzymuj powiadomienia na telefonie gdy ktoś niechciany będzie chciał dostać się do Twojego lokum.
- Łatwe w konfiguracji - zeskanuj kod QR
- Praca urządzenia do 1 roku z zastosowaniem klasycznych baterii 2x AAA (wymienialne) oraz przy podstawowym systemie powiadomień
- Dyskretny i nie rzucający się w oczy wygląd dopasowany do Twoich potrzeb
- Całość rodziny urządzeń MioSMART kontrolowana przy użyciu jednej aplikacji
- Powiadomienie push o niskim poziomie baterii: Tak

Zasilanie

Baterie/akumulatory AAA

Zasięg

100 m

Czujnik

Otwarcia

Fizyczne

Kolor

Biały

Pozostałe

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Bateria AAA x 2 szt.
- Podręcznik użytkownika

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MIO SMART - Czujnik Drzwi/Okna R12