Ulubione
Sony

Sony AMPLITUNER STR-DN8 60

Numer katalogowy Nr kat UBSONAKDN860001,

Kod producenta Kod SONY STR-DN860

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Nadzwyczajnie oddane szczegóły i subtelności. 7.2-kanałowy amplituner do kina domowego z funkcją multi-room
Amplituner STR-DN860 zapewnia nową jakość w kinie domowym. Gwarantuje moc i finezję zarówno przy oglądaniu najnowszych produkcji z Hollywood, jak i słuchaniu ulubionych artystów z plików o wysokiej rozdzielczości.

Wyjście audio
Uzyskanie pełnego, dobiegającego ze wszystkich stron dźwięku umożliwia 7 kanałów dźwięku przestrzennego o mocy skutecznej 150 watów każdy oraz 2 kanały subwooferów.

Lepsza jakość obrazu
Dla zapewnienia maksymalnej ilości szczegółów w obrazie urządzenie obsługuje obraz 4K i interpoluje do rozdzielczości 4K materiały wideo ze źródeł o niższej rozdzielczości. Podłączanie urządzeń audio i wideo umożliwia 6 wejść i 2 wyjścia HDMI.

Łączność przewodowa i bezprzewodowa
Bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki i filmów do amplitunera umożliwiają takie technologie, jak NFC, Bluetooth® i Wi-Fi. Muzykę można także odtwarzać z podłączonego urządzenia USB.

Rozdzielczość 4K — nowy poziom realizmu
Amplituner STR-DN860 przenosi domową rozrywkę na nowy poziom, którego wyznacznikiem jest standard 4K. Zgodność z systemem HDCP 2.2 umożliwia oglądanie materiałów 4K z serwisów internetowych, a łącze MHL 3.0 pozwala wyświetlać na telewizorze materiały 4K ze smartfona.

4K Ultra HD — fantastyczne, naturalnie wyglądające szczegóły
Amplituner STR-DN860 obsługuje materiały wideo w standardzie 4K Ultra HD — zapewniającym cztery razy więcej szczegółów niż obraz Full HD. Dzięki zaawansowanemu systemowi przetwarzania obrazu jakość bliską 4K Ultra HD uzyskuje się także, oglądając na telewizorze 4K wideo o niższej rozdzielczości.

HDCP 2.2
System HDCP 2.2 gwarantuje zgodność z zaawansowanymi zabezpieczeniami przed nielegalnym kopiowaniem muzyki i filmów. Dzięki niemu możesz korzystać z nowej generacji serwisów internetowych oferujących płatne treści 4K.

MHL 3.0
Zaawansowane smartfony, takie jak Xperia, można podłączać do gniazda z przodu urządzenia i wyświetlać zawartość ich ekranu na podłączonym telewizorze. Takie połączenie pozwala także oglądać zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K oraz ładować telefon.

Wciągający, 7.2-kanałowy dźwięk przestrzenny
7.2-kanałowy efekt przestrzenny pozwala na uzyskanie prawdziwie dynamicznego brzmienia, a system DCAC (Digital Cinema Automatic Calibration) zapewnia optymalny, zrównoważony dźwięk.

Jak działa High-Resolution Audio
Dźwięk o wysokiej rozdzielczości uzyskuje się, przekształcając sygnał analogowy na postać cyfrową z większą niż w przypadku płyt CD częstotliwością próbkowania i dokładnością: od 24 bitów / 96 kHz wzwyż. Zapewnia to większy realizm brzmienia.

Odzyskaj wszystkie skompresowane pliki
System DSEE HX optymalizuje dźwięk z plików poddanych kompresji (MP3, AAC, ATRAC i WMA) i nadaje im jakość zbliżoną do nagrań o wysokiej rozdzielczości. Przywraca wysokie częstotliwości tracone przy kompresji i zapewnia bogate, naturalne brzmienie.

Odtwarzanie płyt Blu-ray Disc ze ścieżkami dźwiękowymi HD

Nośniki Blu-ray Disc mają 10 razy większą pojemność niż płyty DVD, dzięki czemu można zapisać na nich znacznie więcej informacji o dźwięku. Wbudowane dekodery Dolby True HD i DTS-HD Master Audio pozwalają na odtwarzanie intensywnego, mocnego dźwięku przestrzennego HD z najnowszych płyt Blu-ray Disc.

Pełna łączność
Dla zapewnienia współpracy z różnorodnymi urządzeniami amplituner jest wyposażony w 5 wejść i 1 wyjście HDMI, przedni port USB oraz optyczne cyfrowe i analogowe złącza AV. Pozwalają one łatwo i szybko podłączyć telewizor, odtwarzacz Blu-ray Disc™, smartfon i wiele innych urządzeń.

Zaawansowana konstrukcja, optymalny dźwięk
W trosce o lepszy obraz i dźwięk amplituner STR-DN860 jest oparty na podzespołach i rozwiązaniach konstrukcyjnych najwyższej jakości, takich jak wzmocniona podstawa montażowa „rama-belka” i precyzyjne oscylatory kwarcowe.

Każda nuta jest idealna. Symulacja akustyki słynnych sal koncertowych we własnych czterech ścianach.
Nasze technologie pola brzmieniowego umożliwiają zasymulowanie akustyki sali kinowej Cary Grant i trzech słynnych na świecie sal koncertowych: filharmonii w Berlinie, Concertgebouw w Amsterdamie i wiedeńskiej Musikverein.

W jedności z muzyką. Sterowanie transmisją strumieniową przy użyciu nowej aplikacji Song Pal
Aplikacja SongPal umożliwia proste, intuicyjne sterowanie odtwarzaniem. Po zainstalowaniu we współpracującym smartfonie zapewnia kontrolę nad muzyką: kolejnością utworów, ustawieniami urządzenia itp.

Informacje techniczne

Pamięć stacji 30
Pozostałe parametry Cechy ogólne:
- Graficzny interfejs użytkownika (GUI)
- Automatyczny tryb czuwania
Podłączanie do sieci komputerowej:
- Serwis internetowy
- Aktualizacje przez podłączenie do komputera (Ethernet)
- Formaty muzyki dekodowane przez klienta sieci: [MP3].mp3, [AAC/HE-AAC].m4a, .aac, [WMA9 Standard].wma, [LPCM].wav, [FLAC].flac, .fla, [Dolby Digital].ac3, [DSF].dsf, [DSDIFF].dff, [AIFF].aiff, .aif, [ALAC].m4a
- Google Cast: TAK
Funkcje specjalne - Technologia DCAC (Digital Cinema Auto Calibration)
- Automatyczne dopasowywanie fazy
- 080p/24p
- Deep Colour
- x.v.Color (xvYCC)
- Interpolacja i konwersja sygnału wideo (analogowy na komponentowy / HDMI®): TAK / NIE
- BRAVIA Sync (sterowanie CEC): Tak (odtwarzanie jednym dotknięciem, sterowanie dźwiękiem z systemu, wyłączanie zasilania systemu)
- Przejście sygnału przez interfejs HDMI®
- Przejście sygnału 3D przez interfejs HDMI®
- Zwrotny kanał audio
- Funkcja A/V Sync: TAK (regulowana)
Liczba kanałów 7
Moc wyjściowa na kanał 165 W
Odtwarzane formaty audio Dolby Pro Logic II , DTS , Dolby Dual Mono , DTS 96/24 , Dolby Digital Plus , Dolby Pro Logic , DTS TrueHD , DTS Extended Surround , LPCM , Dolby Digital , Dolby TrueHD
Komunikacja bezprzewodowa NFC , Bluetooth , WiFi
Porty wejścia 1 x USB Type A , 5 x HDMI , 4 x Analogowe , 1 x Ethernet , 2 x Composite
Porty wyjścia 1 x 3,5mm minijack , 1 x HDMI , 1 x Composite , 2 x Subwoofer
Obraz 4k Tak
Obraz 3D Tak
RDS Tak
DLNA / AirPlay AirPlay
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 430 x 156 x 329,4 mm
Waga 8.3 kg

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony AMPLITUNER...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony AMPLITUNER STR-DN8 60