Ulubione
Sony

Sony Amplituner kina domowego 7.1 STR-DH790

Numer katalogowy Nr kat UBSONAKSTRDH790,

Kod producenta Kod SONY STR-DH790

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Amplituner kina domowego 7.1 STR-DH790

Kinowa jakość dźwięku Dolby Atmos i DTS:X w domu    
Spraw, aby domowy zestaw rozrywkowy brzmiał jak w kinie dzięki amplitunerowi 7.2-kanałowemu STR-DH790. Technologia Dolby Atmos i DTS:X sprawi, że poczujesz w domu dźwięk przestrzenny takiej jakości, jaka towarzyszy filmom w kinie. Niezwykła jakość obrazu dopasowana do przejścia sygnału 4K HDR.

Dolby Atmos/DTS:X
Z myślą o doskonałej jakości dźwięku przestrzennego jak w najnowszych kinach. 

Przejście sygnału HDR 4K
Doskonała jakość obrazu z lepszymi kolorami, kontrastem i jasnością.

Zaawansowana technologia D.C.A.C.
Płynna automatyczna kalibracja optymalizuje i dostosowuje głośniki, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku.

Kolejny krok w dziedzinie dźwięku przestrzennego
Dzięki technologiom Dolby Atmos i DTS:X można cieszyć się dźwiękiem przestrzennym w jakości kinowej bogatym, realistycznym i wypełniającym całą przestrzeń.

Technologia Dolby Atmos wciągnie Cię w akcję
Technologia Dolby Atmos zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny dzięki precyzyjnemu generowaniu go pod każdym kątem nawet z góry. W rezultacie można cieszyć się bogatym dźwiękiem, który wypełnia całe pomieszczenie.

Naturalny dźwięk w każdej konfiguracji z urządzeniem DTS:X
Technologia dekodowania DTS:X zapewnia wielowymiarowy dźwięk przestrzenny, który dostosowuje się w czasie rzeczywistym do posiadanych głośników. Obiektowe dekodowanie audio sprawia, że dźwięk jest precyzyjnie rozmieszczony przestrzennie, także nad głową.

Elastyczna konfiguracja dostosowana do Twojego domu
Niezależnie od konfiguracji sprzętu czy pomieszczenia, w jakim jest używany, model STR-DH790 współpracuje z głośnikami, aby uzyskać doskonałą jakość dźwięku w całej przestrzeni.

Wciągający dźwięk 5.1.2-kanałowy pod każdym kątem
5.1.2-kanałowy system głośników dźwięku przestrzennego sprawia, że dźwięk otacza słuchacza pod każdym kątem nawet nad głową, dzięki czemu można poczuć się jak w samym sercu akcji.

Technologia S-Force PRO Front Surround
Dźwięk przestrzenny 5.1.2 miniaturaDźwięk przestrzenny 5.1.2Dźwięk przestrzenny 7.1 miniatura7.1 kanałów dźwięku przestrzennegoWirtualny dźwięk przestrzenny 2.1 miniaturaWirtualny dźwięk przestrzenny 2.1

Najwyższa jakość dźwięku dzięki zaawansowanemu systemowi D.C.A.C.
Jeśli używasz różnych głośników, technologia automatycznej kalibracji sprawi, że każdy z nich będzie dostarczał taką samą jakość dźwięku. Funkcja automatycznego dopasowywania fazy wyrównuje charakterystykę fazową głośników do kanału lewego i prawego głośnika przedniego, dzięki czemu wszystkie idealnie współgrają ze sobą, dostarczając jeszcze lepszą jakość muzyki.

Wyraźniejszy obraz dzięki HDR
Obsługa przejścia sygnału HDR (High Dynamic Range) pozwala na znaczną poprawę kontrastu i jasności oglądanego obrazu. Zwiększa się także liczba szczegółów w cieniach i światłach, co ożywia barwy i pozwala dostrzec jeszcze więcej detali. Obsługiwane są także najnowsze standardy HDR, takie jak HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) czy Dolby Vision.

Wspaniała jakość 4K
Jakość 4K utrzymywana jest w całej ścieżce sygnału, od źródła po ekran. Funkcja przejścia sygnału 4K umożliwia przechodzenie sygnału przez amplituner bez najmniejszego pogorszenia jakości obrazu i jest zgodna z HDCP 2.2.

Sprawniejsze nawiązywanie łączności przez Bluetooth
Swój odbiornik możesz połączyć z modelem STR-DH790 przez Bluetooth, aby przesłać strumieniowo swoje ulubione utwory, a dzięki funkcji Bluetooth Standby możesz go z łatwością włączyć przy użyciu sparowanego z nim smartfonu lub tabletu.

Inteligentna łączność Bluetooth
Doskonałe uzupełnienie systemu kina domowego 

Model STR-DH790 został zaprojektowany tak, aby stanowił doskonałe uzupełnienie systemu kina domowego. Cieńsza konstrukcja oraz duża liczba wejść i wyjść pozwalają w prosty sposób uzyskać kinowe wrażenia w domowym zaciszu.

Wygodne sterowanie

Smukły stonowany panel sterowania dyskretnie wtopi się w każde wnętrze.

Informacje techniczne

Pamięć stacji 30
Funkcje specjalne
  • Automatyczny tryb czuwania
  • Graficzny interfejs użytkownika
Liczba kanałów 7
Moc wyjściowa na kanał 145 W @6Ω
Tuner FM Tak
Odtwarzane formaty audio DTS , Dolby Dual Mono , DTS HD Master Audio , DTS X , DTS Extended Surround , Dolby Digital , Dolby Atmos
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Porty wejścia 4 x Analogowe , 1 x Optyczne
Porty wyjścia 1 x USB Type A , 1 x Słuchawki , 2 x Subwoofer
Obraz 4k Tak
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary

430 × 133 × 297 mm

Waga 7.4 kg

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Amplituner...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Amplituner kina domowego 7.1 STR-DH790