Ulubione

DENON Zestaw kina domowego AVR-X250BT + Wilson Cinematic

Numer katalogowy Nr kat UBDENAKAVRX2502,

Kod producenta Kod AVR-X250BT BLACK + CINEMATI WENGE

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Zestaw kina domowego AVR-X250BT black + Wilson Cinematic Wenge

MoviX 5.0
Idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących sprzętu bardzo dobrej jakości, który sprawdzi się zarówno w konfiguracji systemu kina domowego jak i zadowoli miłośników muzyki przy odtwarzaniu jej w klasycznym stereo.

Zestaw składa się z dwóch kolumn podłogowych z portem bass-reflex na przedniej ścianie kolumny, dwóch głośników podstawkowych oraz głośnika centralnego.
Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym dźwięk odtwarzany przez elementy zestawu jest mocny i wyrazisty, zapewnia bogactwo detali muzycznych powodując, że zyskują one na klarowności i jasności brzmienia. Zestawy głośnikowe dostępne są w wykończeniu o strukturze drewna w kolorze czarnym, orzechowym (walnut) lub wenge.

Materiały najwyższej jakości
Membrany przetworników wykonano z prasowanego papieru o wysokiej wytrzymałości, co przekłada się na lekkość i sztywność ich konstrukcji. Dla nowoczesnego wyglądu są one zabarwione na kolor srebrny. Dla zagwarantowania właściwej wydajności oraz dynamiki basu, w przetwornikach średnio-niskotonowych użyta zastała guma zawieszenia o specjalnie dobranej do tej konstrukcji mieszance. Przetworniki wysokotonowe zbudowano w oparciu o magnesy neodymowe, a elementy ruchome wyważono z niezwykłą precyzją. Zastosowano system aluminiowych cewek, gwarantujących ochronę przed przegrzaniem. Całości dopełniają maskownice wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego eliminującego niepożądane zabarwienie dźwięku.

AMPLITUNER KINA DOMOWEGO 5.1 HD AVR-X250BT / DENON
Amplituner AV Denon AVR-X250BT to model 5.1 kanałowy o mocy 130 W na każdy kanał. Urządzenie obsługuje standard Full 4K Ultra HD, dzięki czemu możemy cieszyć się najwyższą jakością obrazu oraz dźwięku. Wysoka funkcjonalność sprawia, że bez trudu podłączymy do niego inne urządzenia wchodzące w skład domowego centrum rozrywki. Dostępnych jest aż pięć wejść HDMI. Plusem jest równie moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu możliwy się streaming muzyki.

Najważniejsze parametry AVR-X250BT

Ampituner AVR-X250BT będzie świetnym uzupełnieniem kina domowego. Jest to model zaawansowany technologicznie, co znacząco zwiększa standard obsługi.

Podstawowe cechy

Denon AVR-X250BT to model wyróżniający się wysoką mocą oraz niezawodnością. Każdy kanał zasilany jest mocą 130 W. Urządzenie kompatybilne jest z takimi technologiami, jak Full 4K Ultra HD, Dolby TrueHD oraz DTS-HD. Posiada ono pięć wejść HDMI. Trzy z nich obsługuje standard HDCP 2.2. Warto również wspomnieć o module Bluetooth, który ma zdolność zapamiętywania nawet ośmiu sparowanych urządzeń. Opisywany model zapewnia nam niezapomniane doznania podczas odtwarzania ulubionych filmów oraz muzyki. Niewątpliwą zaletą jest prosta i szybka instalacja oraz konfiguracja.

Potężny wzmacniacz z trybem ECO
Amplituner AVR-X250BT został wyposażony w wzmacniacze wysokoprądowe. Każdy z pięciu kanałów zasilany jest mocą 130 W. Należy również wspomnieć o inteligentnym trybie ECO, który dopasowuje optymalny poziom mocy do parametrów odtwarzania. Wszystko po to, aby osiągnąć najwyższy poziom wydajności.
Obsługa obrazu 4K ULTRA HD
Denon AVR-X250BT to model w pełni przystosowany do najwyższej rozdzielczości dźwięku oraz obrazu. Gwarantuje on pełną obsługę 4K ULTRA HD.

ADVANCED VIDEO SECTION - obsługa starszych źródeł
Urządzenie gwarantuje doskonałą jakość, niezależnie od źródła odtwarzania. Oznacza to, że możemy korzystać również z starszych źródeł cyfrowych, czy też analogowych. Model ten zapewnia obsługę 4K Ultra HD, HDR, BT.2020, Wide Color Gamut, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, obrazu 21:9, 3D wideo pass-through oraz HLG (Hybrid Log-Gamma).

HDR - kompatybilność z innowacyjną technologią
Denon AVR-X250BT jest kompatybilny z technologią HDR, a nawet HLG (Hybrid Log Gamma). To właśnie dlatego możemy liczyć na obraz o doskonałej jasności, nasyceniu i kontraście. Wszystko to sprawia, że będziemy mogli napawać się nawet najmniejszymi detalami. Obraz będzie żywy, a zarazem niezwykle dynamiczny.

Bezproblemowe podłączenie i szybka konfiguracja
Amplituner AVR-X250BT to urządzenie wyjątkowo proste w podłączeniu. Z tym zadaniem poradzą sobie nawet osoby bez doświadczenia. Bez trudu wkomponujemy go w system kina domowego. Konfiguracja urządzenia jest równie łatwa. Parametry możemy elastycznie dopasować do własnych wymagań, co stanowi niewątpliwą zaletę.

Bluetooth - możliwość łączności bezprzewodowej
Moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth znacząco podnosi komfort i swobodę obsługi. Nie musimy posiadać okablowania, aby odtwarzać muzykę. Za pomocą opisywanej technologii odtwarzanie może odbywać się bezpośrednio z pamięci masowej np. smartfona, czy też komputera. Oczywiście jakość dźwięku jest doskonała i pozbawiona wszelkich zakłóceń.

Quick Select - intuicyjny panel dla prostej obsługi
Amplituner AV Denon AVR-X250BT został wyposażony w przyciski szybkiego wyboru Quick Select, które pozwalają na błyskawiczne wybranie odpowiedniego źródła odtwarzania. Model ten posiada minimalistyczny, a zarazem przyjazny w obsłudze panel. Zwiększa to swobodę użytkowania. Bez problemu możemy zmienić źródło odtwarzania np. z telewizora na odtwarzacz Blu-Ray. Warto wspomnieć, że urządzenie wyposażone jest w korektor EQ, które dopasowuje parametry pracy do aktualnego źródła odtwarzania. To właśnie dlatego w każdej sytuacji możemy cieszyć się perfekcyjnym brzmieniem pozbawionym niedoskonałości.

Możliwość połączenia z DENON HEOS LINK
Denon AVR-X250BT to urządzenie kompatybilne z technologią HEOS. Możemy podłączyć je do Denon HEOS Link (do kupienia osobno tutaj), co umożliwia bezprzewodowy i nieograniczony streaming muzyki. Możemy korzystać z niemal wszystkim popularnych serwisów muzycznych np. Spotify, TIDAL, a także wiele innych. Na uwagę zasługuje fakt, że jakość brzmienia zawsze znajduje się na najwyższym poziomie. Dźwięk jest mocny, wyrazisty i czysty. Technologia 3D sprawia, że brzmienie nabiera przestrzenności. Mamy wrażenie, jakby napływało ono do nas z każdej strony. Gwarantuje to nieznane wcześniej emocje.

Kompatybilność z HEOS
Sprawia, że amplituner może stać się częścią domowego systemu multiroom. Dzięki temu możemy cieszyć się ukochaną muzyką w całym domu jednocześnie. W każdym pomieszczeniu może brzmieć ta sama lub zupełnie inna muzyka. Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań. Plusem jest także dostępność funkcji sterowania głosem Amazon Alexa. Bez użycia rąk możemy sterować pracą amplitunera lub pozostałych urządzeń wchodzących w skład domowego centrum rozrywki. Zwiększa to elastyczność i wygodę obsługi.

Informacje techniczne

Liczba kanałów 5
Moc wyjściowa na kanał 130 W
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Porty wejścia 5 x HDMI , 2 x Component , 2 x RCA , 2 x Optyczne
Porty wyjścia 1 x RCA , 1 x Subwoofer , 5 x Głośniki , 1 x HDMI
Obraz 4k Tak
Obraz 3D Tak

Fizyczne

Kolor Brązowy , Czarny
Wymiary
  • Głośniki podłogowe: 1000 x 195 x 306 mm
  • Głośniki podstawkowe: 240 x 135 x 206 mm
  • Głośnik centalny: 135 x 400 x 206 mm
Waga 7.5 kg

Pozostałe

Akcesoria w zestawie Pilot
Gwarancja 24
abid 704201

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

DENON Zestaw ki...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: DENON Zestaw kina domowego AVR-X250BT + Wilson Cinematic