Ulubione

DENON Amplituner AV AVR-X2400H

Numer katalogowy Nr kat UBDENAKAVRX2400,

Kod producenta Kod DENON AVR-X2400H

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

AVR-X2400H
7.2 kanałowy odbiornik AV w pełni obsługujący standard rozdzielczości 4K Ultra HD z 150W na kanał, wbudowaną bezprzewodową technologią HEOS, Bluetooth®, Dolby Atmos, DTS:X, Y, kompatybilny z Dolby Vision, HDR, HDMI 8 wej /2 wyj

W pełni wyposażony w najnowsze technologie audio i wideo AVR-X2400H dostarcza niesamowicie imersyjnego dźwięku przestrzennego, wysokiej mocy wzmacniacza i niezrównanych opcji odtwarzania muzyki.
Dzięki wbudowanej bezprzewodowej technologii HEOS, można streamować i kontrolować całą muzykę lokalnie lub za pośrednictwem Internetu bez wysiłku w swoim domu przy pomocy komfortowej aplikacji HEOS. Stwórz oszałamiające doświadczenie kina domowego dzięki Dolby Atmos i dekoderom dźwięku przestrzennego DTS:X 3D oraz najnowszym technologiom wideo, w tym Dolby Vision, HDR (Wysoki Zakres Dynamiczny) i Skalowaniu 4K. Dzięki drugiemu wyjściu HDMI można korzystać ze źródeł AV nawet w innym pokoju. Ekskluzywny system DTS Virtual:X™ zapewnia niesamowity realizm wrażeń, niezależnie od liczby wykorzystanych głośników.

Wydajny 7-Kanałowy wzmacniacz dyskretny
Dzięki wysokoprądowym dyskretnym urządzeniom wyprowadzenia mocy na wszystkich kanałach AVR-X2400H dostarcza wysoką moc i jest klasyfikowany na maksymalnie 150 watów na kanał. Zapewniono także tryb Auto Eco, który dostosowuje maksymalną dostępną moc według poziomu głośności oraz miernik Eco na ekranie, pozwalający śledzić redukcję zużycia w czasie rzeczywistym. Dla kompatybilności z najszerszą gamą głośników AVR-X2400H jest wyposażony w możliwość stosowania napędu o niskiej impedancji, zapewniającego stabilność operacyjną z głośnikami o oporze 4 omów.

Informacje techniczne

Liczba kanałów 7
Tuner FM Tak
Odtwarzane formaty audio MP3 , WMA , FLAC
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth , WiFi
Porty wejścia 1 x USB Type A , 2 x TOSLINK S/PDIF , 8 x HDMI , 4 x Analogowe , 2 x Component , 2 x Composite
Porty wyjścia 1 x Component , 2 x HDMI , 2 x Głośniki , 1 x Composite
Obraz 4k Tak
RDS Tak
DLNA / AirPlay AirPlay

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 434 x 339 x 167 mm
Waga 9.4 kg

Pozostałe

Akcesoria w zestawie Pilot zdalnego sterowania systemu
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

DENON Amplitune...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: DENON Amplituner AV AVR-X2400H