Ulubione

Relacja GameON Summer 2019

W przedostatni weekend czerwca Targi Kielce zostały opanowane przez miłośników gier komputerowych! Czwarta edycja GameON przyciągnęła jak do tej pory rekordową ilość osób.

Zobacz jakie atrakcje czekały na zwiedzających!

Zobacz jakie atrakcje czekały na zwiedzających na GameON 2019

Stoisko Alsen.pl podczas GameON 2019


Alsen.pl rozpoczął lato z gamingowym przytupem. Stoisko o powierzchni ponad 100m2 wyposażone w 10 stanowisk komputerowych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Strefa Free2Play z najpopularniejszymi tytułami gier, takimi jak Apex, League of Legends, Fortnite czy CS:GO była areną do rozgrywania wielu turniejów, w których mogli uczestniczyć zwiedzający. Warto tutaj wspomnieć o sprzęcie na jakim mogliście grać. Stanowiska były wyposażone w podzespoły komputerowe od IRDM by Goodram oraz monitory IIYAMA. Akcesoria gamingowe wraz z topowym modelem myszki XENON 750 dostarczył Genesis.


Ogromną atrakcją okazały się konkursy organizowane przez fantastycznych prowadzących – Dania oraz IceFire. Zwycięzców quizów nagradzaliśmy upominkami od naszych partnerów stoiska. Dodatkowo przygotowaliśmy strefę FIFA19, gdzie uczestnicy targów mogli wczuć się w rolę prowadzących stoisko, komentując pojedynek Dania i IceFire.


Na stoisku nie zabrakło również sklepu z akcesoriami gamingowymi oraz podzespołami komputerowymi. Specjalnie dla Was, na czas trwania targów GameON Summer 2019 przygotowaliśmy fantastyczne promocje.

Zobacz jakie atrakcje czekały na zwiedzających na GameON 2019

Atrakcje dla zwiedzających podczas GameON Summer 2019


Organizatorzy targów zadbali o każdego zwiedzającego, przygotowując różnorodne atrakcje.

Koncerty gwiazd polskiego rapu – Sitek x Wiatr, Żabson czy Sarius z pewnością podniosły prestiż wydarzenia. Sporym zainteresowaniem cieszyły się kwalifikacje do finałów GGLeague odbywających się w Poznaniu. Powstała również specjalna strefa kibica, gdzie mogliśmy oglądać zmagania internetowych gwiazd podczas FameMMA. Organizatorzy zadbali również o głodnych i spragnionych zwiedzających, przygotowując strefę foodtrucków.


Pierwsze dni lata przywitaliśmy w iście gamingowym stylu. Ranga wydarzenia odbywającego się w województwie świętokrzyskim rośnie z roku na rok i przyciąga setki fanów gier komputerowych. Dziękujemy wszystkim zwiedzającym i miejmy nadzieję, że za rok również widzimy się na GameON!


Galerię zdjęć z wydarzenia możecie zobaczyć na naszym profilu Facebook klikająć w [link]

Polecane produkty

  • Typ kart pamięci: microSD

  • Pojemność pamięci flash: 32 GB

  • Klasa pamięci: A1, U1, V10

28 , 00
  • Prędkość odczytu: 200 MB/s

  • Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

36 , 00
  • Zestaw z myszką: Tak

  • Połączenie: Przewodowe

  • Interfejs: USB

  • Kolor: Czarny, Niebieski, Szary

96 , 30