Kategorie
ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)

ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)...

Numer katalogowy: SGZNDTEAK16 Kod producenta:

0
ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)
ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)
ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)
ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)

ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)

Pendrive - pamięci USB

ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)

Numer katalogowy: SGZNDTEAK16

Kod producenta: ZS16TEAK

Niedostępny

  • Prędkość odczytu: 24 MB/s
  • Prędkość zapisu: 8 MB/s
  • Pojemność pamięci: 16 GB
  • Interfejs: USB 2.0
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

ZaNa Silver Teak to jedyne w swoim rodzaju, ekskluzywne gadżety łączące w sobie nowoczesną technologię pamięci USB z niepowtarzalną stylistyką. Ultranowoczesna elektronika zamknięta jest w obudowie ze szlachetnego srebra próby 925 oraz egzotycznego drewna Teak!
Pendrive ZaNa Silver to nie tylko modny drobiazg, ale także praktyczna pomoc w codziennym życiu, pracy i rozrywce.

Nowe spojrzenie na pamięć przenośną
Srebrna obudowa próby 925 kryje w sobie jedną z najmniejszych elektronik tego typu na świecie! Oferuje ona prędkość odczytu aż do 24 MB/s i pojemność pamięci do 32 GB.
Pendrive’y ZaNa Silver są nie tylko idealne do przenoszenia danych, zdjęć i prezentacji, ale służą również jako oryginalny i elegancki brelok do kluczy lub prestiżowa ozdoba do Twojego telefonu.

Egzotyczne Drewno Teak
Teak to liściaste drzewo rosnące w tropikach na terenach Birmy, Indii i Tajlandii i  kwitnące w porze monsunowej. Tradycyjnie było używane do budowy statków, a dziś stosowane na ekskluzywnych jachtach.
Piękna i wyrazista barwa drewna Teak jest wspaniałą ozdobą dla srebrnej pamięci ZaNa Design, a dzięki ręcznej produkcji serii ZaNa Silver, drewno Teak bardzo dokładnie i trwale wpasowane jest w obudowę pamięci, tworząc niezwykle dekoracyjny detal.

Srebrna Obudowa
Obudowa pamięci w całości wykonana jest z wysokiej czystości srebra próby 925, używanego również do produkcji wysokiej jakości biżuterii srebrnej. W procesie przygotowawczym srebro jest dokładnie czyszczone i ręcznie polerowane, a następnie niezwykle precyzyjnie integrowane z elektroniką. Górna część pamięci posiada uszko z doczepioną zawieszką, która również jest wykonana ze srebra próby 925.

Laserowy grawer
Z tyłu obudowy znajduje się wygrawerowane laserowo oznaczenie pojemności pamięci oraz nazwa marki ZaNa Design. Grawer jest bardzo dokładny i trwały.

Idealny prezent
Zana Silver Teak to oryginalny prezent, który zachwyci każdego. Obdarowana osoba będzie zaskoczona Twoim pomysłem na wyjątkowy i ekskluzywny prezent. To coś więcej niż pendrive, gdyż doskonale pełni rolę ozdobnego gadżetu na przykład do samochodowych kluczyków lub komórki. Nie zapominajmy również, że wewnątrz obudowy kryje się bardzo szybka i niezawodna elektronika jednego z największych potentatów rynku pamięci FLASH. Dzięki niej pamięci sprawdzą się  w każdej sytuacji. Dodatkowo każdy egzemplarz zapakowany jest w eleganckie opakowanie jubilerskie z logiem marki ZaNa Design.

Zana Silver Teak to doskonały prezent z okazji urodzin, rocznicy, Świąt Bożego Narodzenia, Walentynek i wielu innych uroczystości, w których chcemy podarować drugiej osobie coś wyjątkowego!

Praktyczny wisiorek
Jako uzupełnienie kompletu, proponujemy skórzany rzemień (w kolorze czarnym lub brązowym) o długości 45cm, w połączeniu z którym powstaje jedyny w swoim rodzaju wisiorek na szyję. Zapinki rzemienia wykonane są także ze srebra (próba 925).

Nieprzypisane

Prędkość odczytu

24 MB/s

Prędkość zapisu

8 MB/s

Wymiary

28.5 x 12.5 x 3.4 mm

Waga

5 g

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Mac os 9.x/x
Linux 2.4 X

Pojemność pamięci

16 GB

Interfejs

USB 2.0

Pojemność pamięci flash

16 GB

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: ZaNa Design Teak 16GB (srebrna obudowa próby 925, drewno teakowe)