Kategorie
Fideltronik ARES 800LT2

Fideltronik ARES 800LT2...

Numer katalogowy: AUFIDAR0802 Kod producenta:

0
Fideltronik ARES 800LT2

Fideltronik ARES 800LT2

Zasilacze awaryjne

Fideltronik ARES 800LT2

Numer katalogowy: AUFIDAR0802

Kod producenta: A800LT2

Niedostępny

CharakterystykaAres 800LT to zasilacz awaryjny zbudowany w technologii line-interactive o mocy 800VA (480W) pozwalający zabezpieczyć dwa komputery lub serwer.Wbudowany mikroprocesor bada parametry sieci energetycznej i w przypadku nieprawidłowości podejmuje odpowiedni działania aby zapewnić pełną...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Charakterystyka

Ares 800LT to zasilacz awaryjny zbudowany w technologii line-interactive o mocy 800VA (480W) pozwalający zabezpieczyć dwa komputery lub serwer.

Wbudowany mikroprocesor bada parametry sieci energetycznej i w przypadku nieprawidłowości podejmuje odpowiedni działania aby zapewnić pełną synchronizację z siecią energetyczną oraz minimalne czasy przełączenia. Dzięki układowi AVR zasilacz może pracować ciągle przy znaczących spadkach napięcia zasilania, bez korzystania z energii akumulatora. Podczas stanu awarii zasilania procesor kontroluje pracę falownika, stan baterii i sieci zasilającej. W przypadku powrotu sieci zasilającej do właściwego stanu procesor zapewnia odpowiednie przełączenie z pracy bateryjnej na sieciową.

Stan zasilacza jest sygnalizowany za pomocą diod LED na panelu przednim oraz stany alarmowe (awaria zasilania, baterie rozładowane, przeciążenie) są dodatkowo sygnalizowane akustycznie.

Zasilacz posiada interfejs komunikacyjny i wraz z dołączonym oprogramowaniem UPS Monitor pozwala na zamykanie systemu operacyjnego.

Przełączniki konfiguracyjne pozwalaj także na zamianę takich parametrów zasilacza jak : próg załączenia, autotest, samoczynne załączanie wyjścia, czułość co pozwala użytkownikowi dostosować go do własnych potrzeb.

Dodatkowo zasilacz posiada możliwość zwiększenia czasu pracy poprzez dołączenie dodatkowych modułów baterii MB4821.

Nieprzypisane

Liczba akumulatorów

8

Napięcie

230 V

Pojemność akumulatora

7 Ah

Czas przełączenia (maks.)

1.5 ms

Czas podtrzymania (obciążenie 100%)

55 min

Waga

35 kg

Moc pozorna

800 VA

Architektura UPS-a

line-interactive

Zabezpieczenia / filtry

Przeciwzwarciowe

Złącza

Złącza

Brak danych

Fizyczne

Kolor

Biały

Typ obudowy

Tower

Wymiary

340mm x 345mm x 255mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Wymagania środowiskowe

0oC - 40oC

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Fideltronik ARES 800LT2