Kategorie
MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0

MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0...

Numer katalogowy: KOMCPOC40000001 Kod producenta:

PLN 225.95
MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0
MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0
MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0
MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0
MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0
MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0

MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0

Obudowy

MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0

Numer katalogowy: KOMCPOC40000001

Kod producenta: AM-LOKI-10-F400_12-0002

Dostępny 24h

OBUDOWA KOMPUTEROWA MODECOM MINI LOKI MODECOM MINI LOKI to najnowsza obudowa komputerowa typu mini-tower, zaprojektowana z myślą o osobach szukających wyjątkowej konstrukcji o niewielkich rozmiarach, zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami. Obudowa MINI LOKI wyróżnia się wykonaną z najwyższej...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

OBUDOWA KOMPUTEROWA MODECOM MINI LOKI
MODECOM MINI LOKI to najnowsza obudowa komputerowa typu mini-tower, zaprojektowana z myślą o osobach szukających wyjątkowej konstrukcji o niewielkich rozmiarach, zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami. Obudowa MINI LOKI wyróżnia się wykonaną z najwyższej jakości metalu stabilną, odporną na odkształcenia i uszkodzenia konstrukcją bazową (chassis). Dodatkowo brak ostrych krawędzi w konstrukcji obudowy w znacznym stopniu ułatwia instalowanie lub wymianę komponentów komputera. W tej niewielkich rozmiarów obudowie użytkownik zamontuje dwa dyski optyczne o rozmiarach 5.25” i trzy 3.5” dyski HDD (2 szybki montaż). Znajduje się w niej również jedna zatoka 2.5” HDD. Obudowa MINI LOKI to produkt idealny do zastosowania zarówno w domu, jak i biurze. W trosce o maksymalny poziom bezpieczeństwa umieszczonych wewnątrz obudowy podzespołów, jej konstrukcja umożliwia zastosowanie aż trzech oddzielnych typów zabezpieczeń: z tyłu ucho na kłódkę, otwór na zamek typu kensington oraz miejsce  na czujnik otwarcia obudowy.

Obudowa MODECOM MINI LOKI oprócz atrakcyjnego wyglądu charakteryzuje się wysokim poziomem funkcjonalności.

W trosce o maksymalny komfort pracy, wszystkie porty zostały umieszczone w łatwo dostępnym dla użytkowniku miejscu tj. w środkowej części panelu. Wśród zastosowanych w obudowie wejść znajduje się port USB 3.0, który pozwoli  błyskawicznie przegrać dane z przenośnych dysków lub szybko naładować mobilne urządzenia multimedialne typu smartfon lub tablet. Warto wspomnieć także o zamontowanym wejściu na karty SD. Opcjonalnie obudowa dostępna jest wraz z beznarzędziowym system montażu dysków i napędów optycznych. Tego typu rozwiązanie pozwala błyskawicznie i  bez użycia śrubokręta wymienić w komputerze napęd optyczny lub twardy dysk.

NIEWIELKIE ROZMIARY I BOGATE WNĘTRZE

Wewnątrz obudowy znalazło się również miejsce do zamontowania dwóch 92mm wentylatorów: po jednym na przedniej i tylnej ściance. Obudowa MODECOM MINI LOKI kompatybilna jest z płytami głównymi typu micro  ATX oraz ITX.  Dodatkowo obudowę wyposażono w jeden  port audio HD oraz wejście mikrofonowe.  Konstrukcja obudowy umożliwia także instalacje długich kart graficznych (do 365 mm).

ESTETYKA TEŻ MA ZNACZENIE

Przód obudowy wykonano z wysokiej jakości tworzywa,  które wraz z zaokrąglonymi krawędziami nadają całej konstrukcji minimalistyczny, nowoczesny wygląd. Cechą charakterystyczną jest supercienki panel przedni zamontowany na ekranowanym przodzie obudowy.

Nieprzypisane

Liczba miejsc montażowych

6

Pozostałe parametry

- Miejsce montażu zasilacza: góra
- Miejsce na dodatkowe wentylatory: przód ( 1 x 92mm), tył (1 x 92mm)
- Uchwyt na kłódkę: Tak

Moc zasilacza

Brak

Wentylator

Brak

Format

Mini ITX , Micro ATX

Air Duct

Nie

Miejsca montażowe 5,25'' wewn.

0

Techniczne

Miejsca montażowe 3,5'' wewn.

2

Miejsca montażowe 3,5'' zewn.

1

Miejsca montażowe 5,25'' zewn.

2

Miejsca montażowe 2,5'' wewn.

1

Złącza na przednim panelu

1 x mikrofon , 1 x USB 3.0 , 1 x słuchawki , 1 x USB 2.0

Fizyczne

Kolor

Czarny

Typ obudowy

Mini Tower

Wymiary

180 x 410 x 370 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MODECOM OBUDOWA KOMPUTEROWA MINI LOKI USB 3.0