Cooler Master

Cooler Master Obudowa MasterCase PRO 5 modularna

Numer katalogowy Nr kat KOCLMOD00000031,

Kod producenta Kod MCY-005P-KWN00

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Dostawa od0zł
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Obudowa MasterCase 5 od Cooler Master pozwala wprowadzać niezwykle zaawansowane modyfikacje dając użytkownikom parającym się tymże ogromne pole do popisu- ale nie tylko.
Ci, którzy chcą lekko zmodyfikować wygląd czy funkcjonalność obudowy, a nie posiadają wiedzy czy doświadczenia w dziedzinie moddingu znajdą w ofercie producenta gotowe elementy dostępne w sklepie cmstore.eu. Make it yours to hasło przyświecające projektantom obudowy i wyznaczające nowy kierunek dosłownie uczyń ją swoją.
Trzeba przyznać, że projektanci wywiązali się ze swojej roboty perfekcyjnie użytkownik może dostosować obudowę do własnych potrzeb nie odwrotnie. Koniec z kompromisami podoba się wygląd, lecz nie zmieści się wymarzona karta grafiki? Nabyte wcześniej chłodzenie zajmuje zbyt dużo miejsca, czy po prostu nie podoba się układ dysków? To wszystko to przeszłość dzięki MasterCase 5.
Sama obudowa ma regularny, symetryczny oraz elegancki kształt, a dzięki rozwiązaniu FreeForm Modular System użytkownicy nie są skazani na wymianę całej jednostki w przypadku modernizacji podzespołów(czy zwyczajnej chęci zmiany wyglądu), mają natomiast możliwość jej rozbudowy.

Cechy produktu:
Dodatkowe wyposażenie wersji PRO:
Drzwi z oknem, wspornik mocowania chłodzenia wodnego na górze obudowy oraz górna siatkowana pokrywa maskująca, dodatkowy wentylator 140mm, dodatkowy koszyk na dyski 2,5".

Modularny system FreeForm

Zarówno MasterConcept jak i MasterCase przełamują schemat, jakim do tej pory projektowane, tworzone i używane były komputery stacjonarne. Cooler Master chce, by użytkownicy mieli pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością swojego sprzętu. Głównym elementem tej zmiany jest FreeForm. Dzięki niej użytkownik będzie miał możliwość dostosowania wyglądu obudowy poprzez wymianę zewnętrznych komponentów.

Dostosuj we wsparciu z zewnętrzną modularnością
Obudowa pozwala w łatwy sposób zmodyfikować jej wygląd i funkcjonalność poprzez dodanie górnej pokrywy/ wspornika na chłodnicę uzyskując w ten sposób więcej miejsca wewnątrz.

Dostosuj wnętrze dzięki panelowi Clip-And-Click
Jedna z funkcji systemu FreeForm Clip-And-Click - pozwala na dostosowanie układu jak i całkowitą wymianę klatek z zatokami na urządzania ODD/HDD. Modyfikacja jest tak prosta i szybka w wykonaniu, że użytkownicy będą ją wykonywać nawet dla zabawy.

Kieszenie Slip-And-Clip
MasterCase to pierwsza obudowa w ofercie producenta wyposażona w 2 łatwe w instalacji kieszenie Slip-And-Clip na dyski SSD 2,5 pozwalające na montaż w 4 pozycjach:
A. Miejsce na dwa dyski za tacką na płytę główną
B. Miejsce na dwa dyski na przegrodzie nad zasilaczem

Bezkonkurencyjne chłodzenie
Technologia FreeForm pozwala na instalacje 3 wentylatorów 140mm z przodu obudowy oraz 280mm chłodnicę a zapewnia to unikalna zdolność odwróconego montażu dysków w poziomie.

Ulepszy by sprostać wymaganiom

Wewnętrzna oraz zewnętrzna modularność obudowy MasterCase pozwala dostosować ją do różnorakich rozwiązań- jak domowe serwery, profesjonalne stacje robocze czy zestawy dla graczy wyposażone w zaawansowane chłodzenie wodne czy niezwykle długie karty graficzne.

Nieprzypisane

Liczba miejsc montażowych 14
Pozostałe parametry

- Max. wysokość chłodzenia CPU: 190mm
- Max. długość k. graficznej: 296mm, bez klatki HDD: 412mm
- Filtry przeciwkurzowe: Przód, Góra, Spód

Moc zasilacza Brak
Wentylator 14 cm
Format Mini ITX , Micro ATX , ATX

Techniczne

Miejsca montażowe 3,5'' wewn. 5
Miejsca montażowe 5,25'' zewn. 2
Miejsca montażowe 2,5'' wewn. 7
Złącza na przednim panelu 1 x mikrofon , 1 x słuchawki , 2 x USB 3.0

Fizyczne

Kolor Szary , Czarny
Typ obudowy Midi Tower
Wymiary

- Całość: 235 x 512 x 548 mm
- Korpus: 235 x 460 x 460 mm

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cooler Master Obudowa MasterCase PRO 5 modularna