Ulubione
Adata

Adata XPG Dazzle DDR4 2400 16G (2x8GB) CL16-16-16 LED

Numer katalogowy Nr kat SAADA4G162400X3,

Kod producenta Kod AX4U2400W8G16-DRD

Rodzaj pamięci DDR4
Całkowita pojemność pamięci 16 GB
Częstotliwość szyny pamięci 2400 MHz
Radiator Tak
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Moduł pamięci XPG Dazzle DDR4 z podświetleniem LED
Zbudowane dla profesjonalnych modyfikatorów skrzyń, entuzjastów komputerów i graczy moduły pamięci ADATA XPG Dazzle DDR4 LED wyróżnia inspirowany zbroją wygląd oraz czerwony pasek podświetlenia LED. Powodują one, że komputer wygląda o wiele bardziej odjazdowo i przyciąga uwagę swoim ekstremalnym stylem. XPG Dazzle zapewnia wszystkie korzyści DDR4 wraz z nadzwyczajnymi osiągami i wydajnością energetyczną. Moduł zużywa 20% mniej energii w porównaniu do DDR3. Wykorzystując unikalną technologię przewodności termicznej oraz 10-warstwowe PCB, XPG Dazzle oferuje doskonałe chłodzenie dla zachowania idealnej stabilności i długowieczności

Świecący pasek LED przyciąga uwagę
Moduły pamięci XPG Dazzle DDR4 LED utrzymują i rozwijają agresywny, aczkolwiek elegancki styl produktów XPG, z ostrymi kształtami, fantastycznymi kombinacjami kolorów oraz własnym unikalnym podświetleniem w formie świecącej listwy LED wbudowanej w radiator. Ich szczególny projekt oraz atrakcyjne podświetlenie LED powodują, że modyfikowane obudowy z XPG Dazzle wyglądają niesamowicie i doskonale poprawiają sprawność każdej jednostki PC niezależnie czy interesuje Cię overclocking, czy ostra gra.

DDR4 - zadziwiająca sprawność i wydajność energetyczna
DDR4 prześcignęło DDR3 polepszoną sprawnością i niższym zużyciem energii. Napięcie operacyjne modułów spadło z 1,5 V do 1,2 V, co oznacza 20% spadek poboru mocy przekładający się na utrzymanie niższych temperatur systemu i zwiększoną stabilność. DDR4 wymaga tylko 1,35 V, aby uzyskać o wiele wyższe częstotliwości zegara niż DDR3, przy czym z łatwością uzyskuje 3200 MHz - co czyni ją idealną dla entuzjastów podkręcania sprzętu. Ponadto XPG Dazzle SPD (z wykrywaniem obecności szeregowej) pozwala na overclocking i tuning z poziomu systemu bez wprowadzania zmian w BIOSie, co ułatwia całe zadanie i przyczynia się do większej stabilności systemu.

Doskonałe chłodzenie dla idealnej stabilności
To co naprawdę liczy się wśród entuzjastów komputerów i graczy to stabilność systemu, dlatego moduł XPG Dazzle jest wyposażony w unikalną technologię przewodności termicznej, która polepsza wydajność chłodzenia zwiększając stabilność. Dodatkowo 10-warstwowe płytki drukowane PCB polepszają jakość przekazywania sygnału i zachowują doskonałą stabilność, nawet jeżeli system działa z dużymi prędkościami lub pod dużymi obciążeniami zadaniowymi.

Najlepsze kości dla większej wytrzymałości
Moduły pamięci XPG Dazzle DDR4 LED są wykonane przy wykorzystaniu najwyższej jakości kości pamięci wybranych w procesie ostrej selekcji. Na pokładzie znajdziemy najwyższej jakości płytki drukowane, a same moduły przechodzą najostrzejsze testy niezawodności i kompatybilności dla zapewnienia długowieczności i wytrzymałości.

Informacje techniczne

Rodzaj pamięci DDR4
Pozostałe parametry

Ledowe podświetlenie

Video

Całkowita pojemność pamięci 16 GB
Częstotliwość szyny pamięci 2400 MHz
CAS Latency CL16
Radiator Tak

Pozostałe

Liczba pamięci w zestawie 2
Gwarancja Dożywotnia

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Adata XPG Dazzl...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Adata XPG Dazzle DDR4 2400 16G (2x8GB) CL16-16-16 LED