Ulubione

Armac Zasilacz awaryjny Armac Line-In 650VA Office Pure Sine Wave LCD 2x230v schuko metalowa obudowa

Numer katalogowy Nr kat AUARAL1W0000010,

Kod producenta Kod O/650F/PSW

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

UPS Armac O/650F/PSW serii Ofiice PSW został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie zastosowań domowych i biurowych, aby w sytuacjach braku prądu móc bezpiecznie podtrzymać działanie sprzętu elektronicznego.

Wstrzymanie pracy, awaria urządzeń elektronicznych może spowodować nie tylko poważne straty finansowe, ale także utratę ważnych danych. Dlatego warto zainwestować w UPS O/650F/PSW, który zapobiegnie wielu nieprzyjemnym skutkom potencjalnego przepięcia.

SZERSZE POLE ZASTOSOWANIA

UPS O/650F/PSW to wysokiej jakości zasilacz awaryjny o topologii Line-interactive.

Aspektem wyróżniającym tą serie zasilaczy awaryjnych na tle standardowych modeli w tej grupie, jest pełna fala sinusoidalna na gniazdach wyjściowych UPS-a.
Dla użytkownika oznacza to możliwość zastosowania zasilacza awaryjnego do podtrzymania pracy sprzętu posiadającego silnik elektryczny bądź grzałkę np. drukarki laserowe, skanery, bramy garażowe oraz wjazdowe, rolety elektryczne, piece centralnego etc.  

WYDAJNE, FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIE

Zasilacz awaryjny O/650/PSW stworzono z myślą o takich zadaniach, takich jak ochrona komputerów, monitorów czy sprzętu biurowego np. drukarka.
UPS jest w stanie temu podołać dzięki zastosowaniu w nim baterii 7Ah, ze współczynnikiem mocy (Power Factor) wynoszącym 0.6.
Co więcej model ten posiada 2 gniazda wyjściowe French/Uni-Schuko [z możliwością wyboru odpowiedniego modelu] pozwalające na zabezpieczenie kilku urządzeń na raz.

Ze względu na charakter swojej pracy (pełna sinusoida podczas pracy w trybie baterii), UPS można używać z urządzeniami posiadającymi silnik elektryczny bądź grzałkę np. drukarki laserowe, skanery, bramy garażowe oraz wjazdowe, rolety elektryczne, piece centralnego ogrzewania.

WYGODNY SYSTEM MONITOROWANIA PRACY

Ten produkt Armac komunikuje się za pomocą portu USB. 
Pozwala to na podłączenie UPS-a do komputera i wydawanie poleceń czy monitorowanie pracy urządzenia przy pomocy oprogramowania PowerManager II jest to prosty i wygodny sposób na zadbanie o właściwą ochronę dla cennego sprzętu.

BEZPIECZEŃSTWO UPS ARMAC - OCHRONA PRZED PRZECIĄŻENIEM

Co istotne, każdy system awaryjnego zasilania Armac został wyposażony w moduł zabezpieczający przed przeciążeniem.
Gdy w czasie swojej normalnej pracy UPS jest przeciążony, urządzenie automatycznie zakończy w bezpieczny sposób zasilanie podpiętych do niego sprzętów. Rozwiązanie to wzmacnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania zasilaczy awaryjnych Armac.

BEZPIECZNY INTERNET I TELEFON - OCHRONA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA RJ-11 / RJ-45

Aby poszerzyć jeszcze bardziej zakres urządzeń, które na wypadek przepięcia będą bezpieczne, UPS Armac ma z tyłu zamontowane 2 porty RJ-11 / RJ-45 dedykowane dla linii telefonicznej oraz okablowania teleinformatycznego. Jeśli na sieci wystąpią jakiekolwiek przepięcia lub skoki napięcia, UPS natychmiast je wykryje i skoryguje, aby do urządzeń telefonicznych i sieciowych zawsze przesyłany był bezpieczny sygnał.

STEROWANIE MIKROPROCESOROWE - SKUTECZNY MONITORING WRAŻLIWYCH URZĄDZEŃ

Nad poprawnym działaniem zasilania awaryjnego czuwa specjalnie wbudowany procesor, który kontroluje parametry samego urządzenia, jego poprawną pracę oraz zasilanie podłączonych sprzętów.
Zastosowana w UPS-ie technologia zapewnia również automatyczne ładowanie baterii w trybie

Stand-By oraz samoczynne uruchomienie po powrocie zasilania sieciowego.

Dzięki zaimplementowaniu w O/650W/PSW funkcji Automatic Voltage Regulator, klasyczne rozwiązania stosowane w topologii Line-Interactive zostają usprawnione.
Dzieje się tak na wskutek wdrożenia autotransformatora sieciowego, który na bieżąco reguluje napięcie przekazywane urządzeniom podpiętym do UPS-a. AVR zapewnia więc komfort i wysoką wydajność.

 • Jeśli napięcie wyniesie około 255 V lub więcej wówczas UPS przekaże napięcie zasilania sieciowego (AC) do autotransformatora (AVR) czego wynikiem będzie wyjściowe napięcie w dozwolonym zakresie od 195 V do 255 V,
 • Jeśli napięcie wyniesie około 195 V lub mniej wówczas UPS przekaże napięcie zasilania sieciowego (AC) do autotransformatora (AVR) czego wynikiem będzie wyjściowe napięcie w dozwolonym zakresie od 195 V do 255 V.

Informacje techniczne

Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 7 Ah
Czas przełączenia (maks.) 10 ms
Czas ładowania 6 h
Oprogramowanie PowerManager II
Waga 5.5 kg
Czas transferu (maks.) 6 ms
Prezentacja 3D
Moc pozorna 650 VA
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B) , 2 x RJ-11/RJ-45

Złącza

Porty zasilania we. Wtyczka sieciowa
Porty zasilania wy. 2 x typ C/F (Schuko)

Fizyczne

Kolor Czarny
Typ obudowy Tower
Wymiary
 • Wysokość: 141 mm
 • Szerokość:  85 mm
 • Długość:  305 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
Wymagania środowiskowe
 • Zalecana temperatura otoczenia: 0-45 stopni Celsjusza
 • Zalecana wilgotność otoczenia: 10-90%
Moc czynna 390 W
abid 711963

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Armac Zasilacz ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Armac Zasilacz awaryjny Armac Line-In 650VA Office Pure Sine Wave LCD 2x230v schuko metalowa obudowa