Ulubione

Armac Listwa przedłużacz ARCOLOR3 1.5M 3X 230V PL czarna

Numer katalogowy Nr kat ALARAPA00000017,

Kod producenta Kod ARCOLOR3/15/CZ

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Listwa przedłużacz ARCOLOR3 1.5M 3X 230V PL czarna

ARMAC ARColor 3 to najmniejszy dostępny model z całej serii ARColor polskiego producenta.Przedłużacz posiada 3 gniazda sieciowe 250V z uziemieniem, które umożliwiają podłączenie pełnowymiarowych wtyczek europejskich.

Łatwy montaż do podłoża oraz klasyczna obudowa z szerokim wachlarzem kolorystycznym sprawia, że produkt bez problemu wpasuje się w każde wnętrze.  Listwa przeznaczona jest do użytku w małym biurze oraz w warunkach domowych.

WART TWOJEGO ZAUFANIA
Przy długości niespełna 17cm przedłużacz daje do dyspozycji 3 gniazda sieciowe z pełnym uziemieniem, co zapewni nam bezpieczne i prawidłowe działanie urządzeń elektrycznych.

Wykorzystane zabezpieczenia predysponują produkt do miana zabezpieczenia podstawowego, niezbędnego w każdym miejscu. Maksymalne napięcie prądu elektrycznego jakie może otrzymać listwa to  -250V, 50 Hz. Natomiast jego niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne umieszczenie listwy nawet na biurku.

BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD
Listwa zasilająca Armac to wzór połączenia uniwersalnej konstrukcji z niepowtarzalnym designem. Specjalny system montażu pozwala nam na łatwe zamontowanie listwy do mebli i dowolnego podłoża.

NIEZRÓWNANA TRWAŁOŚĆ POLSKI PRODUCENT
Urządzenia polskiego producenta marki Armac od lat na polskim i zagranicznym rynku są nieustannie udoskonalane, aby spełnić stawiane przed nimi coraz wyższe wymagania. Listwa Armac ARColor3 zaprojektowana  została zgodnie z uznaną na cały świecie Polska praktyką inżynierską. Produkt posiada certyfikacje CE i jest zgodny z dyrektywami Unii Europejskiej.

Poziom wykonania jest bezkonkurencyjny w stosunku do produktów sprowadzanych. Producent objął urządzenie 5 letnią gwarancją.

Informacje techniczne

Waga 130 g
Prezentacja 3D
Montaż Podłoże

Złącza

Liczba gniazd typu E 3
Pozostałe porty we/wy Brak

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 40 x 60 x 180 mm
Długość przewodu 1.5 m
Wtyczka Schuko

Pozostałe

Gwarancja 60
abid 736411

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Armac Listwa pr...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Armac Listwa przedłużacz ARCOLOR3 1.5M 3X 230V PL czarna