Ulubione
0
EVER

EVER Karta sieciowa Powerline 3:1/1:1 T/KKON-0010/00

Numer katalogowy Nr kat CKEVEKSPL31,

Kod producenta Kod T/KKON-0010/00

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Karta Sieciowa NMC pozwala na zdalne zarządzanie zasilaczem UPS poprzez sieć lokalną, wewnętrzną (Intranet) lub zdalnie poprzez Internet. Sterowanie i obsługa UPS-a może odbywać się poprzez agentów SNMP, interfejs strony HTTP, bądź terminal Telnet.

Kartę Sieciowa NMC podłącza się za pośrednictwem złącza RJ-45 bezpośrednio do sieci lokalnej. Odbywa się to bez zajmowania portów szeregowych i bez konieczności używania osobnych programów zarządzających do każdego zasilacza. Dzięki zastosowanemu systemowi zabezpieczeń, dostęp do parametrów i kontroli UPS-a odbywa się z dowolnego komputera, pod warunkiem podania prawidłowego hasła do odczytu. W ten sposób administrator firmowej sieci Ethernet może szybko zareagować na bieżące potrzeby - związane z zasilaniem gwarantowanym - z każdego miejsca w firmie.

W sytuacji gdy wyjście zasilacza jest w stanie nieprawidłowym lub wystąpiły inne zdarzenia, karta zarządzająca pozwala na bezpieczne zamknięcie systemu operacyjnego na serwerze lub stacji roboczej, dzięki współpracy z programem SPS (System Protect Software), który można instalować na różnych systemach operacyjnych. Zamknięcie systemu może nastąpić w przypadku wystąpienia takich zdarzeń jak: nieprawidłowy stan wyjścia zasilacza, niski poziom baterii, przeciążenie lub przegrzanie zasilacza, zamknięcie według harmonogramu itd. Użytkownik może wybrać warunki, których wystąpienie spowoduje, że karta zarządzająca poinformuje SPS o zdarzeniu, a SPS bezpiecznie zamknie system operacyjny, zgodnie z ustawieniami.

Informacje techniczne

Funkcje specjalne

- Bezpośrednie połączenie z siecią lokalną poprzez złącze RJ-45
- Zdalna obsługa UPS-a za pośrednictwem protokołu SNMP, WWW, lub terminala Telnet
- Funkcja zegaru czasu rzeczywistego (RTC)
- Wsparcie dla szyfrowania SSL
- Bezpieczne zamykanie systemu operacyjnego
- Obsługa zasilacza UPS poprzez bazę obiektów MIB lub użytkownika
- Możliwość zamykania systemu z redundantnymi zasilaczami

Pasuje do

Zasilaczy POWERLINE 11 oraz POWERLINE 31

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

EVER Karta siec...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: EVER Karta sieciowa Powerline 3:1/1:1 T/KKON-0010/00